Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

In other news, prvi put u životu sam probao windowsov automatski update, and it works! Svuko je 30 MB paketa posle SP2, dobro je, očekivao sam više...

automatic updates odlično radi posao, držim ga uključenog. jedino smara što pored njega moraš da držiš još dva servisa koja bi inače isključio.

Blejim u Trebinju, lep grad zaista, pravo mediteransko vreme...

Masa ribica, ali u sustini ljudi su idijoti, nwesto kao devedesete...

svojevremeno je trebinje važilo za najgori grad u jugovini. beše i ona čuvena rima i sve...

Link to comment
Share on other sites

Joj,sinoc Shpongle set & Hallucinogen live u SKC-u,vrh vrh \o/

oporavljam se ceo dan,spava mi se,nisam dovolno ucio.

True, vrh je bilo, posebno SP live, ja otishao oko pola 5, nisam vishe mogao, mrtav sam umoran bio. Bio danas na fudbalu, i sad sam opet mrtav. Plus sam izgleda istegao butni mishic, boli me prilichno. Bice spavanje od 12h nocas u najavi.

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa rodjendana buraza ,

jeo sam ko popisna komisija pa mi je malo (vishe) muka...

sad malo odmora pa uchenje

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

-kad ima manje da se radi, mnogo mi je lepo..

-idem opet napolje...

-inace prosli u cetvrfinale, posto smo pobedili gradjevinu..

-najjaci smo ^_^...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

surduk.jpg

bio na rostilju na kraju sveta.

mladi krompirici, rolovano meso, mlad luk, sampinjoni u pavlaci + lokacija = vrh vrhova dan. Posle keva sadila neki meksicki slatki krompir a ja sredio neke sadnice lesnika. Jednog dana cu na placu moci da uberem dud, visnju, tresnju, sljivu, jabuku, badem, lesnik, orah, japansku jabuku. Jedino mi kruska i dunja fale da sklopim album

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bio na turniru ... Moram priznati da sam suvereni kralj tenisa, dok je drugar Dovla pobedio velikom razlikom u kuglanju. Ostalog se ne secam bas najbolje, ali da je bilo zabavno, jeste.

Sad da procitam neke tekstice i sredim ih malo, pa idem da spavam :)

Link to comment
Share on other sites

bio na kineskom cirkusu, zuti su sjajni. samo sam se smorio koliko je nas narod nevaspitan i nekulturan :/ jebe me neka zanoktica na nozi, ubi!1

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nevidjeno cudno izgleda petrovaradin po danu bez egzit settingsa.

čudan način da se napiše reč "jadno" :)

osim ako nisu nešto sređivali tvrđavu u poslednjih godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

Blejao sa ortakom, obishli smo ceo jebeni grad :)

Sad josh da sredim neku muziku, pa idem da spavam. Mora danas da se radi.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Zvala baba na gibanicu :) To mi je prilicno olaksalo ovo ustajanje jutros :) Pored toga, sinoc sam uspesno narezao Carbon i Zeldu, osim sto sam skinuo pogresan Carbon pa je na Francuskom. Nema veze, mogu malo da ucim jezik, dok se ne smorim :)

Link to comment
Share on other sites

Pa iskoristi je da radis nesto pamento, i barem ce nesanica imati neku svrhu :)

Sto je najgore i kad uspem da zaspim nemogu duze od 3-4 sata da spavam, pocinjem da licim na vampira lol...A sto se tice iskoriscavanja nesanice koristim je maximalno u svrhu gaminga. [;)]

Link to comment
Share on other sites

Jebote nemogu vec mesecima normalno da spavam evo pola 8 i dalje sam budan i blejim u monitor/tv...Bem ti nesanicu.

wow brale, wow ... tako ti je to kad se gudras sa tim sranjem :p

inace, dolazi onaj jebeni period kad nemam vremena ni za sta ... mora da se uci, prave se neke kombinacije za posao, tako da sad sedam za komp uvece od 22h do 22:20h da bacim pogled na mail, i da odradim par poteza u travianu (dobro ovo radim i ujutru cim ustanem) :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...