Jump to content

General Movie News Thread...


Recommended Posts

zar taj leteci tanjir, prvi koji je pao pre 50 godina, nije bio neaktivan i iskljuchen svo to vreme, dok nije dosao trenutak invazije? Cak i da nije, kako je to uspeo GOldblum da nauchi za pola sata da programira virus u AlfaKentauri++ jeziku...

bilo kako bilo, glupo mi je do bola

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

The fighter

425.fighter.ob.lc.102810.jpg

kristian bejl i mark valberg. Generalno ne podnosim filmove o boksu (kao ni sam "sport") a josh manje filmove sa Marki Markom ali sam morao da podelim ovo zbog josh jedne ekstremne transformacije Kristiana

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bejl nije normalan... Ovakvim tempom ce unishtiti svoje zdravlje brze nego neki mentol na kokainu... A shto se tiche Marka, on je meni sve bolji shto je stariji. Kapiram da nije neki glumac, ali je kao lik bash nekako OK.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

novi trejler za tron

Polako postajem sve manje i manje zagrejan za ovo, možda jer se sad već ložim bar nekoliko meseci što je jednostavno previše, a možda i zato što mi se čini da su previše otkrili u trejleru. Tačnije, nisu ništa otkrili na šta pre nisam manje-više sumnjao, ali sad kad je cela priča već izvesna, u fazonu sam da ne može ovo da bude bolje od keca. Nadajmo se da će zika da objasni u filmu :D

:-)

Link to comment
Share on other sites

Skandinavci opet ubacuju u petu brzinu :)

Troll Hunter trejler

http://www.youtube.com/watch?v=e4PGFODxiJc

i kratka scena sa kolima>

http://www.youtube.com/watch?v=9hi_4GT35yc&feature=related

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

prvi deo mračne kule izlazi 2013. film će biti trilogija, sa dve sezone tv serije između filmova. snimaće ron howard (bolje da je radio darabont, koji se i nudio, ali king iz nekog razloga nije hteo). super kul vest

Hm... imam osecaj da ce biti teski fail, kako planiraju da u dve sezone serije i tri filma smeste radnju 7 dugih knjiga nije mi jasno nikako..

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...