Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala za pohvale :)

No, da ne ostane na tome, idemo dalje. Drugi deo slika iz serijala "Prolecno putovanje 2007" ... Da vidimo sta se tu krije ...

Ausfahrt, najveci grad u Nemackoj. Prostire se celom desnom stranom autoputa od ulaska u Nemacku do Hanovera i kasnije sve do ulaska u Cesku. Mora da je to neka konurbacija ...

put2007_17.jpg

Hanover na izlasku iz glavne zeleznicke stanice. Nije bas bilo neko vreme, cak je i kisa padala

put2007_18.jpg

Glavni trg i "Knez Mihalova" Hanovera

put2007_19.jpg

I jos malo

put2007_20.jpg

A kada se covek puno sheta, onda i ogladni, a u Nemackoj je naravno najbolje resenje Wurst u obe svoje varijante:

put2007_21.jpg

Pogled na najpoznatiju Lajpcisku zgradu, (ona desno visoko). Problem je sto se onaj "spic" na vrhu ne okrece, pa se ne vidi da je u pitanju logo sajma u Lajpcigu. Inace je zgrada mislim dal' nesto univerzitetsko ili tako nesto, sve u svemu na svakoj je razglednici.

put2007_23.jpg

Kada Srbi izadju iz Srbije, prvo sto ih iznenadi na putu kroz Austriju (a delom Madjarsku) jesu velike vetrenjace, pa su se one tako morale naci na pokojoj slici:

put2007_24.jpg

Ovaj grad na samoj granici Nemacke i Ceske nasao se u nasem "fotoalbumu" iz prostog razloga sto je jedno malo mestasce na prilicnoj nadmorskoj visini (cak je bilo i snega), ali je zato isto tako mestasce koje na toj nadmorskoj visini poseduje ne samo veliki hipermarket vec i salon Chevrolet i Opel automobila kao i tramvaj!

put2007_26.jpg

A sad malo praga, Dejvicka je u pitanju:

put2007_27.jpg

Ovo su vec znatno poznatiji motivi, Vaclavske namesti, tu se Jan Palah malo spalio, pa pre par godina i jos jedan lik. U pitanju je centralni deo grada, a oko ovog spomenika pa skroz dole do kraja ide ulica koja zakovrce na gore i tako formira izduzenu "nulu" kojom se krecu kola:

put2007_28.jpg

Motivi iz Praga I:

put2007_29.jpg

Motivi iz Praga II:

put2007_31.jpg

Motivi iz Praga III (popularni Orlej, glavna atrakcija grada):

put2007_32.jpg

Neka to bude to za danas, da nas ne mrze ovi sto imaju dial up modeme ;)

Link to comment
Share on other sites

vidjao sam te ... a i video sam te u dangubi :P

Pozdravio si se sa ortakom do mene ;)

Svaka chast za styling...

tjore?

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

Ausfahrt, najveci grad u Nemackoj. Prostire se celom desnom stranom autoputa od ulaska u Nemacku do Hanovera i kasnije sve do ulaska u Cesku. Mora da je to neka konurbacija ...

imaju i englezi tako nešto, zove se Vrongvej.

Link to comment
Share on other sites

roflmao za asufahrt, pogodi me napad smeha rano ujutro =o)

respect za slike, super su naravno =o)

a ono sto se namece kao pitanje je: ako je dovla toliko imba sa automobilima i foto aparatima - sta bi se desilo kada bismo mu napravili kameru sa ugradjenim motorom?!?

Link to comment
Share on other sites

moja nova ljubav Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...