Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ide norah jones - sunrise

veche.............treba da ucim numericku analizu (?!?!?!), tesko sranje, racunanje nekakvih bezveznih gresaka kod brojeva i funkcija

mislim na moju curu pomalo......

lepo je sto smo izgubili tekmu danas, veze nemaju, mada, mozda se i kvalifikuju za evropsko....

izgleda da ce biti sranja na kosovu

imam ludog cimera

...

..

.

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

bio na radiju, pustao ziku i prdeo u etar. sad imam 6 dana da spremim ludilo za plastik, kapiram da necu izlaziti iz kuce posle sljake. zivot zbogom. smorio sam se sto nisam nigde otisao, a nisam mogao do grada sa sve lap topom :(

ako nista drugo, sutra idem na bazen da se isplivam za sve pare, a ostatak dana - ko zna ;)

@ igi

marko milosevic (mkdsl), i flip :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

doso gajbi sad, bio u holyday-u, i dok ovo kucam nesto me opasno boli/svrbi desni lakat, pojma nemam zasto, mora da sam se opako udario, popio sam 0.75 vina, jbga =p

i sta je taj Wii ?!? Vidjam ljudi pominju na dosta strana al objashnjenja nigde ;d

Link to comment
Share on other sites

bio na treningu, i uprkos upali, kad sam se malo zagrejao, sve je bilo dojaja...

posle cepnuo 2 aspirina, i sutra ko nov :P

posle bio do drugarice, odgledali film, devojcica streba, rekla je da nece da me vidi dok joj ne prodje ispit.. life is pain :P

a sad, odo da cepam dungeon keepera [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

i sta je taj Wii ?!? Vidjam ljudi pominju na dosta strana al objashnjenja nigde ;d

nintendo wii, igrachka konzola sa motion detection upravljachkim palicama

presporo postao svestan da je vreme pomereno za 1h napred...lep dan danas napolju, cooshtie

Link to comment
Share on other sites

probudio se knap za trening i ona ukapirao da je pomeren sat :/ Pa resio da ostanem kod kuce. Sada idem kod caleta na posao da mu razvlvacim neku wireless mrezu :) Nije bas cisco oprema ali je linksys :))

And how can this be??

For he IS Geeksatz Hackerach

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

I mene je ukus odmah podsetio na te bombonice :) Bl(j)ak je ok drink ... mada ja to cirkam samo uvece kad ucim jer volim nesto da pijuckam a "standardnu" kafu ne pijem posle 17h jer me onda uvece odvaljuje stomak :)

au koji si ti penzos ;)) mada sam ja probao taj blak, i onako, nit smrdi nit mirishe, ali je fazon u tome sto na mene ne radi taj "extra strong" fazon, meni sve to isto, i posle toga mi se spava :))

spiking of, probao sam guarana black, juche je snimih u c marketu i nisam mogao da ne probam, i ono isto kao i obicna gua, ja nisam primetio nikakvu razliku, a kao trebalo bi da je jacha, itd itd, a ukus identican. Neka javi jos neko ko je probao, mozda je dozivite drugacije :)

i sta je taj Wii ?!? Vidjam ljudi pominju na dosta strana al objashnjenja nigde ;d

Kako bre nigde objasnjenja - www.wii.com :) Sjajna jedna zabava za coveka :) Mada vidim da je i kole pojasnio o cemu se tu radi.

Link to comment
Share on other sites

isplivao se za sve pare, satju da uzmem tegove da se gruvam, mozda odem i na bajs. sportska nedelja, nema sta ^_^

a veceras, ko to zna, verovatno neka opasna, opasna bleja :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...