Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vata me frx0r zbog zubara... znam ja da ce on meni da krkne anastaciu, ali svejedno... vadjenje zivca mi zvuci nekako looseee...

a i par puta mi se desilo da jedna ana. nije bila dovoljna...

hardkor jebote...

cenim da cu izblejati tamo minimum pun sat...

bemti zube :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jbg svi lazu

nego

3 godine srednje skole pa na visu? :O

keve mi nisam znao da to moze...

jel ucis ti te ispite, jel dajes ti to? ^_^ ili samo treses wow?

moze ^^

slabo ide to ucenje :p tacnije bio sam prva 2 meseca na predavanjima

i smorio se :D

polako ima vremena da zavrsim jos 5 godina ^_^

ponavljanje godine nije skupo tako da opusteno : /

Link to comment
Share on other sites

vata me frx0r zbog zubara... znam ja da ce on meni da krkne anastaciu, ali svejedno... vadjenje zivca mi zvuci nekako looseee...

a i par puta mi se desilo da jedna ana. nije bila dovoljna...

hardkor jebote...

a no0b you are [:D]

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

-cekaj cekaj... chega je premijera sutra..

-mogao bi u petak da izadjem negde.. A DA!!!11

-NISAM TU!!!11 ^_^

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Aha, Bombaj. Ne znam, ok je Bombaj, ali nekako nije oldskul. I ne znam za to da su u nekoj vezi or sth. U Bombaju sam samo sladoled jeo nekoliko puta...

Sladoled im je super a imaju i dobre kolache. Original su Shiptari, bili mi komshije jedno vreme ;) Tako da nije loshe mesto, a takodje nije skupo.

Odneo CV u Sezam

Zasto si tacno odneo CV u Sezam? :))

iju sto je fin ovaj digital force sto ga laki spomenu na nekom topiksu... gadgeti... extra :)

mislis na http://www.digitalforce.org ? ;> Bice jos bolji, nemo' se brines, samo malo da se sredi jos.

Konacno sam nabavio neki monitor i krenuo da sredjujem novi komp. Do sada je bio vezan kao sekundarni izvor na ovaj glavni monitor sto me je smaralo, i sad se bacam na pos'o. A vala i red je bio, kupio sam komp pre dva meseca i stoji mi i "skuplja prasinu", a brzi je jedno tri puta od ovog starog (doduse, i njega sam doterao u medjuvremenu pa nije losh ;)) Taman da ga sredim pa mogu da pikam sve te nove i zabavne igre :)

Link to comment
Share on other sites

Danas bash nishta nisam radio, tuga...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan proveo sa drushtvom iz srednje, bili i do shkole, uzas i zlo. Da ne veruje chovek da neshto moze tek tako da se desi i sjebe sve redom. Ne mogu josh da verujem...

Inache, bio sam vecheras opet u istoj poslasticharnici. Minjoni all the way. Bio je i Sava iz Velikog Brata sa nekom ribom.

Trebalo je da ga slikam i poshaljem u Kurir/Svet.

SAVA UHVACEN U POSLASTICHARNICI OMG OMG!1!!

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

ustao, sad cu da si spravim kafu, malo kotor-a,. pa koma..

sutra u 3 o5 kod cika zube... isto pakovanje, drugi zub.

omg, ja prekjuce nisam uspeo da se probudim za zubu, sad moram da crawl back pa da popravljam dalje. btw, prosle nedelje ukinuo dva zivca i znam kako ti je:)

mada, anestezija za gornjeg keca je nesto najtr00 ipak, rokne ti sinus i places i slinis ko magare, a ubod te boli od desni sve do nozdrve jos desetak dana...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

o da, ceka me i kec gore desno \m/

izmedju ostalog hohohoo..

jebote, imam vise mrtvih zuba nego zivih.. skoro... ne znam vise ni koji je ziv a koji ne...

jebena genetika i sranja... anyway, kako je dobar ovaj KOTOR, brutalshtina...

pravim nekog uber fajtera, i bas sam se primio.. jedino sto davi dok ne postanes jedi :\

mogao bi uskoro na spavanje...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ustao oko 6, odgledao drugo poluvreme vaterpola, imba pwnage

onda sam stavio 10 minute verziju free birda na loop i chitao malo

sad chekiram forum i pokusavam po koji vec put da nadjem a capella verziju iste by andre braugher...

lep dan danas, izgleda da treba da pochnem da praktikujem svaki dan da ustanem 'vako rano i odem do prodavnice...ko energy injection =o)

Link to comment
Share on other sites

jebem ti drzavu i administraciju... odesh u policiju da lepo ko chovek zavrshish posao, a oni pod

1. rade od pola 9 do pola 4 (to ochigledno neko srednje marsovsko radno vreme(

2. piju kafu do 9

3. izmishljaju hiljadu i jedan papir koji ti treba, van onih na listi koju sam pokupila na shalteru, na kome nikog nema...

i na kraju ostanesh neobavljenog posla, jer ti treba broj gaca sestre od tetke, tvoje pokojne prababe...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

skrpio sam 12 sati sna za 3 dana, ponosim se sobom. gledam dizajn nekih broshura na netu da zdipim, imam vremena do ponedeljka da zavrsim materijal za grande prolecnu akciju na poslu...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...