Jump to content

RHCP


f4ts0

Recommended Posts

Pokisli do gole kože, na temperaturi od svega 17 stepeni Celzijusovih, ljudi su se provlačili između automobila i beznadežno tražili bilo kakav prevoz. U opštem metežu, u gužvi su ostali zaglavljeni autobusi koji su trebali da pokupe putnike, a mnogi se uopšte nisu ni pojavili.

Ispade da smo mi jos i dobro prosli :) Iako smo do 4 bili na parkingu, barem nismo pokisli :) Ja sam u jednom trenutku skroz bio u fazonu da se parkiram i legnem da spavam, sto je verovatno pola ljudi i uradilo. Izasao bih na kraju u isto vreme sa koncerta kao i ostali, jer bih se probudio taman oko pet ili tako nesto i onda lagano krenuo nazad.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koje su ovo gluposti? Organizacija je kriva sto Pepersi nisu znali da ce biti toliko ljudi, ahahahahahahahaha, ovo odavno nisam cuo. Pa nisu oni bend koji ide po kafanama ciji se vlasnici direktno dogovaraju sa fronmenom. Svasta ce covek da cuje ovih dana. Kapiram da im je ovo najbolji posao ikad, narocito ako s uzeli 2 miliona, ej covece, 2 miliona? Jezivo.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

najjaci posao ikad matori, svako od njih je zaradjivao 100$ u sekundi, moze li bolje? [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

it seems necessary to quote myself again:

"Jedan Brad Pit kad potpishe ugovor od 20 miliona za film, na ruke dobije 4 miliona."

Ovde ima mnogo vishe ljudi koji se ugradjuju u celu prichu tako da je cifra koja se deli na njih 4icu manja od 400k$...naravno i to su super pare za ispod 90min posla ali chisto ne treba misliti da su u fazonu "lolzomg odrali su ljude za silne pare, a nisu nista radili"

Link to comment
Share on other sites

Zasto je bolje ici u kafanu nego na "rok koncert"

1. U kafani ako muzika prekine kad je najsladje rizikuje zivot

2. U kafani muzika ako fuseri rizikuje zivot

3. U kafani ako pevacu / pevaljki "pozli" i ne moze da nastavi da svira rizikuje da izgubi zivot.

4. U kafani ako muzika kaze da nije nije bila obavestena kolko ce doci gostiju i da nece da svira, rizikuje da izgubi zivot

5. U kafani mozete sami menjati svoju "setlistu" po izboru.

6. U kafani ako vas pesma bas pogodi mozete je i vi izarlaukati namesto vokalnog celjadeta

7. Ukoliko vam se pesma u kafani ne svidja, mozete zaustaviti njeno izvodjenje, ali rizikujete da vi izgubite zivot.

8. Ukoliko ne mozete da izadjete sa parkinga uvek se mozete vratiti u kafanu

etc etc

Sad posle 2 dana kad nisam dobio ni jednu od umisljenih bolesti koje su mi se rojile kroz glavu dok sam kisnuo (seboreja mozga, prehlada slezine, mekoca kostiju, utapanje zeluca....) u stavri bas je bilo kul iskustvo i veliki nauk :)

Na spektakle u budimpestu, jeftinije je, bezbednije je i bolje

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da vi u Sapcani zivite u blatu, serete u kukuruz, spavate na kisi i doruckujete balegu

Smoran vise argument beogradjani mrdnite dupe iz betona.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da vi u Sapcani zivite u blatu, serete u kukuruz, spavate na kisi i doruckujete balegu

Smoran vise argument beogradjani mrdnite dupe iz betona.

ne znam sto si se uvredio ali nisi daleko sa tim opisom sapcana :D , ali smaraju sve novine koje pljuju po koncertu prilikom cega svaka treca rech je exit organizacija..... jeeeee zar im toliko smeta sto bg nije umeshan u sve moguce hepeninge u srbiji...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

koliko je metalika bese svirala 2.5 h ?

pa tako neshto... stim shto su i oni najavili striktnu-da-striktnija-ne-mozhe-biti satnicu, onda se pojavili na bini, prozborili koju na englskom i upitali publiku "do you understand what am i saying?" na shta je 20000 ljudi krenulo da se smeje :p

kad su skapirali kakvu publiku imaju, przhili su kao pre 15 godina na certima. mislim da su u jednom trenutku chak rekli da ne mogu da veruju da nikad nisu imali cert ovde :D

i ulrih kralj koji baca palice u publiku, neki lik hvata ali mu brzinksi otimaju, ulrih to vidi (!!!) i uzima nove palice, silazi do tog lika i daje mu lichno :D

i kao zavrshi se predvidjeno trajanje certa + bis, i oni se razvlache po bini, prichaju i tako to... ividish opet ulriha, koji je ponet celom situacijom, krenuo da moli menadzera da odrade josh jednu pesmu, tachno vidish kako gestikulira i pricha "one more, one more"... i publika kretje da vrishti "seek & destroy... SEEK & DESTROY..." i oni otpevaju seek & destroy van predvidjenog vremena ;D

e to je cert.

Link to comment
Share on other sites

matori, ti vidiš hejt prema unutrašnjosti koji prosto nije prisutan. očigledno je da inđija nema infrastrukturu da podnese 100 hiljada ljudi na jednom mestu, i da se nisu dobro organizovali. nije to nikakva iracionalna averzija prema svemu što nije BG, to su činjenice.

edit: sad mi žao što nisam bio na metalici :)

Link to comment
Share on other sites

pa tako neshto... stim shto su i oni najavili striktnu-da-striktnija-ne-mozhe-biti satnicu, onda se pojavili na bini, prozborili koju na englskom i upitali publiku "do you understand what am i saying?" na shta je 20000 ljudi krenulo da se smeje :p

kad su skapirali kakvu publiku imaju, przhili su kao pre 15 godina na certima. mislim da su u jednom trenutku chak rekli da ne mogu da veruju da nikad nisu imali cert ovde :D

i ulrih kralj koji baca palice u publiku, neki lik hvata ali mu brzinksi otimaju, ulrih to vidi (!!!) i uzima nove palice, silazi do tog lika i daje mu lichno :D

i kao zavrshi se predvidjeno trajanje certa + bis, i oni se razvlache po bini, prichaju i tako to... ividish opet ulriha, koji je ponet celom situacijom, krenuo da moli menadzera da odrade josh jednu pesmu, tachno vidish kako gestikulira i pricha "one more, one more"... i publika kretje da vrishti "seek & destroy... SEEK & DESTROY..." i oni otpevaju seek & destroy van predvidjenog vremena ;D

e to je cert.

E baš ti hvala, sad sam se napržio da ponovo gledam ona dva snimka što imam [:D]

Link to comment
Share on other sites

jeeeee zar im toliko smeta sto bg nije umeshan u sve moguce hepeninge u srbiji...

ma vazi, sve nam seva paja za male lobi slaninare.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

matori, ti vidiš hejt prema unutrašnjosti koji prosto nije prisutan. očigledno je da inđija nema infrastrukturu da podnese 100 hiljada ljudi na jednom mestu, i da se nisu dobro organizovali. nije to nikakva iracionalna averzija prema svemu što nije BG, to su činjenice.

edit: sad mi žao što nisam bio na metalici :)

[claps]

Link to comment
Share on other sites

pa tako neshto... stim shto su i oni najavili striktnu-da-striktnija-ne-mozhe-biti satnicu, onda se pojavili na bini, prozborili koju na englskom i upitali publiku "do you understand what am i saying?" na shta je 20000 ljudi krenulo da se smeje :p

kad su skapirali kakvu publiku imaju, przhili su kao pre 15 godina na certima. mislim da su u jednom trenutku chak rekli da ne mogu da veruju da nikad nisu imali cert ovde :D

i ulrih kralj koji baca palice u publiku, neki lik hvata ali mu brzinksi otimaju, ulrih to vidi (!!!) i uzima nove palice, silazi do tog lika i daje mu lichno :D

i kao zavrshi se predvidjeno trajanje certa + bis, i oni se razvlache po bini, prichaju i tako to... ividish opet ulriha, koji je ponet celom situacijom, krenuo da moli menadzera da odrade josh jednu pesmu, tachno vidish kako gestikulira i pricha "one more, one more"... i publika kretje da vrishti "seek & destroy... SEEK & DESTROY..." i oni otpevaju seek & destroy van predvidjenog vremena ;D

e to je cert.

<misaTumbas>METALIKA! METALIKA!<misaTumbas> [;)]

Cuo sam (nisam bio) da je najbolji koncert koji je ikada bio kod nas.

Edit: Sto se peppersa tiche...Slusam ih od 10 godine, pa bih isao opet i na ovih 80min svirke bez obzira na cimanje pre i posle koncerta. Mada sam se ja iskusno parkirao pri pocetku parkinga(plus laktanje sa protivnickim automobilima), pa sam relativno brzo pobegao iz guzve.

Pocetak koncerta instrumental, pa prva stvar Cant Stop i masa odlepila! (Posle godina i godina cekanja na njih u Srbiji i sati cekanja n koncertu da pocnu sa svirkom)

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Pfff, organizacija koncerta apsolutno nema nikakvih dodirnih tacaka sa drzavom, osim jedne, da se odrzava na njenoj teritoriji. To vadjenje na drzavu je potpuno isto kao kada pubertetlija nalazi opravdanja za svoje tupave postupke u svojim roditeljima. Nismo deca majka mu stara.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

vec sa tim sto je ovo papak drzava

a sta mu ovo tacno znaci? da je bila guzva zbog toga, ili da su malo svirali zbog toga, ili pak zato sto se geografski nalazi bas tu pa je pala kisa u tom trenutku? mis'im, ne kazem da nije kriva drzava, nego me interesuje zasto je po tebi kriva?

Link to comment
Share on other sites

@lale - nisam pricao o kishi, ili guzvi, vec o organizaciji

Skapirao sam, ok mi je post tvoj i sada razumem sta ti je bio problem.

Medjutim, sad mi se javlja drugo pitanje - a da nije narod mozda takodje delimicno kriv zbog toga? Ne kazhem da je sad trebalo da se blokiraju prilazi Indjiji (mada nije losa ideja ;) vec uvek kad bude ovako nesto, 2-3 dana bruje novine i internet forumi, i onda posle toga kao da se nista nije dogodilo. Normalno je da ce neko posle da uradi isto to.

Link to comment
Share on other sites

Nije "misa tumbas" nego "nesa tumbas" :)

Inache ustao sam tog dana u pola 6 a stigao sam kuci u pola 5 ujutru... Znachi dao sam 22h samo za 1h njihovog nastupa :)

Bio sam na 4 m od bine ^^ ali isplatilo se svo to chekanje.

Inache ako nekog interesuje shto su ranije zavrshili - Entonija je jako bolela glava i imao je povishen pritisak. Tako da nije mogao da izdrzhi josh pola sata sviranja...

Sve u svemu mi Srbi smo seljaci shto smo na kraju bacali flashe i vikali "uaaa"...

Oni su ljudi ikone. Trebamo da budemo srecni shto smo ih uopshte videli jer se njima mnogo jebe da li ce vishe da sviraju bilo gde koliko imaju para...

P.S. Do jaja mi se svidela ona makedonska d'n'b grupa. Dajem im 2 bambija [:D]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...