Jump to content

IZBORI, GLASANJE, danas.....


Recommended Posts

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je verovatno neka siva zona. nije zabranjeno da ga nazovu i kažu mu da izađe na izbore, ali verovatno ne bi pri tom smeli da izgovaraju predizborne slogane (kao što je radio ovaj grinov iz ds-a).

Link to comment
Share on other sites

PODMETNUTA BOMBA POD AUTOMOBIL ČEDOMIRA JOVANOVIĆA OKO 8.20 ISPRED RESTORANA "MITOLOGIJA" U BIRČANINOVOJ. TAMO JE BILA ANTIDIVERZANTSKA JEDINICA. BIRČANINOVA BILA ZATVORENA. OBJAVILE BETA I STUDIO B. OSTALI MEDIJI JO

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ja bio kod mene na izbornom mestu oko podneva, i bilo troje pre mene i dvoje posle u tom trenutku, a ovih posmatraca jedno 'iljadu ... odnosno brat bratu 15 ih je bilo. Ali ono sto me je iznenadilo jeste da je ona kutija bila bas solidno puna, recimo 2/3 je bila popunjena. Jeste to sve papir i slazhe se "iovako ionako" ali recimoz a ustav kad sam isao nesto prvi dan oko 18h, tek bilo jedno 10cm puno.

Link to comment
Share on other sites

mozda ako budem ishao do prodavnice cu da izadjem da nashvrljam neshto na listic, inache nemam nameru da se kao sad cimam, ionako previshe posla imam danas.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

VRH...

cedin intervju posle izbora: izgleda da necemo preci cenzus zbog enormno velike izlaznosti... pristalice dart vejderove vlade iz senke su ipak izasli i dopisali svog premijera na listic...

dacic: zelim da ovo vreme van parlamenta iskoristim za pregovor sa vejderom i koalicionog sporazuma za predsednicke izbore... podrzacemo boljeg kandidata iz prvog kruga :)))))))))))))))))))))))))))))))

dinkic: WTF!!!

zoran lucic: broj nevazecih listica: 52%... #@$%^#$@%^... dajte bre ljudi ko mi je podmetnuo ovo govno da citam uzivo pred 3 000 000 ljudi...

dart vejder: FTW!!!

toma: valjda je narod shvatio da smo mi na kraju dobri momci i da je dzedaj u hagu...

covic: zar dart nije penzionisan???

vuk: izjednaciti borce mracne sile sa dzedajima i isplatiti im sve penzije...

velja: i ko je uostalom taj izdrkani vejder...

voja : bili smo kod njega na seansi 2000. godine

velja: a taj... dao bih mu da mi popusi, al' mnogo je ruzan jebi ga...

cnn: we hope that dart wont show up for the next election... if he become president of serbia... USA nuclear weapon wont be a threat anymore...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...