Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Bash je lepo kad odesh u shkolu i igrash fudbal 4 chasa, a pritom ne dobijesh neopravdane [:D]

au choveche dobra stara vremena :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad se vratio od frizera. Kazem ja njoj:"gore 4, a sa strane 3", a ona mene pita: "a jel to u milimetrima?". WTF?? ali hajlajt je bio kad je sisala neku klinku i rekla joj:"sad cu da ti pravim formicu" :D

alo bre.

:)

crnogorac u nasem timu na prvenstvu shkole u basketu danas

ja: brate nemoj onako grubo da igras. dobices batine ako se crnci pomame - najozbiljnije

on: ko? ja da dobijem batine? aj neka dodje jedan od njig ako ima mudo. ja bre mogu sestoricu da nosim u zubima.

drugi srbin: ma kakve bre crne batine shta ti je

realno - srbi su ludi. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

zavrshio i ovaj ispit... ovaj je bio bolji nego onaj od juche...

uf, josh suta jedan i zavrshio sam sa ovim semestrom...

samo da mi ovaj dobro prodje i bitju ti zahvalan bozhe !!!:)

i posle ispita cirkanje klub... i posle kluba pravac erport i bg \o/ [:D]

(mada razmishljam dal da ostanem sura kuci posle ispita onako... spremim obilnu vecerisu i slatkishe posadim se u krevet i gledam filmove i serije...) obe mogucnosti su primamljive :)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

o sreco Bozija koliko retardiranosti na jednom mestu.

jebote na myspace-u ja stavio u red "kids" ili kako se zove pre jedno cetiri meseca "proud parent" i naravno nisam se ni vracao na myspace od tada.

i danas me jedna riba zove i kao ostavlja voicemail da je pozovem i da je vazno.

i ja je kao pozovem.

"Marko do you have a son?"

"a?"

ja skroz pogubljen... ulazi mi riba - shta se desava, sintija mi je rekla da imas sina?

ova curka javila svima- tj da ih pita da li znaju nesto o tome...

au u tri lepe picke materine.... poserem se na myspace i na iq ispod 22

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sanjala sam odvratan san. Kao, ostao mi je jos samo taj dan zivota i sutra cu da umrem. I onda uraiditi sve sto volis samo jos jednom, videti se sa svima do kojih ti je stalo... naci ih, pozvati a tako malo vremena...

Probudila sam se sva iscrpljena...

Link to comment
Share on other sites

Sanjala sam odvratan san. Kao, ostao mi je jos samo taj dan zivota i sutra cu da umrem. I onda uraiditi sve sto volis samo jos jednom, videti se sa svima do kojih ti je stalo... naci ih, pozvati a tako malo vremena...

Probudila sam se sva iscrpljena...

Imao sam i ja jednom slican san... bio sam sav znojav ujutru :) Mada, posle takvih snova, covek ukapira kako je mozak zajebana stvar, i kolko realno mozes da osecas stvari, a pritom ti se nista ne desava. Matrix lol!11

Inace, sedim na poslu, i jedem se - popodne ispit iz matisa, a znam nekih 40%... ako rokenm po drugi put, ima se ubedacim :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

dobila tricu iz mate, agonija zavrsena do pismenog.

morala je toliko da snizi kriterijume da mi je bod falio za 4! budala, sta joj je to trebalo...

danas nemam prva dva chasa \o/ pa cu malo da se prosetam s drugaricom do chine i piramide..

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

smor totalni... nocas nishta nisam spavala... danas od rane zore sastanchila... sad ono kao popijem kavu - 3 minuta, i o5 palim na sastanak... strashnoooooooooooooo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...