Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

G!!!, nisi ti bas najbolje razumeo sta sam ja rekao. Rekao sam da Nadal nikad nece igrati na Agasijevom nivou, a da je igra koju sada igra bila slicna Agasijevoj na pocetku karijere, s tim sto je Agasi svoj stil promenio u napadacki sa osnovne linije. Agasi je jedan od najboljih igraca svih vremena, to je cinjenica.

aha sorry, nije mi je bash tako izgledalo u prvi mah

agasi je bio shmeker, dok je pita sampras bio mashina kao federer te ga je bilo dosadno i gledati, nekako sve perfektno znash tachno sta ce gde ce bez nervoze bez ushicenja... bla... kao robote da gledash

a ono gledas rafu i nola svaki na svoj nachin prozivljavaju mislim kao da je pozorishna predstava u pitanju :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

agasi je bio shmeker, dok je pita sampras bio mashina kao federer te ga je bilo dosadno i gledati, nekako sve perfektno znash tachno sta ce gde ce bez nervoze bez ushicenja... bla... kao robote da gledash

a ono gledas rafu i nola svaki na svoj nachin prozivljavaju mislim kao da je pozorishna predstava u pitanju :D

konacno neko ko misli kao ja:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao slichno mishljenje o peri kao i kolega dule, a onda sam gledao onaj mech tokom kog je pera plakao (umro mu je bio neki menadzher ili tako nesto i ovaj je prso na terenu, gubio se par gemova, i onda pocheo da dobija ...crying freeman fazon =o) od tada za mene je pera car! uostalom on je smuvao sonju blejd!!! =oD

Link to comment
Share on other sites

Da li neko igra kao mashina ili ne, za mene nema nikakav znacaj, kada vidim kako Fedi udari bekend ili Sampi smecuje u skoku. Posle toga tenis ima novu dimenziju. Slicno kao sto se Beker valjao po terenuo ili kao sto to Safin radi danas. I jos da dodam Mekenroa koji je za mene idealan igrac, jer je znao vrhunski da igra i zato je imao prava da mnog kenja. Sad sam pokrio sve svoje omiljene tenisere.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram taj argument "ne volim samprasa (federera) jer ne izvodi pozorišnu predstavu na terenu". mislim, kapiram, ali pokazuje nivo interesovanja i poznavanja tenisa. tom logikom bi najbolje bilo da gledate harlem gloubtroterse po ceo dan.

pit sampras je najbolji teniser svih vremena.

nadal postoji da bi i federer imao nekoga ko će svaki put kad se sastanu izvući iz njega maksimum. samo što nadal nikad neće biti agasi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebga ja sam stasrtveni navijach valjda, nerviram se psujem navijam pa volim kada to rade i igrachi, mislim kad su malo zivlji

a kako da radim to za nekog ko ima kamenu facu kao da ceo mech igra sa dildom u bulji

u ostalom nadal ga je pwnovao pusti te me da uzivam :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

poslade mi drugar mailom - karaoke event na francuskoj tv france3 =o)

Ana Ivanovic

http://ma-tvideo.france3.fr/video/iLyROoaftQne.html

Top 10-overall funny (od prosle godine - #2 ubija! =o)))

http://ma-tvideo.france3.fr/video/iLyROoaft6QD.html

i za kraj - novak teh sluhista =o))

Novak Djokovic-FUNNIEST ONE EVER!!!!

http://ma-tvideo.france3.fr/video/iLyROoaft65o.html

ima ih josh mogu ovde da linkujem mozhete i tamo da searchujete...al ovo su nashih dvoje + taj medley =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...