Jump to content

Disciples III: Renaissance


Sex Machine

Recommended Posts

Ne mogu da naglasim koliko me je puta Lambertov skill vadio iz govana u koja upadnem kad naletim na vukodlake, a bilo ih je bas cesto. Plus, ja budala jednu partiju racunam da Titani mogu da nanesu stetu vukodlacima sa onim skillom ali corak, skill je weapon iako se deklarise kao earth.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja igram na easy posto ne volem kampanje, pa reko da cu tako najbrze da prodjem. kazu ljudi da je i na normal prilicno lagano. pretpostavljam da ostali igraju na normal.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

price me obicno ne zanimaju (tj volim da citam knjige, ali u igrama volim sandbox:) ), ali sam se zaintrigirao posle empire kampanje, a i ovaj legions lik mi deluje neuroticno, bice neka izdaja sto posto (sto me smara, od stardze na ovamo je stalno takav neki twist).

sto se crteza tice, sve nesto mislim da cu onaj strip za rur magazine da crtam po ugledu na disciplese:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Daj neki spoiler doolio, ako si nacrtao nekog :)

samo skice, dacu spoilere obavezno kad bude nesto reprezentativno:)

jos smisljam lore i scenario:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kaze mi brat da ima fora kako da se predje na hard mnogo lakse. Treba da se izuci skill transformation(nalazi se u donjem desnom uglu)...transformises bilo koju neprijateljsku jedinicu u peasante. Pokazao mi je i jos neke osnovne stvari, da ne bauljam bezveze. Krecem kasnije kampanju ispocetka.

Link to comment
Share on other sites

E Doolio, kad smo kod ukrstenice i Damned misija, jel si koristio "Make Wall" od glavog heroja? Posto su mape 70% slucajeva zakrcene do bola, u vecini slucajeva sam mogao da bukvalno zagradim neprijatelja da mi ne prilazi. Ali nije to poenta, poenta je AI debilan koji ako ukljucis autocombat on dotrcava do neprijatelja i umesto da ga udari on baca tu magiju IZA neprijatelja bez ikakvog smisla ili razloga. Znaci, ko je programirao ovo treba da se upuca u nogu i da kupi kilo kokaina jer je dobio pare a zajebao je poslodavca za medalju. Ovo bi ja uradio da me placaju u klopi, hamburger i pivo dnevno, taj nivo usluge.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Patch 1.06.1

* In the stores and inventory, items of a type now consist of a single cell to display count of add-wa (wish 7).

* Fix № 2.57: sometimes a player, instead of his city, the city becomes available opponent.

* Fixed № 1.47: sometimes the enemies are placed on the wrong side of the arena.

* Fixed № 2.04: in runes "guardian angel" is not displayed price, and when you buy it, then it is worth 0 gold

* Fix № 1.02: In the campaign missions in the Russian version of the game neutral city often called "Neutral town".

* Fix № 1.46: in the description of skill "Change form" means that it operates 3 moves (although he should end the fight), but really he had acted only one move.

* Fix: in the city could add soldiers in his unit, bypassing the restrictions on the initiative and the overall quantity, simply by dragging icons of urban warriors against each other.

* Fix: sometimes the soldiers in the city are "out of the interface"

* The description of skill "Cannibalism" Fixed output of health.

* Always zero to become "critical" in describing the hero is replaced by the value of the critical damage (Wish 17)

* Fixed clipping of letters in the info-box'e arena

* Fixed a bug in the script on the third mission of the Legion, because of which the mission itself starts immediately after loading.

* Changed files: common to all sound localization (not requiring translation) moved to the folder Resources / Languages / English /

* Fixed output resistors in the interface of hiring soldiers

* Fixed: Background image in the transition to the choice of the campaign, at resolutions with aspect ratio of 16:10 is not stretched more than the whole screen.

* Repaired playing sounds FX'ov

* Added a plus sign to the increment of resources

* Fixed: quite often in the training of the cursor is in the form of arrows

* Removed unnecessary to achieve "Master Treasure

* Fixed job accomplishments.

* Fixed: in training could try to enter in another city does not belong to the player when the game fell.

Link to comment
Share on other sites

Ja igram na normal i stvarno je lagana igra što se dalje odmiče. Sad samkod malo jače od polovine treće misije sa ljudima, u početku bukvalno nisam stizao da apgrejdujem zgrade koliko su brzo likovi dostizali nivoe, a ne sećam se kad sam zadnji put potegao nešto iz inventara, u prvoj misiji sam mnogo više kalkulisao sa tim (sve te rune i mađije izgleda imaju svoju upotrebnu vrednost mnogo više na hardu, valjda). Transformation nisam ni jurio po križaljci, samo leadership, i sabijam sve redom bez većih problema. Vukodlaci jesu gadni jer ih često sere critical koji baš kida, ali staviš par inkvizitora na choke, u defense, i onda rokaj sa gandalfima od nazad, brutalno su dobri (sad se razmišljam da izbacim strelca u potpunosti i ubacim još jednog čarobnjaka).

Inače, bagovi su retardirani, i dalje imam spellove čije napredne varijante koštaju manje od predhodnih (i za učenje i za bacanje), a sad više ne mogu ništa ni da gradim, čim stitsnem na čekić ne prikazuje više grad i ne mogu da se kupuju nove zgrade. Srećom, pa sam sve što mi treba izgradio ranije pa pamti i jedinice se leveluju kako treba, ali ako se ovaj bag prenese i na sledeću misiju i ne budem mogao da pravim zgrade, ima da išutiram igru sa harda. Ajd kao imaju testere, već i rusku verziju koliko meseci, nema izgovora zašto ovo nije ispolirano kako treba. Inače cela igra mi je u suštini ista kao dvojka, rinse and repeat do iznemoglosti, ali opet je zarazno.

Art je dobar, ali nije tako kitnjasto nabudžen kao u dvojci, gde je to i bila glavna fora. Ali zato brate onaj lik što čita brifing pre misija, ko ima problema sa spavanjem samo treba dva puta da učita savegame.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ti bagovi se daju sjebati, ja mislim, loadovanjem igre. ti sa zgradama, gradovima i slicno.

pekar:

nisam, presao sam prvu mapu i rodio se u drugoj i dotle sam stigao.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dajte ljudi neki link za taj patch izludicu od ovih bagova....Zaboravim da napravim 2gog heroja da mi bleji u gradu cisto da mogu da se razvijam i onda se izbaguje i mora se vracam iz picke materine da bi mogao da gradim posto mi promeni frakciju za glavni grad...

Link to comment
Share on other sites

Smara igra jako, bila mi je zanimljiva u početku, al sad kad vidim kako je prejadno dizajnirana jedva čekam da pređem kampanju sa ljudima i da je zbrišem, ne verujem da vredi počinjati sa elfovima i demonima. Jebote, svaki scenario je identičan: oplevi celu mapu na kojoj kao izvršavaš neke misije (a sve se svodi na idi tamo i tamo, ubij to i to, samo se menja tekst koji pričaju u dnu ekrana). S tim što svi nivo izgledaju identično, kao da ih izbacuje neki random generator pa na svakom poseje crittere, gradove, hramove i sva ostala sranja, nema po čemu ni jedan nivo da ostane u sećanju. Da i ne pričam o užasnom debalansu i odustvu bilo kakvog izazova, ako pažljivo čistiš svaki ćošak, već na manje od pola mape imaš takvu družinu kojoj ništa ne može da prismrdi, uz svu silu govana od bonusa kojima su pretrpani nivoi, svaka prevrnuta kolica ili bunar donose nešto, sad mi dosadno da privedem misiju kraju. I jedinice isto loše baždarene, totalno sam zapostavio strelce jer ne služe ničemu, tri gandalfa koji prže sve protivnike gde god bili, riba za heal i tri anđela plus glavi baja heroj napred, ne sećam se kad sam zadnji put potegao inventar ili ressurection sa ovakvom postavkom.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam ništa protiv, nek radi šta hoće a ne da mi svaki fajt bude dosadan u pm. Mada sad su mi čarobnjaci toliko jaki da mu već u prvom krugu većini jedinica spustim hp na pola.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Jes da sam zakasnio godinu dana ali rekoh da podelim. Kad sam je igrao pre godinu - godinu i po, uzeo sam u čarka - modu elfovskog ranged heroja. Samo rokaš solo s njim i bacaš mu onu elfovsku healing magiju, jerbo je ubagovana pa leši svakog kruga na battle mapi. Onda mu uzmeš talenat da priziva jednoroga, posle čega je bilo gg. na 5. nivou sam ubijao Trolove lvl 35ish.

Sve u svemu, simpatična igra, šteta što ima gomilu bagova. Dvojka je ipak bila bog i batina.

Čovek produži život detetom, knjigom ili posađenim drvetom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...