Jump to content

Chemical brothers u Beogradu..


Recommended Posts

bio je sjajan u smislu da je komercijalan i da svi sad znaju za chemicalse :)))

jbg,moraju da obezbede pare za pokolenja ;)

ali block rockin beats joj :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam propustio ni prodigy,pa ne smem ni ovo:D

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Ubedljivo jedan od omiljenih (mada jedan period i najomiljeniji) VIS iz perioda kad sam izlazio :)

Na koncert cu ici sigurica :)

Nek pustaju sta oce, ali ako ne puste Elektrobank i privatni psihodelicni reel serem im se u carapU :)

Boze kako su oni bili sjajni :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ubedljivo jedan od omiljenih (mada jedan period i najomiljeniji) VIS iz perioda kad sam izlazio :)

Na koncert cu ici sigurica :)

Nek pustaju sta oce, ali ako ne puste Elektrobank i privatni psihodelicni reel serem im se u carapU :)

Boze kako su oni bili sjajni :(

da li osoba koja slusha SHir Khan bend za novaka ima pravo da postuje na ovom topicu?

lalalalalaaaa =oP

*edit*

pitanje za lakija odoZdo: "a da li je bilo za ochekivati da cesh ti prvi da se osvrnesh na tu moju prozivku?" =o)

igor je fascinantna lichnost, bujica kontradiktornosti sa zajednichkim vektorom, zato ga svi toliko volimo, ali to ne znachi da ne treba preistipati njegovu motivaciju =o)

Link to comment
Share on other sites

Vidi Kolence :)

Na olju i sirkan bend idem jer sam provalio da keva nije radosna da me gleda kuci za novu :(

Ovo preti da bude najgori docek NG u mom zivotu i ne sipaj mi so na ranu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...