Jump to content

razlozi za ostanak


Recommended Posts

ja licno nemam vise razloga(sem familije i urosa) da ostanem ovde ...

danas sam u autobusu dozivela jos jedan od napada i stvarno ne zelim vise da se izlazem uvredama smrdljivih matorih i glupih ljudi(napominjem da ovaj deda nije bio klasican matorac...znaci,imao je oko 50-60 ali je bio LUD).Jednostavno,smatram da takvim ljudima je mesto u Lazi a ne na ulici !

Pored toga,grad kao grad je uzasno prljav i zapusten i sve mi se cini da se samo cisti centar grada a periferija krajnje zapusta a da ne napominjem da je cela zemlja zapustena i samo Beograd razvijen.

Verovatno cu otici da cuvam decu u Nemacku(oper maedchen) i ako je moguce da tamo sto duze ostanem.

izvinite ako sam smorila i ako je ovaj topic jos samo jedan hejt ...

[:(][V]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja licno nemam vise razloga(sem familije i urosa) da ostanem ovde ...

danas sam u autobusu dozivela jos jedan od napada i stvarno ne zelim vise da se izlazem uvredama smrdljivih matorih i glupih ljudi(napominjem da ovaj deda nije bio klasican matorac...znaci,imao je oko 50-60 ali je bio LUD).Jednostavno,smatram da takvim ljudima je mesto u Lazi a ne na ulici !

Pored toga,grad kao grad je uzasno prljav i zapusten i sve mi se cini da se samo cisti centar grada a periferija krajnje zapusta a da ne napominjem da je cela zemlja zapustena i samo Beograd razvijen.

Verovatno cu otici da cuvam decu u Nemacku(oper maedchen) i ako je moguce da tamo sto duze ostanem.

izvinite ako sam smorila i ako je ovaj topic jos samo jedan hejt ...

[:(][V]

pa NY isto smatraju centrom sveta samo shto je to shto si nabrojala jedno kvadratno gore.

tako da ako odlazis zbog toga, ne verujem da ces negde naci krupnu razliku.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Realno, ako uspes da iskuliras neke stvari, i imas kesa i uspes da se ogradis od nekih stvari...ova zemlja i dalje smrdi :)

Jebi ga :)

Realno Kurko da je musko, sad bi obilazio autobuse da napenali tog DEDU! :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

verovatno nije razlog ako se pobegne,ali je dobro videti i nesto drugo i kako se drugi ljudi ponasaju, a kada se to vidi,stekne se utisak da smo mi po kulturi veoma nisko i da ce to jos dugo potrajati...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Realno, ako uspes da iskuliras neke stvari, i imas kesa i uspes da se ogradis od nekih stvari...ova zemlja i dalje smrdi :)

Jebi ga :)

Realno Kurko da je musko, sad bi obilazio autobuse da napenali tog DEDU! :)

realno da sam bio tamo slomio bih mu obe ruke, obe noge, i nagurao bih ga u kantu za smece samo glava da mu viri :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nije mnogo drugachije ni u ostatku sveta. ono na shta ja pizdim je shto je mnogo manje bitno u ovoj zemlji chiji si i koga znash nego ko si i shta umesh.

mislish, obrnuto...

Ova zemlja je bila i ostala problematicna, ali kao, idemo dalje...

@sheyn

To shto ti neke stvari shvatash licno je tvoj problem, bolesnih ljudi ima svuda, npr, moja keva ima poremecaj da pozajmljuje/uzima pare koje nema ili ne moze da vrati, da u Lazi je. Naravno, meni ce ljudi lupati na vrata i pretiti za te pare.

Eto vidish, najlakse je pokupiti se i pobeci od problema. Devojcice, stisni zube, budi jaka, odrasti i radi na svojoj licnosti, jer ako nastavish tako, bezacesh od svakog problema koji stane pred tobom i uvek cesh se plasiti, a jednog dana trebash da budes uzor svojoj deci.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sine marko, skupi pare pa otidji na leto do makar do budimpeste, videces u cemu je poenta. Ljudi su mnogo veseliji nego ovde. Cak i u siromasnijim zemljama.

Tesko je odvici se od toga. meni je neke 2000-te u inostranstvu na nekom "rejvu" prisao vidno raspolozen simpatican nemacki veseljak sa evidentnom namerom da siri drugarstvo, a moja nesvesna reakcija je bila da ga oteram u pm, dok mi se nevidljiva kozna jakna naborava oko ramena. Naravno posle sam se izvinjavao momku, jebi ga treba vremena da se naviknes...

realno da sam bio tamo slomio bih mu obe ruke, obe noge, i nagurao bih ga u kantu za smece samo glava da mu viri :)

ALi nisi bio tamo, znaci ti si kriv :)

Jebote pronikao sam u zenski um :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa pazi,nisam se uplasila (bas mnogo) pored toga sto sam ga oterala u kurac !

a razlog za plasenje je jedino sto sam ja mala a deda veliki a vidi se da je agresivan....

i sada kada malo bolje razmislim,trebalo je da ga oteram u kurac pred celim autobosum a ne kad smo izasli na stanicu !

@spo(ghost)

izvini za ono za "lazu" nisam mislila na sve dushevno uzdrmane ljude...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Sine marko, skupi pare pa otidji na leto do makar do budimpeste, videces u cemu je poenta. Ljudi su mnogo veseliji nego ovde. Cak i u siromasnijim zemljama.

Znam sta pricash, ali se o tome ne radi ovde, vetj o njenoj nesigurnosti pred problemima. Taj nastup "deda mi se izvikao u facu, sve u ku!@c, idem u nemacku!111!one" je razmishljanje klinke od 14-15 godina?

A posto je devojka toliki emotivac, osetjam da bi umrla od nostalgije tamo.

Da je Srbija sranje to stoji, ali izvini, jel neko od nas radi nesto konkretno da nam bude bolje?

pa pazi,nisam se uplasila (bas mnogo) pored toga sto sam ga oterala u kurac !

a razlog za plasenje je jedino sto sam ja mala a deda veliki a vidi se da je agresivan....

i sada kada malo bolje razmislim,trebalo je da ga oteram u kurac pred celim autobosum a ne kad smo izasli na stanicu !

@spo(ghost)

izvini za ono za "lazu" nisam mislila na sve dushevno uzdrmane ljude...

Ma opusteno, znam sta mislish, ali toga ima svuda, i da si to uradila u bas-u, verovatno bi sve boleo kurac, ovo je Srbija, svako gleda svoje dupe.

Mada to nije razlog za napustanje svega jebote, samo pomisli na neke ljude koje cesh ostaviti ovde, a kada se budesh vratila, imatjesh ogromnu rupu u zivotu, i nemacko prezime. ;)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@sheyn

To shto ti neke stvari shvatash licno je tvoj problem, bolesnih ljudi ima svuda, npr, moja keva ima poremecaj da pozajmljuje/uzima pare koje nema ili ne moze da vrati, da u Lazi je. Naravno, meni ce ljudi lupati na vrata i pretiti za te pare.

Eto vidish, najlakse je pokupiti se i pobeci od problema. Devojcice, stisni zube, budi jaka, odrasti i radi na svojoj licnosti, jer ako nastavish tako, bezacesh od svakog problema koji stane pred tobom i uvek cesh se plasiti, a jednog dana trebash da budes uzor svojoj deci.

SpO za predsednika! Extra odgovor.

Nisu Srbi za razvijenije zemlje.

Mi smrdimo kolektivno.

Sve je to lepo u teoriji, dugo sam razmisljao o tome, al' ja ne bih odlazio osim ako ne bi imao bas nesto opipljivo preko..

edit: jbg, omache mi se.. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

nisam putovao mnogo, ali sam proputovao vise nego moji vrsnjaci, i mogu ti, Dunja, reci samo jednu stvar. svuda je sranje.

zao mi je ljudi koji nisu putovali pa im se prica kako je negde nesto kao u Ozu. znate ono, Djurin mali, ma onog Djure iz Pribilovaca, bio kod Leposavinu jetrvu u Klagenschmajngefurt na 5 dana i posl'o mi kartu "ma bratac, ovo je Jevropa, ima i tekuca voda u klozet".

tuga...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...