Jump to content

Izbori 07


Parlamentarni izbori  

111 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati na parlamentarnim izborima?

    • DSS
      10
    • G17+
      8
    • SRS
      17
    • LDP, GSS i ekipa
      9
    • DS
      31
    • Neki drugi
      2
    • Necu glasati
      13
    • Ne znam jos uvek..
      3
    • Isaracu listic / dopisati svoje ime
      18


Recommended Posts

Bravo sete. izvini moram, mrzim radikale, jebi ga sta ces.

Nego da, jebote dart>all

Samo ocemo li glasati za anakina skywalkera (iako je sisica u sustini) ili za darth vadera?

Evo i ja cu za dath vadera :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A sto se tiche mene ja ci glasati ili za DSS, barem zato sto Kostunicu ne gledam svakih pet minuta na TV-u

prebaci na rts :)

hm mozda i ja budem glasao za vejdera

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nisam procitao niko sta je napisao sem kreatora topika tako da ako je neko ovo rekao,jbg

decko ti si zaslepljen,bla bla vazni izbori,vazan referendum tralala

dokle cemo vise da glasamo PROTIV i da od dva zla biramo manje,realno...

kad bude postojala politicka opcija koja ce moci moje interese da zastupi na najbolji nacin onda cu mozda i izaci i glasati a do tad cu pisati peticiju da se Drasko nominuje za predsednika :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kostunica : rts....i to samo u vestima

tadic, shutanovac, cheda....:pink, rts, b92, studio B........ i to u vestima, talk show-ima....

kapirash li razlikicu? kostunica, ma kakav politichar bio, nikada nije bio na tv-u samo da bi se pohvalio kao neki, da je zet Miroslava Ilica

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

dart vejder > paja

join the dark side kru, and we' ll rule the empire like father and son [:D]

moze, vreme je da se zavede red ovde!1

zaokruzite mau crnu glavu! vader.gif

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma radikali nece u vlast, da hoce utalili bi se sa dss-om nego njima odgovara ovako da prduckaju. ne kapiram samo kako neko mozhe da kazhe da oni nisu bili na vlasti, kad su bili i to zajedno sa slobicom i moracemo josh narednih 50 godina da ispravljamo to shto su oni za 10 sjebali. kapiram da SPS i SPO nemaju teoretske shanse da prodju cenzus, da ce DSS-u solidno opasti rejting u odnosu na predhodne izbore. u njemu mi je jedino parivodic (ministar za ekonomske odnose sa inostranstvom ?) gotivan, od ostalih mi stvarno pripada muka. G17 i LDP kapiram da ce se kidati za cenzus ali mislim da ce obe partije proci i nadam se uz DS, kome cu ja dati glas, napraviti najbolju mogucu vladu u ovom trenutku.

e da, moram da dodam da mi je ultra mega omega gadno shta ovi idioti iz DSS-a rade, da oni daju 650mil eura za neki tamo telekom srpska, koji ne vredi ni upola tih para i da hapse neke "mafijashe" samo u predizbornoj kampanji to stvarno nema smisla. to praktichno znachi da kampanju vode nashim parama.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Ajd. josh 4 god. da se vozi ova kvazi-demokratija, pa ce i njih da proteruju... A i zabole ih, ushtosali se...

Ako mi bude odgovarao datum, izaci cu na glasanje sa crnim markerom...

Shta cu zaokruziti, napisati ili nacrtati zavisice od trenutne inspiracije...

Ponudjena STOKA nece dobiti moj glas vec ponishten listic...

Toliko od mene njima u znak zahvalnosti...

Link to comment
Share on other sites

a zhelim samo 2 stvari:

1. da izadjem na jedne izbore zato sto zhelim da glasam ZA nekoga a ne protiv nekog drugog

2. kako ovo prvo ne mogu da imam zhelim da se nash izborni zakon promeni tako da na glasachkim listicima ispred imena kandidata ima kutjiza "za parlament" a iza "za zatvor", stiklira se jedna kucica, mandat 4 godine, zatvor-kutjica ima prvenstvo, ko dobije najvishe ide tamo gde ga narod poslao, pa da idimo ko ce onda da stavlja svoja imena na listice =o)

Link to comment
Share on other sites

tog dana se vracam nazad za USA.

ali ujutru pre leta idem da glasam. :)

e sad za koga... videcemo.

Big respect!

Btw, TREBA mrdnuti guzicom i izaci na jebeno glasanje UPRKOS SVEMU !!!

PS: nek mi sisaju oni koji glasaju za radikale i sps...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...