Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Srecna slava!

Bice bogami veselo veceras.

Grad je u haosu, mada sam ja neobicno lako presao most. Zato me muka hvata kada pomislim da treba da se vraćam kući u pet, po snegu, na kraju radnog vremena, na dan slave. Najbolje da krenem ranije, pa pe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a laki onaj chovek nije zdrav (mada su mu protivnice malo dilajle da budemo iskreni=o)) no zato je milkina mudrost o tv dnevniku bila zomg! =o))

Aha, milka rulaja brate, rulaja! Mada ima nekada i gorih ispada, ali je sustinski svaka njena izgovorena rech proslava Slagalice.

A ovaj lik kida svetski, mada su mu zaista nagurali tri zene u tri epizode, nije to u redu :)

Link to comment
Share on other sites

srecna slava, domacini. [:D]

na poslu sam, opet imam posla van zgrade po ovom kijametu, slusam "we are the champions" od Quin-a i uzivam u udobnosti tople kancelarije dok jos mogu.

dobro Marinice, 'oces li posao ili neces? [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

zanimljiv događaj u kuhinji jutros. i jeftina lekcija.

budim se jedva, bauljam do kuhinje da spremim kafu, bos i u gaćama. štekam mikser (onaj mali, za nes) u struju, PUF!

kabl na tom mikseru je presečen pa spajan izolir trakom, i to je držalo ok ali se očigledno pomerilo od cimanja, i napravilo kratak spoj. iskočio je osigurač na fazi i nestalo je struje u polovini gajbe.

elem, više ne krpim električne uređaje po kući, od sada ili popravljam kako treba ili kupujem nove. da sam jutros zaginuo, trebalo mi je dati darvinovu nagradu.

Link to comment
Share on other sites

nisam stigao na sahranu, izdrkao sam se nesto po faksu, zavrsio sam fazon cetvrtinu posla...mnogo sam nervozan ceo dan, raspao sam se od tegova, posle idem na klizanje da se jos izduvam...legla bi mi pljuga, ne zna se..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

upravo krecem ka KGB-u i PC4U (valjda) prodavnica se zove kod studentskog

parka da kupim podlogu i sluske. [:p] tastatura ce da priceka. [;)]

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...