Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sreca, sreca, radost....

zaspao u pet, probudio se u 12, za 2 sata slozio sve wc-e i vodovodne vertikale, sad mi je blok skroz gotov - isprojektovao sam najvecu zgradu do sada... Sreca, sreca, radost...sad da zavrshim Lakijevu karikaturu i poslusam ovaj nigerov novi set

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Statore... jbt...

mnogo je gnja ovaj dan. radim... slusam "loosin' my favourite game" od Cardigansa, sad cu da predjem na nesto beshnje. dan se zahuktava, a mnogo je ostalo jos do kraja. a imam neke obaveze i posle. treba mi sekretarica. hohohohoho... [:D] stvarno, moze da bude i matora babetina, treba mi da mi zavrsava glupe i dosadne poslove po gradu danima kakav je ovaj. [:D]

citao sam juce Hitmena opet. nenadjebiv strip.

aj uzdravlje.

haha a ja bas htela da te pitam jel ti treba sekretarica [:D]

Link to comment
Share on other sites

ovo je užasno, mislim ove dileme. s jedne strane, ne moram nigde da idem danas, a s druge, bilo bi dobro da nešto zapravo odradim. a kiša je i gužva svuda i jebala ih nova godina u dupe.

nego,ae da ne otvoram nov topik,vreme je da se kupe neke nove krpe (MAGICHNA;),a i bio sam dobar student jelte,pa ae pricajte gde po gradu imaju neke rasprodaje kurci i palci

video ja do jaja farmerke u ripleju, samo 150 jura.

Link to comment
Share on other sites

Danas mi vrh dan, ali bash vrh. Jedino ovo vreme malo zajebava i guzva u gradu zbog koje sam bukvalno vozio 50 minuta od Balkanske do Autokomande. Ali to je nebitno, naspavao sam se, uplatio skijanje, polozio osnove prava (koje veze nemam, usralo me neko gadno prepisivanje), i dobro ishao wc3 danas [:)]. Skroz lepo.

@gruja: (moje mishljenje) Sve u Knezu - Springfield, Replay, Champion, Diesel, Sport Line (ili kako se vec zove ono gde valjaju Guru, Lacoste...) A, nisi rekao shta bi ti tachno? [:)]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

@ Kole - A tek da vidis kakva ce epizoda da bude sutra ujutru, osim ako nisi gledao veceras. Opet je lik otvorio obe asocijacije, jednu odma' posle prvog polja.

DZABE BRATE

olo, ovakav razvoj dogadjaja nisam ocekivao.

kako dva choveka iznad 10 godina starosti nisu u stanju da ga umotaju 1h???

Ja umem da spakujem poklon sam, al' taj poklon vishe niko ne mozhe da otpakuje :)

Link to comment
Share on other sites

@gruja: (moje mishljenje) Sve u Knezu - Springfield, Replay, Champion, Diesel, Sport Line (ili kako se vec zove ono gde valjaju Guru, Lacoste...) A, nisi rekao shta bi ti tachno? [:)]

neke farke sigurno i neki dux...i neke skechersice ili slicno sto moze za zimu,ove patike sto sad imam provereno ne mogu da izdrze vlazno vreme...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

neke farke sigurno i neki dux...i neke skechersice ili slicno sto moze za zimu,ove patike sto sad imam provereno ne mogu da izdrze vlazno vreme...

meni su se najbolje pokazale legend farmerke u tom srednjem cenovnom rangu oko 3000. Ove iz Springfilda ne potraju dugo, a imam mislim i jedne Jagger, isto sluzhe ok. Jeftinije ne kupujem, a ove od preko 10000 ne bih ni komentarisao ;)

Sto se skechersa tice, video sam da imaju neke modele na popustu u Office-u, ali nisu nesto reprezentativni, pa ces sa te strane verovatno morati da platis full cenu.

Link to comment
Share on other sites

bio do drugara iz klupe, umrla mu mama u 51. godini...posle otisao do hale, nema klizanja, vanredni trening.

i jos ova kisa + mi nesto muka ceo dan. jebem ti zivot ponekad.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

neke farke sigurno i neki dux...i neke skechersice ili slicno sto moze za zimu,ove patike sto sad imam provereno ne mogu da izdrze vlazno vreme...

meni su se najbolje pokazale legend farmerke u tom srednjem cenovnom rangu oko 3000. Ove iz Springfilda ne potraju dugo, a imam mislim i jedne Jagger, isto sluzhe ok. Jeftinije ne kupujem, a ove od preko 10000 ne bih ni komentarisao ;)

Sto se skechersa tice, video sam da imaju neke modele na popustu u Office-u, ali nisu nesto reprezentativni, pa ces sa te strane verovatno morati da platis full cenu.

Nekoliko Office Shoes-a ima tu okolo, Skechersa koliko hocesh, ima i bash onih klasichnih zimskih modela (a la CAT), a overi i u Avanguardiji, tu uvek ima zanimljive obuce.

Shto se farmerki tiche, meni su se Springfield i Jagger najbolje pokazale do sada, mada imam i neke Legend teksas bermude i dobre su skroz, tako da kapiram da je u tom srednjem cenovnom rangu to best buy.

Link to comment
Share on other sites

Nekoliko Office Shoes-a ima tu okolo, Skechersa koliko hocesh, ima i bash onih klasichnih zimskih modela (a la CAT), a overi i u Avanguardiji, tu uvek ima zanimljive obuce.

Meni je avangardija ipak malo previse skupa. Mozda nije sad kao da si otisao u Escadu, ali s obzirom da valjaju program koji tacno znam koliko kosta "preko", moguce da me i to malo smori.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...