Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem 2 wow acc

jedan je sa TBC-om

drugi nema

cena za oba acc je 4500din

ponude slati na PM ili na mail: oaoa1@hotmail.com

Prodajem wow accaunte

Prvi accunt ima wow+tbc ima i nekoliko charaktera na njemu

Drugi accaunt ima samo WOW bez TBC-a je i na njemu ima nekoliko charactera

ako ste zainteresovani sve ponude slati na PM ili na mail: uprdeliozmaj@hotmail.com

POZ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Farmam HONOR

imba pvp gear=manje para

losiji gear=vise para

full battlegroup>low battlegroup

kontaktirajte me na sledece nacine

msn:jaffyscg@yahoo.com

mail:jaffyscg@yahoo.com

mob:062/27-57-55

bojan

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

WTT samana za rouga..saman je resto..300 resi...1600 + on heal... ima i elemental gear oko 800 spell'dmga ... znaci menjao bih ga za rouga ili mozda cak bih ga i prodao..

Rouge mora da ima dobar gear ...vise informacija mozete da dobijete preko pm-a ili na 064/567-20-60..e zaboravio sad da kazem rouge mora da pude na pvp serveru..(i mora da mu transfer bude spreman...)

Edited by vanjaxxx
Link to comment
Share on other sites

Potreban powerleveling warlocka od 8-60 lvla. Lik koji bi to uradio MORA biti iz BG-a. Server je Dunemaul, a za pare i ostalo se mozemo dogovoriti na: kajmakjemajka@hotmail.com. Trenutno nisam pri parama pa bih uzeo ekonomicniju varijantu=manje para, duze vreme. Sve ponude na MSN.

Pozdrav.

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ljudi, ja bih kupio roga, hordu da ima t5+ (bt/hyjal attument je obavezan uslov ili baram vashj vial) prednost imaju likovi sa extra gearom kao npr 4/5t6 +neki offset epic item

ponude saljite na pm ili na mail, marko_games@yahoo.com

cena po dogovoru tako da necu da kazem "placam do xyz" ili tako nesto, znaci za sve se mozemo dogovoriti, eeeeee da... char mora biti na pvp serveru

bump (btw znam da je johnyludak postovao da prodaje takvog roga, ali ga ne kupujem iz razloga shto ne mogu da ga migriram josh 3 meseca)

Link to comment
Share on other sites

Poz,prodajem acc sa 3 chara 70:

-Undead Rogue: Server Ahn'qiraj, ima 2 dela mercilessa,1 vengafula,full veteran,2 merciless weapona,ima netherdreka,11500 hp i 370 resi

-Draenei Mage : Server Chromagus,ima 3 dela mercilessa i 1 vengafula,merciless staff i sve veteran/vindicator iteme 10600hp i 440 resi

-Dwarf Warrior : Server Chromagus,dingovao skoro,ima 4 dela gladiatora i gladiator sword,ostalo zelenis i plavo

Account je uplacen do kraja decembra,minimalna cena je 300 eura,ispod toga ne prihvatam nista,kontakt na pm ili na izuvach@hotmail.com ili 064/2546042

Edited by Iamafk
Link to comment
Share on other sites

UD priest lvl 70

Hafl epic gear

nesto iz kazhana,2 merceless itema,svi veteran epici,ostalo plavo

u steku 1200 arena pointa i oko 35k honora

3 heroic kljuca

attuned za karazhan

guild radi ZA i gruul-a

transfer moguc

200g na accountu

Cena 60 eura,jos mesec dana je aktivan acc

Moze i dogovor... ali ne trade

Link to comment
Share on other sites

evo ovako:

Iimam 70 Dwarf warrior, pristojan gear ali ne nesto specijalno, kojeg bih menjao za:

70 Human warr

70 Tauren warr

70 UD lock

70 Human palla

70 Rogue (NE ili Gnome)

Dakle ako imate neke od ovih klasa i ocete 70 dwarfa warra, /w me pa da se dog.

Takodje imam i 61 elemental troll shamana kojeg bi traadeovao za:

60+ lock (UD, human, gnome)

60+ rogue (gnome, NE)

60+ Human palla

Ako niko nece ove igrache za trampu, onda mozda i kupim sledece:

1.UD/Human/Gnome lock 60+

2. Human/Tauren warr 60+

3. Ne/Gnome rogue 60+

4.Human palla 60+

Svi igrachi moraju biti slobodni za transfer sa acc-a na acc (ako se trampimo). A ako mi prodajete ceo acc onda morate da mi date SQ/MAIL CHANGE/ETC...

Please neke jeftine ponude, ili za trampu samo igrache koji su navedeni gore.

Ponude PM ili lukoica@hotmail.com

Edited by Eclippse
Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc :

Romerus, champion of the naaru , Tauren hunter lvl 70 , na Sylvanas pvp serveru :

Profesije BS/LW 375/375 sa jako puno epix recepata iz SSC/TK, 4000 golda , epic flying mounti netherwing drake,nether ray, svi hodajuci epix mounti ... Exalted sa vecinom attunovan za HM/BT honored/honored

sto se tice opreme:4/5 tier 5, bloodmoon axe. bow od lady vashj (sunfury bow of the phoenix,wrathtide longbow,Wolfslayer sniper rifle...) ...puna banka raznih pve epixa za sve moguce specijalizacije,sve enchantovano socketovano, dosta fire ,nature,shadow resistance opreme ima i full mericless , merciless polearm veteran iteme, imp insignia trinket, kapu iz season 3... nesto arena poena i 20k honora

20 slotova torbice... ima tu svasta da se doda ali za opsirnije mozete me kontaktirati

Cranox, Orc shaman lvl 70 , isto Sylvanas :

Profeisje Alchemy/Herbalist 375/375 , epix 280% flying mount ... fine reputacije vecinom honored attuned sa Karazhanom resto spec

sto se tice opreme ima full epic healing opremu oko 1550+heala ima dosta enhancment epica oko 1500 arena poena i 20k honora

ima dosta biljaka u banci...ima pojedine rare recepte

cena za acc: dajte neku ponudu realnu pa da se dogovorimo

ponude na PM

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

prodajem resto tauren shamana na frostmane pvp serveru u bruka dobroj pvp grupi.

stats : 11k hp , 9k mana , 1600healing done , 420 ressiliance,150 mana reg, 15% chance to crit with magics. full vindicator

ima tu jos par pve resto epica iz karazana

Enechantment oprema je pola rare pola kz/heroic

Elemental oprema je isto pola rare pola kz/heroic

Ustekano 1100 arena poena 2800 golda i jedno 2k u banci ali to samo ako bi prodali preostale epic gemove koje sam predvideo za buduce vengefull delove imam atm 2 komada.

Dobra reputacija sa serverom nikom nisam na ignore etc...

Imam sve Reputacije za heroice

Imam sve sto je potrebno mail/pass Sq/cd-key i char moze da se transferuje nema nikakav cd..

More info na [Nemanjacs@hotmail.com] MSN ili na 064/291-43-46 mob = Nemanja

P.S moze i trade ...

Minimalna cena 190evra

Edited by Redstar-Bruceleeffs
Link to comment
Share on other sites

WTT Blood Elf Huntera 70 lvl za bilo koju klasu :P

ovako hunter je na PvP serveru Frostmane transfer nije moguc jos nekih mesec dana

gear je full epic kara/badgevi/pvp

ima 1200 arena poena i nekih 6k honora

ima 300g na liku

pitajte za detalje na

MSN : mita_crazy_hood@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Ovak, prodajem acc:

lvl 70 dreanei (female) paladin. 3/5 s1, 2/5 s3, s1 healing mace i s1 shield. takodje pala ima sve veteran iteme sa nekim s3 pvp itemima, vecinu enchanta. stats: 400res, ~1550 healing, 25.40% crit. ima oko 15k honora i 800 ap.

Bez fly mounta i bez para.

Server je boulderfist i moze da se transferuje.

Ponude slati na 065/321-2321 Jovan

p.s. u banci imam i par retri epix itema (neck,rings,belt) i neke pvp gemove.

Link to comment
Share on other sites

UD priest lvl 70

Hafl epic gear

nesto iz kazhana,2 merceless itema,svi veteran epici,ostalo plavo

u steku 1200 arena pointa i oko 35k honora

3 heroic kljuca

attuned za karazhan

guild radi ZA i gruul-a

transfer moguc

200g na accountu

Cena 60 eura,jos mesec dana je aktivan acc

Dao bi ga i za jednomesecnu uplatu mog drugog accounta + transfer lika

Link to comment
Share on other sites

prodajem lvl 70 female nightelf warriora

server boulderfist,pct up

warrior je full epic,2 dela s3,3 dela s1+svi veteran itemi,prstenje,trinketi,2h s1 mace,s1 shield...u banci 2h tier 1 blacksmithing sword itd.najbolji moguci gemovi i enchanti(npr meta ap/speed increase + surefooted na boots itd).16k honora,800 arena poena.preko 400 resilience-a

mining 375

blacksmithing 352-3

nemam flying mounta :D

svi ground pvp mounti + elekk(exalted sa exodarom)

pm/or 063/7713-445 Milosh

*edit*

Bez fly mounta i bez para.

lol

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

WTS Tauren Druid Gudis - Sylvanas

PvP resto gear - 400 resiliance, 10600hp, 1550 healing. 9,3k mana

PvE resto gear 4/5 t4 , 1750 healing, 9,8k mana 160 mana/5

Feral pve(grind) machka gear - 3/5 t4 , 3000ap 30% crit , 75 hit 9k hp

jedan od ova tri geara je uvek na armory

nema epic flying form jer me je mrzelo da farmujem 5k golda :P

Profesije: Herbalizam 400/Enchanting 375 (Surefooted, 35agy i jos par rare enchanting formula)

Za vise informacija PM ili preko MSN (gudovskid@hotmail.com)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 acc-a:

1.) Gnome rogue level 70 , gear je full blue , ima LW/skining oba su 350+ (nemogu da se setim tacno a armory je prso pa nemogu ni da proverim :S )tako da mozete pomocu toga da craftujete gear , ima flying mounta , nije dugo igrano na njemu na 70om , znaci cisto sam uzeo par stvarcica i isteko mi acc i nisam ga uplacivao ... znaci on je jeftin samo 60 E !!! ima tu jos nekih altova na accu od 30 - 39 , pct UP i to je u principu to

2.) Orc warlock na Magtheridon-u (70 ofc) ima solidan gear 10ak epica sa NAJJACIM enchantovima , i to vecina za pvp , u pvpu je extra u s2 sam imao rating 1872 (2v2 sa ele/enhanc shamanom) ,trenutno u pvp gildi ali nije tesko da se udje u guild koji radi SSC/TK jer ih ima dosta na serveru :) , pvp gear ~ 800 spell dmg , ~ 200 resi , ima vengefull rukavice i nekoliko s3 itema (uzeti preko honora) extra stoji sa parama vrlo je lako da se zarade goldi tamo , ima u banci karte za darkmoon card: madness a razmisljao sam se dal' da ih prodam ili da pravim trinket , jer mogu da se prodaju za oko 1k golda , takodje 2-3 lvl 30-39 alta... mozda sam nesto propustio ali za vise informacija me kontaktirajte, da , takodje ima PCT , cena oko 90E

mob: 064/578-90-51 , email: dragan_gagi92@hotmail.com (cesto sam online na MSNu )

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 wow accaunta

1 accaunt: ima WOW+TBC i 60lvl shaman tauren server Drak"thul-----CENA---3500din

2 accaunt: ima smao WOW bez TBC-z na njemu je 56lvl warlock orc server sam zaboravio-----Cena----1500din

Ako hocete da kupite oba dva accaunta-----CENA-----4500din

Sve ponude slati na PM ili na mail misamali@nspoint.net

I jos nesto,po migustvu da kupac bude iz Novog Sada ili ako hocete da se cimate do NS-a nema problema

Isto sve samo malo jeftinije

-----------HITNO------------

Link to comment
Share on other sites

WTS(ne tradeujem) account:

undead warlock 70

tauren shaman 70

undead mage 62

server tarren mill

Warlock: necu pisati gear, samo info, 12700 hp, 490 ressilience, 1120 spell dmga u pvp gearu, pve gear mu je...hmm...ocajan, oko 1270 shadow sa fel knowledge, hit/crit su mizerija, za ovog chara nudim i da ga gearujem na full s3/pvp iteme ofc za dodatne pare! znaci, ako neko zeli full s3 locka, moze za oko <<2 meseca ali mora da se doplati dosta

375 tailoring/375herbalizam

Nema epic flying maunta, samo 60% flying!

Shaman: enha gear, plavo sranje, 1k apa, ~20% crit, hit capped

elem gear, plavo sranje opet, 450 spell dmga, ~25% crit, hit pristojan

resto gear plavo/epic, 1100 +heala, 100mana/5

sve u svemu, char spreman da raiduje kara, za njega nudim da ga(mozda gearujem) full season 1+vindicator itemi, ofc da se doplati, i item set po vasoj zelji

375 mining

Mage-plav gear, 360 alchemy, spreman da postane master transmuter, i 250 tailoring(za craftovanje clotha kasnije)

Na acc ima oko 1k golda u matsima i 2-3k netherweave clotha i matsa za lvlovanje tailoringa do 350 na magu! Takodje ima oko 500 arcane dustova i 100+greater planar essecna kao i par shardova! Uz acc dobijate promenu maila, user name/password, secret question! Acc nikad nije hackovan, reputacija na serveru je super(ja bih najradije da se char renameuje at least, cisto zbog ljudi koji me znaju)

(i nije da nemam likove na ignore ali bar mene niko nema na ignore)!

Acc je transfer ready, i uplacen jos oko mesec dana!

Cenu navesti necu, to je po dogovoru, zainteresovani mogu da me kontaktiraju na sshpanac@yahoo.com, PM ovde ili broj 063220359!

...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Human (Male) Warlocka lvl70 sa full epic gearom kako za PvE tako i za PvP, epic fly mount 280%, 1.400 gold, 12.000 Honor i oko 1.000 Arena pts. Lik je na Dentarg serveru nema guild jer sam se transfer na taj server pre oko 2 nedelje... sto se geara tice za PvP ima 4/5 Gladiator, 4/5 Merciless Gladiator, 3/5 Vangeful, wand/offhand merciless gladiator i druge PvP epice... a gear za PvE koji koristim je 3/5 T4 i 2/5 T5 ostalo su epici iz Hyjal/BT...

da ne bih pisao koje iteme imam, koje profesije koristim i sve ostalo... zato vam dajem link gde mozete sve lepo sami pogledati: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...rg&n=Barnes

Na ovaj acc se nalazi i Night Elf (Female) Rogue lvl65 na Twisting Nether serveru i Blood Elf Paladin (Male) lvl61 na Ragnaros serveru.

Ako se odlucite za kupovinu ovog acc javite mi se na MSN: sandro_srbija@hotmail.com [:)]

ili pozovite na 064/273-97-64 (zovem se Sandro btw [smajli2] )

Edited by Avior
Link to comment
Share on other sites

WTS ud mage Xsardas lvl 70

laughing skull PvP server

transfer moguc

armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Laughing+Skull&n=Xsardas

na acc ima i oko 2k golda i masu matsa i potova...masu random epica i ostala sranja..

kontankt:

PM

MSN i mail: bracastefanov@yahoo.com

Tel: 064/2262646

cena:~150 eura...extra cheap...

Prilicno HITNO!!!

Dont screw around...U all screw around too much!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...