Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Account je trenutno neaktivan, ali postoji mogucnost obnove pretplate da bi prikazao likove ingame zainteresovanim osobama.Molim kontaktirajte me SAMO ako imate spreman novac i odlucni ste da kupite.Hvala.

Ako prvo planirate da prodate svoj acc, a zainteresovani ste za moj, molim vas nemojte mi trositi vreme, jer cete verovatno biti 10-12-ti koji su me kontaktirali sa takvim planom.

Prodajem account sa 2 lvl 70.Oba lika su na dunemaul pvp serveru i transferable su.Uz account dobijate i sve sto ide uz njega(diskove, mogucnost promene emaila).

-Tauren warrior sa odlicnom tank opremom, 3/5 T5 tank seta, i skoro svim tank itemima iz ssc/tk

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Maelkum

-Orc shaman alt sa mixed kharazan/blue opremom

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Craghack

Warrior je alchemy/herbalist sa skoro svim postojecim receptima, epic flying mountom, i ~5000 golda.Na accountu su i jos bank charsi sa dosta herbsa i raid potova.Kontakt ili preko email/msn na maelkum@gmail.com, ili na mob 064/30-23-988.

Sto se cene tice, ne ustrucavajte se da me kontaktirate sa svojom ponudom, prodao bi ga i po dosta nizoj ceni od aktuelne.Kupac mora biti iz Beograda, ili biti spreman za put do istog.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS Undead Maga 70 lvl, na Sylvanas serveru, znaci samo cu da naglasim bitnije stvari ima 1050 fire spell dmg-a, 134 hita 28 ili 29 % crita,

najbitija stvar je da ima uradjen BT i MH pre q... evo i armory linka http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Spetors

na tom accountu imam i 67 lvl undead priesta, sa oko 25 k honora...

i josh par low lvl charova...

e sad ponude mi saljite na sms, prodacu ga u svakom slucaju tj za najvecu ponudu

tel.065/555-15-80 Milos

Link to comment
Share on other sites

E ovako...menjao bih orc huntera na pvp realmu (dunemaul). Ima 2 merc i 2 glad dela, nekoliko epica iz karazhana i iz heroica, oko 25k honora i dovoljno markova za jos 1 glad deo kad izadje season3. menjao bih ga za nekog warlocka, rouga ili warriora. pozeljno bi bilo da je horda i da je na PvP serveru ali nije neophodno. Sve ponude mozete mi reci preko msn-a na: kajmakjemajka@hotmail.com.

Pozdrav!

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM WoW Account,jedini vlasnik,kutije,CD-ovi...sve bre! :D

Na njemu je brdo char-ova tako da postoji mogucnost prodaje pojedinacnih charova, ali vi snosite troskove kupovine novog acc-a i placate transfer naravno. Charovi su:

1. Undead Mage lvl70 Haomarush realm - Madbro; Tailoring 375 / Enchanting 375

- Veoma poznat/respected na serveru. Craftuje Battle Cast hood i healerski epic leg enchant a ima 10-ak primal nethera u banci kao i brdo enchanting matsa. Moze da radi mongoose,35agi i sva ta sranja.!. Sve reputacije revered ili jache!

2. Blood Elf Hunter lvl70 Haomarush realm - Victimizer; Alchemy 360 / Jewelcrafting 360

- Sluzio kao profession farming alt aka. "Kupish ore sa AH za male pare a dobijes rare gemove koje valjash po cenama da otpadnu ushi :D" Ima ok pocetnu opremu za kara ili pee vee pee!

3. Night Elf Rogue lvl70 Vek'Nilash realm - Lejla Skining 375 / LW 36x

- Plavi gear sa Aldor exalted swordom.

/// Inace SVI lvl70 charovi imaju EPIC GROUND mounta i NORMAL FLYING mounta!

-ZA ONE KOJI HOCE DA KUPE POJEDINACNE CHAR-OVE:

- Madbro (mage)= 100e

- Victimizer (hunter) = 65e

- Lejla (rogue) = 65e

-CENA KOMPLETNOG ACCOUNT-a iznosi 200e

/// Ponude shaljite ISKLJUCIVO NA MOBILNI posto "KlanRUR" profile ne proveravam NIKADA.

/// Nikola Bojanovic, 064/27-97-625

Edited by Zonsa
Link to comment
Share on other sites

WTT http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Spriggann za bilo sta na strani horde :D i da je transfer moguc :D prednost ima rogue female/male svejedno mozete mi poslat pm al bolje je na msn mislim brze je :D msn: aleksandarred@hotmail.com poz

Edited by Banzai

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

KUPUJEM Paladina/Druida hordu lvl 70 , pvp server i da je transferable. Pozeljno da ima bar neki KZ pre SSC gear, da ima epic flying mounta i bar neki pvp gear, ako nista onda bar nesto honora da ima zastekano... . Nudim 100 do 150e max, po dogovoru. PM me pa cemo se dogovoriti. I bilo bi dobro da je neko iz NS-a ili okoline.

Link to comment
Share on other sites

Gold na Stormreaveru.

Alijansa. Moze i horda ako ste spremni da snosite troskove neutralne AH.

Imam oko 20k+ golda, 1.50din/gold

065/866-86-86, SMS ako ste zainteresovani, ne saljite PM/mail to retko proveravam.

Nikola

p.s. Mogucnost narucivanja golda i na drugim serverima, ako ste zainteresovani za kupovinu vece kolicine golda na nekom drugov serveru, posalji mi poruku na kom i koliko, mogu da nabavim za 7 dana max!

Link to comment
Share on other sites

WTT http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Spriggann za bilo sta na strani horde :D i da je transfer moguc :D prednost ima rogue female/male svejedno mozete mi poslat pm al bolje je na msn mislim brze je :D msn: aleksandarred@hotmail.com poz

i dalje aktuelno :D samo bez huntera plz nesvidja mi se ta klasa :D

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

E ovako prodajem acc

Orthodox 70lvl war dwarf male Neptulon

Razzorgg 60lvl shaman troll male Balnazzar

Nightpower 68lvl druid night elf female Twisting nether

Kontaktirajte me za vise info na:

msn: jaffyscg@yahoo.com

mail:jaffyscg@yahoo.com

i mob sto bi bilo najbolje da me kontaktirate:062/27-57-55

bojan

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

E ovako...menjao bih orc huntera na pvp realmu (dunemaul). Ima 2 merc i 2 glad dela, nekoliko epica iz karazhana i iz heroica, oko 25k honora i dovoljno markova za jos 1 glad deo kad izadje season3. menjao bih ga za nekog warlocka, rouga ili warriora. pozeljno bi bilo da je horda i da je na PvP serveru ali nije neophodno. Sve ponude mozete mi reci preko msn-a na: kajmakjemajka@hotmail.com.

Pozdrav!

Jos uvek aktuelno, menjam se za rogalja, warra, locka, shaman takodje.

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

E ovako prodajem acc

Orthodox 70lvl war dwarf male Neptulon

Razzorgg 60lvl shaman troll male Balnazzar

Nightpower 68lvl druid night elf female Twisting nether

ne trazim mnogo a acc ima paid time do 17decembra

Kontaktirajte me za vise info na:

msn: jaffyscg@yahoo.com

mail:jaffyscg@yahoo.com

i mob sto bi bilo najbolje da me kontaktirate:062/27-57-55

bojan

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

prodajem UD prista

realm Silvermoon

shadow spec, ima 3/5 T5 kraftovane epic iteme i ssc/tk loot

1059 shadow dmg unbuffed

ima i ~1600 +heal opreme sa solidnim mp/5 (oko 180 while casting)

vashj vial

oko 70 heroic badge-va

oko 700g

moze da se transferuje

profesije: shadoweave tailoring - alchemy transmute master

alt: rogue 70lvl par karazhan epica

profesije: enchanting (360) - herbalism (375)

ne prodajem posebno likove

cena oko 350e

nije fiksno

moze na PM

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

e ovako menjam (ili prodajem ) acc na kojem ima 3 lev 70.

mage-full epick pve gear pvp slab gear (horda -dunemaul) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Rzmantis

priest-full epick healing gear i skoro ceo full epick shadow gear (horda dunemaul) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ul&n=Keesha

druid - plav ima 2 pvp epicka (alijansa taren mill) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ill&n=Mikac

ACC bi menjao za roqua sa dobrom pvp opremom opremom moze i lock da udje u obzir ali samo ako ima dobru pvp opremu .

Mozda bi i prodo acc ali ispod 300 evra nikako

Zainteresovani mi mogu poslati mail na netcomyu@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...