Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Pozdrav.

Zbog stanja na WoW podforumu poslednjih par nedelja postaje ochigledno da je neophodno prestruktuiranje sistema oglasavanja kupoprodaje bilo chega u vezi sa WoW-om.

U to ime otvaramo ovaj topic na kom cete moci lepo da se oglasite, bez zatrpavanja foruma.

Naravno, postoje PRAVILA:

1. SVI OGLASI NA WoW SUBFORUMU VAN OVOG THREADA BICE BRISANI ASAP.

2. Prvo smislite sta cete da napisete, a onda to ucinite. Oglas napisite precizno, detaljno koliko zhelite, sa linkovima na profile ako ih negde imate, sa kontakt informacijama i svim shto mislte da je relevantno za vas oglas.

3. Ako napravite gresku - editujte svoj oglas, a ne da pravite dupli/trostruki post.

4. Kada prodate/kupite/zavrshite transakciju - editujte opet svoj post i napisite na pocetku i na kraju lepo masno velikim slovima "PRODATO" ili "NIJE VISE AKTUELNO" ili nesto u tom smislu.

5. Ako niste oglasavac, a ne svidja vam se oglas - imate PM pa raschistite to lichno sa oglashavachem. Ne trolujte topic.

6. Ovo je topic SAMO za oglase, znachi ljudi kache svoje oglase, sve ostalo, cenkanje, dogovor, pitanja itd ide preko PM-a i kontakt informacija u oglasu koji vas interesuje.

7. Ako menjate sadrzhaj svog oglasa, editujte aktuelni oglas, ako kacite novi, ili pak zelite da ponovo oglasite stari, ;inite to sa bar nedelju dana razmaka.

8. OVO NIJE TOPIC ZA DISKUSIJU znachi "lol nub losh ti je lik, niko ti nece dati tolike pare", "omg server ti sakuje" i "ne shinko, nikada ti to nece poleteti" i slichni postovi nece biti tolerisani u ovom threadu. Ako vam se pricha imate "WoW-prichajte" thread.

Hvala na razumevanju i uzhivajte u ovom genijalnom servisu WoW subforuma.

P.S.

Ako ste jedan od desetina ljudi koji su proteklih dana kachili svoje oglase i zhelite da ih prebacite ovde, slobodno postujte ovde oglas, a u topic koji ste otvorili samo postujte da ste to uradili da brishemo/zatvaramo te topice i chinimo forum preglednijim.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

p0zdrav svima

malo sam p0novo editovao tekst

KUPUJEM na PvP serveru alliance char DRUIDA ili PALADINA i da se prebaci na server " burning blade "

Ne trazim nista posebno jako sa epicima a platio bih do 50 E plus trosak transfera ako se placa a ako ne onda bi platio do 60 E ili 5000 dindzi. Ako znate nekoga ili vi zelite da se otarasite naloga a da se dobije kinta ostavite mi PM ili mail sa brojem telefona pa cu vas nazvati .

OVO je za brisanje..odavno nije vise aktuelna sad bi ja mogao da prodam druida lvl 70 ;)

BRISITE OVAJ POST , HVALA

Edited by RadeRU
Link to comment
Share on other sites

WTS lvl 60 Shaman (Laughing Skull PVP)

Oprema:

T1 7/8 ; T2 3/8

+ Onyxia Scale Cloak ,Totem of Life,Seal of Archmagus,Band of Sulfuras,Nalistar's Defender,

Aurastone Hammer,Pauldrons of Elemental Fury(Naxx trash mob loot),Deep Earth Shoulders...

Imam dobru NR i FR opremu

300 Alchemy / 300 Herbalism ,imam sve recepte osim nekih flaskova

Edited by _iwan_
Link to comment
Share on other sites

e ovako : prodajem roga na ankiraju ( human ). od bitnijih stvari imam brutality , hakkari off hand sword , dager of veiled shadows , cloak of veiled shadows,trinket - earthstrike band of accuria , sealf of gurubashi bersacker , ns chest i braceri itd itd .. , (exalted cc) . herb/alch 300

ponude na pm il pekic_marko@yahoo.com.au

pocetna cena 150 Bo 220 e

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Warrior lvl 60

server-Frostmane

rasa-ork

--- Weapons : SULFURAS, Hand of Ragnaros

Obsidian Edged Blade

Zin'rokh, Destroyer of Worlds

The Unstopable Force

---Head : Lionheart Helm

Helm of Wrath

Dark Iron Helm

--- Neck : eskhandar's collar

--- Shoulders : Defiler's Plate Spaulders

--- Back : Deathguard's Cloak

--- Chest : Zandalar Vindicator's Breastplate

Breastplate of Might

--- Wrists : Bracers of Brutality

Bracers of Might

Zandalar Vindicator's Armguards

--- Hands : Stronghold Gauntlets

Gauntlets of Might

flameguard gauntlets

--- Waist : Onslaught Girdle

Zandalar Vindicator's Belt

Belt of Might

---Legs : Bloodsoaked Legplates

Legplates of Might

--- Feet : Slime Kickers

---Rings : Seal of the Gurubashi Berserker

Don Julio's Band

Seal of Jin

--- Trinkets : Blackhand's Breadth

Zandalarian Hero Medallion

pvp trinket

---Shield:Drillborer Disk

Draconian Deflector

ovo je sve cega sam se trenutno setio.

tu je jos i ress oprema koju nisam nabrajao....

cena je prava sitnica za ovog baju 250e ko prvi pozove dobija popust 20e :))

za dodatne informacije tel- 063/8656591 Goran

inace ovaj ork se rodio pocetkom marta prosle godine na Shatteredu, pre oko 6 meseci prvom migracijom na frostmane je dosao... sve u svemu baja do jaja.....

Link to comment
Share on other sites

Prodajem huntera na Laughing Skull serveru.

Male Tauren Hunter Anasil lvl60

Evo ga profil a verovatno cu i da update malo> http://ctprofiles.net/4715346 full je t1 i ima t2glavu sa zg enchantom

FR--->

http://ctprofiles.net/4715539

NR oprema..... treba samo da se craftuje vec ima sve materijale...ovako treba da izgleda> http://ctprofiles.net/4717367

Ima enchant/tailor

Ima sve moguce enchant recepte od reputacija,znaci 22int,25agi,15,agi,4mana5sec,24heal,stelth.....

Taioring takodje...flarecore set...moze da craftuje,skoro jedini na serveru. Bottomless Bag(BOE torba 18slota)

Pored njega ima i dva chara na istom serveru koji su na 35lvl i sluze za pravljenje moonclotha.

Reputacija sa svima je odlicna..vidi se u profilu...fali jos neki 4-5k za exailted sa zendalarian tribe i cc(ima vec sve delove za epic sekiru)

Ima epic kodoa i av mounta.

Pitanja i ponude na cikicmilos@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Tauren shamana

Server: Dunemaul

Nick: Serb

lvl 60

Pa ovako znaci imam Champions full opremu, 1 crnog epic mounta i 1 belog :)

Ten storms Sholdere i Head,

6/8 Eearthfury,

Neshto random epica, uglavnom za heal, ali imam i za spelldmg

Od oruzija: Staff of dominance[+55 healing] , Aurastone hammer[ +22 inta ] , Observers shield [ sa 6 spirita ]

imam ja josh ali je ovo sto uglavnom nosim

Trenutno sam healing spec

Nisam hatovan ili poznat kao ninja ili slicno.

Pa to je to ako neko je zanteresovan, neka mi poshalje PM ili email na ppmoja@hotmail.com

Nadam se da ce se nekom svideti ovaj lik, pozz

Link to comment
Share on other sites

Account sa Human Paladinom lvl 60 na Silvermoon EU PVE serveru za prodaju.

300 Herb 300 Alch sa dosta recepata.

Uskoro ce biti i CT profila samo da updateuju onaj njihov addon.

Inace, odlicna reputacija na serveru.

1000 zlata, 50 arcanite barova na altu, i jos mnogo toga.

Tkdj na accountu se nalazi i lvl 60 gnome rogue sa 200 zlata na Vashj EU PVP sa prosecnom plavom opremom.

Paladinov gear:

http://ctprofiles.net/4559892 Nesto je zabagovan...

Full T1. 6/8 T2, 2-3 itema is Naxxa, i bas dosta dps opreme.

Pocetna cena 100 Eura. Saljite PM.

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

Kupujem WArriora T2 gear,sa quell'serarom i stitom od chromagusa po mogucnosti ako ne nije bitno...da je u dobro reputaciju da nije njinja etc

Kupujem Maga t2 gear oruzje nije bitno ,ostale sve ko za warra nije ninja etc...

ponude saljite na PM frakcija atm ne znam saljite pa cu da se odlucim...

a mozda po dogovoru zamenimo karaktera moj je :

Pladin lvl 60 6/ 8 tw jindo maca bloodcaller,ona ruza za healing ne znam ime tacno :S,stit dosta PVP opreme ako ima neko da je iole zainteresovan neka salje PM pa cu poslati CT profile...takodje je na tom acc hunter lvl 60lokh dellar bow i staff....o detaljima putem PM...

Edited by malisha
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,prodajem account sa 3 chara 60 i mali milion nekih low lvl

60 su:

Warrior http://ctprofiles.net/3988416 to je nekako i najjaci char,uz ovu opremu takodje ima i fr opremu (dark iron helm,onyxias scale cloak i tako to)

Mage http://ctprofiles.net/4776045

Hunter http://ctprofiles.net/4321707 to je samo izlevelovani alt,ali uz ovu opremu takodje ima i veliku fr opremu koja mu omogucuje da udje u jak guild(dok sam ga ja igrao bio je u guildi koja je radila bwl)

Pocetna cena accounta je 150 eura

Za bilo kakav dogovor kontaktirajte me na izuvach@hotmail.com ili na telefon 064/2546042

Accunt je posledni put uplacen 8 decembra

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...