Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTT Warra za roga

E ovako: Imam NE Warra na Frostmanu PvP, full epic ofc, war je PVP specc, 370resi, 4/5 Merc I s3 head, vindikator itemi, ima Netherdaka, tigra iz ZG, enchating 300, herb 375, 13k hp, 34% u Battle stance, 1,6k ap, od oruzija imam Gorehowl, Axe od Grulla I s1 2h mace, jos neka pre TBC koja drzim u banci, pa sad staci mogu ostupati od navedenih sve zavisno od oruzija I specc u talentima, sve enchatovano gemovovano za blue/epic gemovima........

Prot gear je pola epic, pola blue u kom imam oko 13k hp I 14k armora sa arms/fury talentima, mada slabo sam voleo da idem da tankam, obicno sam bio DPS/OT.

Reputacije su skoro sve exalted one pre tbc jer war ima 190 dana game play, nista drugacije I sa ovima u Outlandu, mada ima i poneka koja je revered…..

Da dodam imam 2/4 dela za thunderfury (fali essence od ragnarosa koja pada 100% jer imam q za thunder “SAMO” treba ubiti ragnarosa I leva strana od 6 bossa u MC). Na accu se nalazi jos jedan tauren warr 54lvl.

A trazim roga koji je min t5 gearovan znaci SSC I TK itemi, pozeljno da ima I neki t6, ako je nesto stvarno dobro I ako je za lepo za oko onda ide doplata ofc…

Menjao bih ga I za full t3 chara koji je I dalje 60lvl ofc…..jos ako mozda ima legendarny….:)

Ako neko ima da mi ponudi ovo sto trazim ili nesto slicno ( PVE DPS war isto sa SSC/TK Itemima ili NE Female Hunt kome je gear nebitan ) neka me pozove na 064/3408223 ili posalje mail na ndjokic@inffo.net ili decius7500@gmail.com. Za sve se mozemo dogovoriti……Hmmm mozda bih ga mogao I prodati…

Edited by Necrofear
Link to comment
Share on other sites

WTT il WTS druid horda - sylvanas kicpe ime vidite na armory

moonking , pvp oprema 400 res . imam kljuceve za heroice,kara preq .

i naravno sve podatke seqret question,mail change i jos preko mesec dana je uplacen acc.

transfer rdy itd.

Hteo bi da menjam za neku dps klasu tipa rogue/mage/lock,warr . bilo bi super kad bi imao dobar pve i pvp gear.

saljite ponude na kicpe@yahoo.com ili na 0642292639 il na PM.

mogu i druge klase , al ove imaju prednost .

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Prodajem

rogue, night elf 70 lvl

pvp oprema (397 resilence) koja ujedno rastura i u pve zahvaljujuci ekstra balansu i hemo buildu, epic flying, nesto golda, karazan atjuned, oko 40 neiskoriscenih bedzeva, 900 neiskoriscenih arena poena (za sad)

herbalizam/alhemija 375/375

server Frostmane, aktivan jos mesec dana, moguci transferi na druge servere

detalji:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Navaho

cena 200 eura (nije fiksno)

tel: 064/666-8352

Edited by Ravengar
Link to comment
Share on other sites

WTS wow + tbc acc

char:

LOCK 70 ud

na Frostmane-u, transfer moze za mesec dana

imam SVE potrebno za acc n stuff

ima season 1 stuff i oko 8k honora

4k dinara

konakt PM ili :

msg: te4ch@hotmail.com (mada chesto sam afk)

mob: 063/8414-689 peders stop! [:D]

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

WTS(ne tradeujem) account:

undead warlock 70

tauren shaman 70

undead mage 62

server tarren mill

Warlock:

full merciless i vengefull head, 12700 hp, 495 ressilience, 1120 spell dmga u pvp gearu,

pve gear mu je...hmm...ocajan, oko 1270 shadow sa fel knowledge, hit/crit su mizerija

375 tailoring/375herbalizam

Nema epic flying maunta, samo 60% flying!

Shaman: enha gear, plavo, 1k apa, ~20% crit, hit capped

elem gear, plavo/epic, 450 spell dmga, ~25% crit, hit capped

resto gear plavo/epic, 1100 +heala, 100mana/5

sve u svemu, char spreman da raiduje kara

375 mining

Mage-plav gear, 360 alchemy, spreman da postane master transmuter, i 250 tailoring(za craftovanje clotha kasnije)

Na acc ima oko 1k golda u matsima i 2-3k netherweave clotha i matsa za lvlovanje tailoringa do 350 na magu! Takodje ima oko 500 arcane dustova i 100+greater planar essecna kao i par shardova! Uz acc dobijate promenu maila, user name/password, secret question! Acc nikad nije hackovan, reputacija na serveru je super(ja bih najradije da se char renameuje at least, cisto zbog ljudi koji me znaju)

(i nije da nemam likove na ignore ali bar mene niko nema na ignore)!

Acc je transfer ready, i uplacen jos do 3 januara!

Cenu navesti necu, to je po dogovoru, zainteresovani mogu da me kontaktiraju na sshpanac@yahoo.com, PM ovde ili broj 063220359!

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Caos.

Prodajem wow + tbc.Account sadrzi 70 lvl fulll epiced paladina [Maxal] profesije:Alchemy 375/Herbalism 375 .Njegove statistike mozete videti na ovoj slici.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009319xpiAZ.png

Takodje na accountu imam 3 fully twinkovana alta 38 rogue [Macal] profesije:Leatherworking 187/Skinning 260.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009278djmjl.png

Pa zatim 24 lvl hunter isto twinkovan sa veoma dobrim enchantovima na oruziju i itemima [Maxel] bez profesija.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009290pVWGU.png

Takodje 25 lvl mage profesije:Enchanting 205/Tailoring 168[Maxol].Jos informacija Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009299OkumR.png

Svi likovi su na realmu Aggramar EU server PVE

Link to comment
Share on other sites

kupujem maga/loka/prista/rouga/drooda/warr-a(horda)..70lvl i naravno da je transver moguc...(pvp server)

nije bitan gear...bitan je lvl..:) e da..da ima fly maunta...

cena: do 3000 dinara ne eura:P

hitan slucaj...smorio me shaman i hunter...

slobodno ne ka se javi i kungen za prodaju:P

e da onaj koji prodaje lika sa magtheridona dobija +500dianra...

mail:crazy_sale@hotmail.com

msn:crazy_sale@hotmail.com

mob:062508991

Edited by crazy_sale
Link to comment
Share on other sites

hello all imam warrior tauren lvl 64 kojeg bih voleo da ga neko izlvuje do 70 placam kintu ofc killy ga je lvlovao al nema vise vremena :( steta islo je dosta brzo

anyway dajem 60 eura ili cena po dogovoru ostavite pm ovde ili kontakt na msn :cevap123@hotmail.com

warrior je fury i ima sick dps gear tako da ce ici brzo [:)]

e brate ja ti ga mogu lvl up za 50eura i to mnogo brzo...nisam prevarant..:)

a jel poznaje s nekogko podaje nekog lika na magtheridonu ili pvp serveru samo da je 70 lvl ?:)

E cao ljudi, hteo bi da menjam Druida za neku dps klasu tipa:Rogue, Shamy, moze i neki priest... eventualno warr.Druid je na Haomarushu, ima full vindicator osim ringa koji uzimam za 2-3 dan plafon.Ima s3 head i 2 merca, jedini prob su plavi chest i legsi.Ostalo full epic, pored resto gear tu je i full epic feral, sasvim solidan.I ima full plavo balance gear.Obican Fly mount, epic ground, od profesija mining / jc 375/250.Dobra rep sa serverom nemam nikog na ignore.Necu nekog healing bota(pala, :) osim ako nije retri to jest ako ima neki normalan retri gear, i ally dolazi u obzir ali prednost ima horda.HITNO!!Ponude saljite na 0645449844

a ce ga prodajes?:)

i za koliko?:)

Link to comment
Share on other sites

na prodaju

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...lon&n=Divac

orc shaman sa 3 vengefull dela i full vindicator gearom

najbolji pvp gear i enchanti u igri

epic flying mount

u pve gearu 1900 healinga

takodje imam i epic melee i elemental gear

armory govori sve ostalo

na account su jos

night elf hunter 70lvl

human rogue 60lvl

human mage 60lvl

night elf hunter 49lvl

undead rogue 39lvl

hunter bez geara

cena 150e

imm0l4t3@hotmail. com

na msnu sam skoro stalno

acc samo prodajem znaci ne menjam ni zasta

cena je prilicno mala u odnosu na gear jer mi je hitno da prodam

od accounta imam sve detalje secret answer i odgovor i mail i cdkey

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

WTS ili WTT

human wariora lvl 70 na xaviusu

ima 4 dela vindikatora fale samo bracere koje su veteran

chest , legs su vengeful

head shoulders i 2h sword su merciles

za vengeful rukavice ce da ima dovoljno poena sledece nedelje

lik ima obicnog flying mounta ima jos 500g na njemu

od titula ima sargeant i duelist ali postoji sansa da dobije galdiator titulu i naravno merciles mount

bilo je nekih gresaka kod blizarda ja se nadam da ce to uskoro da poprave jer je imao 2400ratinga

menjao bih samo za aliansu pvp server

druida, priesta ,maga

javite na pm

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

WTS

UD male lock lvl 70

IMBA gear,mesavina t6/t5 + random epici

Exalted sa svim zivim

Netherdrake epic fly mount

3000+ gold na liku

Mnostvo PvE i PvP epica u banci

Guild radi trenutno TK/Hyal/BT

Na accountu se nalazi i priest lvl 60 full t3 + anathema

Cena Bid 280 / Buyout 320

Link to comment
Share on other sites

E cao ljudi, hteo bi da menjam Druida za neku dps klasu tipa:Rogue, Shamy, moze i neki priest... eventualno warr.Druid je na Haomarushu, ima full vindicator osim ringa koji uzimam za 2-3 dan plafon.Ima s3 head i 2 merca, jedini prob su plavi chest i legsi.Ostalo full epic, pored resto gear tu je i full epic feral, sasvim solidan.I ima full plavo balance gear.Obican Fly mount, epic ground, od profesija mining / jc 375/250.Dobra rep sa serverom nemam nikog na ignore.Necu nekog healing bota(pala, :) osim ako nije retri to jest ako ima neki normalan retri gear, i ally dolazi u obzir ali prednost ima horda.HITNO!!Ponude saljite na 0645449844
Prodavao bi ga takodje, pre paid tek uplacen + dajem josh jedan acc gde je human warr lvl 67.Cena fixna 150e.
Link to comment
Share on other sites

E ovako , imam ORC warlocka na prodaju (ceo acc ali orc je main) , level 70 ofc , server MAGTHERIDON , PCT UP , ima 9 epica , + jedan epic finger ( za 70 ) u torbi ali mislim da je onaj plavi iz kara jaci pa ga zato nosim , lik se zove OGRIMA ako hocete da ga vidite na armoryu , imam oko 10k honora hteo sam da skupim za gladiator warr staff ali isteko mi acc i onda sam odlucio da ga prodam :) znaci trenutno sam pucao na pvp opremu ali ako se neko predomisli moze lako da uzme extra pve gear , npr. imam tailoring 360 ako ocete da kraftujete ... i dizao sam mining da bi zaradjivao pare :) (trenutno 307) , a i dobra stvar je fishing 160 jos malo pa moze da se peca u outlandu ^^ , sto se tice servera lako je naci guild da se nabudzite na pve , ja sam u pvp guildu ali verujte laganjica je da nadjete guild , evo ja sam jos sa 4 epica iso na gruula ( oborili smo ga iz prve ) ,

sta jos da kazem , ima 60% flynga , i oko 1000 golda , + u banci imam onaj spil sa kojim se dobija Darkmoon card : Madness , razmisljao sam ga da li da ga prodam , ili da ga stavim na sebe , ali eto sad je na vama da odlucite :) ako vam nesto znaci od altova imam 33 gnome maga na twisting netheru ( ima oko 300g ) , 35 NE druida na Ahn'Qiraj- u ... ako ste zainteresovani kontakt na msnu : dragan_gagi92@hotmail.com ili sms na 064 578 90 51 :) Cena 80E

Link to comment
Share on other sites

UD priest lvl 70

Hafl epic gear

nesto iz kazhana,2 merceless itema,svi veteran epici,ostalo plavo

u steku 1200 arena pointa i oko 35k honora

3 heroic kljuca

attuned za karazhan

guild radi ZA i gruul-a

transfer moguc

200g na accountu

Cena 60 eura,jos mesec dana je aktivan acc

Moze i dogovor... ali ne trade

ako hoces da prodas acc pozovi me na 062508991 ili preko mail:crazy_sale@hotmail.com :)

i dogovoricemose za acenu ok?:)

Link to comment
Share on other sites

Caos.

Prodajem wow + tbc.Account sadrzi 70 lvl fulll epiced paladina [Maxal] profesije:Alchemy 375/Herbalism 375 .Njegove statistike mozete videti na ovoj slici.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009319xpiAZ.png

Takodje na accountu imam 3 fully twinkovana alta 38 rogue [Macal] profesije:Leatherworking 187/Skinning 260.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009278djmjl.png

Pa zatim 24 lvl hunter isto twinkovan sa veoma dobrim enchantovima na oruziju i itemima [Maxel] bez profesija.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009290pVWGU.png

Takodje 25 lvl mage profesije:Enchanting 205/Tailoring 168[Maxol].Jos informacija Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009299OkumR.png

Na accauntu ima gomila materiala za alhemiju,gomila neatherwave clotha

Svi likovi su na realmu Aggramar EU server PVE

Bid je 150 eura.Ko je zaineteresovan za ponudu neka mi posalje pm.

Link to comment
Share on other sites

WTS or WTT

Male Human Lock, lvl 70,

Name : Laynee

Server : Stormreaver , transfer ready ,

Pve gear : 3/5 t5, full t4, 1000-1200 spell dmg, zavisi od specca i gemova itd

Pvp gear : 350 ressilience , 13k healtha 1200 spell dmg-a u pvp speccu

Najbolji enchanti na svakoj opremi, svi heroic kljuchevi, epic mount, herbalisam i tailoring 375/375.

e sad, tradovao bih za hordu (locka ili rogue-a) slichne opreme i da je transfer spreman, ako je loshije gearovan mozhe uz neku doplatu, ali nije samo trade , znachi i prodajem ovaj account veoma povoljno imo :D

Za sve informacije, slobodno pozovite na telefon 063/451-922, Marko se zovem (ili ovde pm poshaljite :D )

HITNO prodajem , buyout 200 e

PRODATO

Edited by Laynee
Link to comment
Share on other sites

WTS ud mage Xsardas lvl 70

laughing skull PvP server

transferable

armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Laughing+Skull&n=Xsardas

na acc ima i oko 2k golda i masu matsa i potova...masu random epica i ostala sranja..

kontankt:

PM

MSN i mail: bracastefanov@yahoo.com

Tel: 064/2262646

cena:~130 eura

Dont screw around...U all screw around too much!!!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 WOW accaunta

1 accaunt ima WOW+TBC ima nekog shamana 60lvl moze transfer

2 accaunt ima samo WOW i neki orc warlock 56lvl moze transfer

Ako je neko zainteresovan moze da kupi oba dva accaunt za 2500 din

ako necete oba dva, PRVI accaunt je 2000 din

a DRUGI accaunt je 1000 din

Sve ostale informacije na: misamali@nspoint.net

ili na PM

ili na mob: 063 162 26 61

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM:

Server Dragonmaw Horda:

Taba, lvl70 Blood Elf Paladin

Armory Link

3x Vengeful + full Gladiator + full Vindicator

1550+ healing

356 Resilience

10.8k HP Unbuffed

17k Armor

1250 Arena poena

Normal Flying

Slobodan za transfer

Pljeskach, lvl70 Undead Warlock

Armory Link

4x Gladiator + full Vindicator + Gladiator MH + Vengeful Offhand

1.1k Spelldmg (PvE Gear)

406 Resilience

11k HP Unbuffed

700 Arena poena

Epic Ground

Slobodan za transfer

Ukupan gold na serveru: 3200 + bar 1500g u materijalima

Server Chromaggus Alijansa:

Taba, lvl70 Dwarf Priest

Armory Link

Full Karazhan+ Epic gear

Primal Mooncloth Set

2x Gladiator

1870+ Healing unbuffed

Tailoring 375

Enchanting 375 + dosta retkih recepata.

1700 Arena poena

30.000 Honora

Epic Flying

Transfer 22. Januar

Superfly, lvl66 Rogue

Armory Link

Xerz, lvl62 Hunter

Armoy Link

Ukupan gold na serveru: Moram da proverim. Bar 2k

--------

Svi likovi su na jednom accountu čiji sam ja lično vlasnik. Međutim, moguća je i kupovina samo jednog lika gde bismo ga prebacili na novi account.

Sve opcije su moguće i zbog toga čekam ponude.

KONTAKT

E-mail: mtabic@yahoo.com ili mtabic@gmail.com

Msn: taba@beotel.yu

ili na PM

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...