Jump to content

Eurobasket 2007


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema tu sta da se nerviramo, trenutno nemamo ekipu, mladi igraju, kada/ako se budu afirmisali i ako jos budu na okupu svi, bice to zanimljiva ekipa...

A sto se tice Milicica jbg-a, bili smo na dohvat ruke da pobedimo Grke sto bi bio veliki + za samopouzdanje samih igraca...

Da igram aktivno, isto bih ovako reagovao

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

jbga tako je to kad krenesh put evropskog prvenstva sa jednom jedinom peticom, pa ne moze on da se bije sa trojicom i da sachuva sngu i koncetraciju za sut i slobodnjake, pogotovo ne kada je psihichki nestabilan kao milichic

meni samo nije jasno zasto je poveo 12 igracha, mogao je komotno samo 8

??????

sta nije jasno? rakochevic i jaric combo? ne hvala

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Novosti, danas:

Slavniceva poruka igrachima pred mech sa Izraelom glasi:

"Idemo da ih zgazimo!"

I JESTE VIDELI KAKO GAZE MAJSTORI!!! OLOLOL Niggerjews nas dobili, jebote...

No dobro, zaista bolje nisam ni ochekivao od ekipe koju vodi diletant chija trenerska koncepcija pochinje i zavrshava se sa neutemeljenim kurchenjem, a glavni igrachi su "deset minuta, 2.5 poena i 3.3 skoka po mechu" NBA majstori. Najvishe sam se u stvari smorio sad kad sam malopre odslushao Djordjevica kako pricha na RTS-u... jebote, pametan i odmeren chovek, uzoran sportista. Takvi su donosili medalje. I onda pomislim na Milichica i njegove priche iz medija... ne mislim samo na ono juche. Lulz!

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

al je sarenac popizdeo

nije mi samo jasno kako bar izrael nisu mogli da pobede....chudno

u sustini, nasa kosarka je velika 0, mladje selekcije su strasne (uvek bile) ali se vec nekoliko godina unazad ne radjaju kvalitetni igraci koji mogu da nose igru u seniorskoj konkurenciji. shta znam, izrael je morao da se pobedi, otkazi igraca i neiskustvo trenera je odradilo svoje

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

shta je sad on pa kriv shto niko nema muda da uzme reprezentaciju. zaboravljate jednu stvar, nama u repki igraju deca, gurovic i jaric koji su trebali da ponesu ekipu nisu odradili svoj posao i tu se zavrshava pricha, nisu tu sad oni krivi nego jednostavno nisu takvi igrachi a ni ljudi. nismo imali tim lidera, nekog ko ce da se nadudzi i da vuche sve ostale, pa ne ochekujete valjda da neki tamo klinac od 19 dina nosi teret bilo koje utakmice na svojim ledjima. da je ovo katastrofa, jbg, jeste, izbananisali smo se protiv izraela, ali ruku na srce oni to drugo poluvreme nisu uopshte odigrali toliko loshe in sralo ih je kad im je trebalo. idemo dalje....

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja ne vidim zasto nisu ulazili ni labovic ni aleksandrov... sta poveo je toliko mladih tek da se tako kaze i da ima alibi mi smo najmladji... bar da ih je kombinovao malo... ko josh igra samo sa 6 igracha... rusi izmenjali celu postavu protiv nas a koliko smo mi igracha menjali?

svaka chast moki na principijelnosti, ali mislim da tolike iskljuchivosti nije potrebno na mestu selektora.... i to iskljuchivost na pogreshnom mesti i u pogreshno vreme...

djordjevic mega car :( nek se vrati da bude i selektor i predsednik saveza, i igrach

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

G i Nemanja zahvaljujem! Bas ste me oraspolozili tako da cu naci snage da i ovaj smiraj dana provedem produktivno (samo da ovo otpostujem pa se bacam na posao:) Elem nisam uopste bio neraspolozen zbog toga sta bi na EP, jer sam odavno shvatio koliko ce nesto promeniti (tj. nece) u mom zivotu to sto ce oni, ili bilo koji drugi sportisti, negde uraditi. Mislim da ako se covek samo malo zamisli shvati to...

Ipak ovo je ali bas sve ispalo ruzno, i Sarenac nije smeo da dozvoli da onako prodje njegov razgovor sa Slavnicem. Jedino da se jos Strajnic posvadjao sa Djordjevicem pa da sve ispadne katastrofa... nekako celo ljudsko drustvo ovde srlja u sve neke gore dubine i stvarno mi se nekad cini da bi najbolje bilo ceo ovaj region raseliti po ostatku zemljine kugle (gde ljudi takodje nisu mnogo bolji...) a ovde nek neki civilizovaniji prave sta hoce.

Uglavnom odo ja nesto da radim, jer je maksimalan trud nesto najuzvisenije cemu covek moze da stremi u zivotu...!:)

"Ako putnik ne naidje na boljega od sebe ili na sebi jednakoga, neka se cvrsto drzi svoje osamljene staze jer nema druzenja sa budalom."

Dharmapade [5]

Link to comment
Share on other sites

a i pun mi je kurac tih sharenchevih izdrkavanja posle utakmice, ja bih ga banovao zbog ovoga kao koraca, tu si da prenosish, da bacash komentara ko je kad srao u wc, ima povreda nema povreda, kada bude neko hteo da zna njegovo mishljenje, pitace ga.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

a i pun mi je kurac tih sharenchevih izdrkavanja posle utakmice, ja bih ga banovao zbog ovoga kao koraca

korac je popio suspenziju zbog diranja forumasha b92, to je vec veliki prekrshaj :D

btw, ovom pobedom hrvata protiv shpanije (i pored muchke kradje), portugal ide dalje :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

aj da odgovorim nekim momcima ovde, vidim natalozile se strane.

ko god pljuje pedju treba da se zapita koliko je objektivan i kosarkaski inteligentan.

kada niko nije igrao 2003 Pedja je sa povredom ledja igrao koja mu je kasnije mnogo nashkodila u daljoj karijeri, svi su govorili da nikada nece imati muda da resi utakmicu ili bude kao Bodiroga... u stvari nema veze ovo sam ispricao 1001 put i jebe mi se vise da pisem ljudima koji ne kapiraju.

inache - Cvetkovic i Velickovic - REPREZENTACIJA.

pa greh je shto smo uopste i igrali.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...