Jump to content

Eurobasket 2007


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

animozitet prema spancima je veoma realan posto su mnogi navlacili na njihovu stranu i to posebno protiv nas... na prvom mestu u fudbalu... cuveni penal sviran posle faula na 18 metara od gola... ili ona antologijska recenica milojka pantica: sudija pedersen, ako je faul, onda je penal... (kada je posle faula nad savicevicem u SRED kaznenog sudija svirao indirektan udarac)... iz istog razloga nasi ljudi mrze i italijane... sve im je prece od same igre kojom se bave... valjanje, zadrzavanje lopte, pritisak na sudije, medijska hajka danima pre meca... ... ... suprotno tome engleski fudbal se mnogo vise postuje... sve sto pricam vazi za sport i moje je licno tumacenje, posto je ocigledno da ce ljudi masovno navijati za cad, samo zato sto igra protic spanije :) ... mada priznajem da mi je danas pored svih razloga zasto navijam za ruse dominantan bio taj sto spanci nikada nisu osvojili zlato na ep... pa kao ajde da se ne dopunjuje spisak, kad smo mi na njemu (racunam titule sssr-a, sfrj i srj)...

jedino mi je krivo sto je holden odlucio pobednika... zemlja koja ima 300 000 000 ljudi nema pleja nego uzima stranca... drugo je da je covek rodjen u rusiji... da mi pocnemo tako izgubio bih interesovanje... ja sam cak i protiv trenera stranca... ipak je to reprezentacija neke zemlje... gubi se na smislu...

smorio sam... sry

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

animozitet prema spancima je veoma realan posto su mnogi navlacili na njihovu stranu i to posebno protiv nas... na prvom mestu u fudbalu... cuveni penal sviran posle faula na 18 metara od gola... ili ona antologijska recenica milojka pantica: sudija pedersen, ako je faul, onda je penal... (kada je posle faula nad savicevicem u SRED kaznenog sudija svirao indirektan udarac)... iz istog razloga nasi ljudi mrze i italijane... sve im je prece od same igre kojom se bave... valjanje, zadrzavanje lopte, pritisak na sudije, medijska hajka danima pre meca... ... ... suprotno tome engleski fudbal se mnogo vise postuje... sve sto pricam vazi za sport i moje je licno tumacenje, posto je ocigledno da ce ljudi masovno navijati za cad, samo zato sto igra protic spanije :) ... mada priznajem da mi je danas pored svih razloga zasto navijam za ruse dominantan bio taj sto spanci nikada nisu osvojili zlato na ep... pa kao ajde da se ne dopunjuje spisak, kad smo mi na njemu (racunam titule sssr-a, sfrj i srj)...

jedino mi je krivo sto je holden odlucio pobednika... zemlja koja ima 300 000 000 ljudi nema pleja nego uzima stranca... drugo je da je covek rodjen u rusiji... da mi pocnemo tako izgubio bih interesovanje... ja sam cak i protiv trenera stranca... ipak je to reprezentacija neke zemlje... gubi se na smislu...

smorio sam... sry

Brate sarmo, kakve veze ima, taj isti Holden se trudio vise nego svi chistokrvni Srbi u nashoj reprezentaciji..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, ne zna se ko se vise trudio kod nas, dal Milicic protiv Rusa, ili genijalni Jaric na kraju tekme sa Grcima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jbg. idiot sam... meni su jos uvek u glavi podaci sssr-a :))

holden je super, ali nije rus... radije bih gledao ghosta koji ispada iz grupe nego nekog kosookog koji ce da uzme medalju i ima nasu zastavu pored imena...

edit: osim ako nije rodjen u 70-om :) a roditelji su mu dobili papire od slobe 2000. ^^

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

znaci highli ne mogu da verujem sta pricas...

to sto je Milicic odigrao lose vs Rusije,znaci da se nije trudio?

to sto je Jaric na kraju vs Grcke sjebao,znaci da se nije trudio?

Ako nista drugo,Milicic je pokazao koliko mu je stalo onom njegovom cuvenom izjavom...to je sramota,ne kazem ja,ali je barem pokazao da mu je stalo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

da, izjava je izvadila sve

tako ti sutra padnesh ispit, dodjes kod caleta i kazes "pokrao me profan, mamu mu jebem u picku onu mutavu, i cerku cu da mu jebem" a cale kaze "ok sine, vidim da si se trudio" [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, izjava je izvadila sve

tako ti sutra padnesh ispit, dodjes kod caleta i kazes "pokrao me profan, mamu mu jebem u picku onu mutavu, i cerku cu da mu jebem" a cale kaze "ok sine, vidim da si se trudio" [:D]

e bukvalisto... :D

ne znam,ja mislim da su se ljudi borili...

onomad kad smo izgubili od Kine za prolazak dalje,i kod nas kad smo ispali,e to se po meni zove "boli me kurac da igram"...al' ajde,otkud znam...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa jadni mi kad smo se borili ove godine i nismo prosli u drugi krug. To je cak i dule njasvi uspeo u Svedskoj da uradi..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa jadni mi kad smo se borili ove godine i nismo prosli u drugi krug. To je cak i dule njasvi uspeo u Svedskoj da uradi..

Dule doktor kosarke.

samo se vi smejte.... ova prica ima tuzan kraj :'(

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

strucni savet je gomila budala koja za selektora postavlja trenere koji su ocigledno losiji od njih ne bi li hranili svoje komplekse i pokazali kako su oni veliki treneri

klasicni srbi

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...