Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebem ti devojku i njen mozak.

edit: zasto se ja trudim da skapiram taj nacin razmisljanja?

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

imas devojku? kul kul

inace, nikad necemo skapirati kako razmisljaju jer taman kad pomislis da si shvatio, iznenadi te necim potpuno drukciji od svega sto si mislio da jeste...

mozes li nam pojasniti situaciju

to je poenta. shto je situacija toliko banalna da ja nemam reci da opisem...

word za ovo

inace, nikad necemo skapirati kako razmisljaju jer taman kad pomislis da si shvatio, iznenadi te necim potpuno drukciji od svega sto si mislio da jeste...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne mogu da verujem da se ljudi tripuju oko zena. nek razmislja kako razmislja, svi znamo da je muzjacki um SUPERIORAN [:D]

edit:

jel tako pesmo? [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

formice, našao si ribu tamo ili pokušavaš da održiš vezu na daljinu?

ako je pod a, onda samo nemoj biti mala sisica i sve će biti kul. ako je pod b, bolje odmah zaboravi na to, manje će boleti.

Link to comment
Share on other sites

kako ovaj ivan deli savete starog cinika opechenog ljubavlju...i to early in the morning...ritopek brate...a i tuga...

ja sam po prvi put u 3 meseca ustao pre 7 ujutro (a pre 4 dana sam legao u 9 ujutro ;o))

i sta sam uradio?

naravno otishao na fax! zomg!

vido plan i program novembarskog roka...sad treba da smislim kako da me malo boli kad okinem za 10 dana

inache sad zujim u rachunskom centru na faxu...pokusavam da se setim da li je dule u bgd da ga interceptujem da ga pitam sha ima =o)

za sat ipo pocinje Duelist, najnoviji kung fu main stream film...pa da vidimo kako izgleda (vidite kako ja imam lepo razvrstane prioritete nedleju dana pred ispit =o)))

Link to comment
Share on other sites

OMG NISI VALJDA ZARAZAN

sve je u redu ivane, false alarm ... barem se nadam :) bice da me je zapravo stigao bio umor i to uzasno vreme napolju, posto sam bio malo spav'o i eto ;)

Stoga sam danas morao da spavam duzhe, cisto da bih nadoknadio propusteno gradivo ;)

Link to comment
Share on other sites

mr sandman, bring me a dream

ispričah se sit sa profesorkom engleskog, mada je malo čudno kad pričaš s nekim a on obraća pažnju da li si upotrebio ispravno vreme i tako to a onda kako rečenica odmiče tako mu pažnja popušta jer je čuo subjekat i predikat :)

Link to comment
Share on other sites

tokom gledanja Duelista zamalo sam zaspao 3 puta...nije mi dobro moracu da odmorim malo...em sto niej kung fu em sto nije mainstream lagali su me =o((

btw zaboravih da kazhem pre, ivane danas sam video lika koji te zeznuo za 2.25x = lanchani sa 9 automobila =oD

Link to comment
Share on other sites

tokom gledanja Duelista zamalo sam zaspao 3 puta...nije mi dobro moracu da odmorim malo...em sto niej kung fu em sto nije mainstream lagali su me =o((

btw zaboravih da kazhem pre, ivane danas sam video lika koji te zeznuo za 2.25x = lanchani sa 9 automobila =oD

Lol trebalo je to da gledam...al zar nije veceras?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Lol trebalo je to da gledam...al zar nije veceras?

gledao sam press...i smorio se...istona bio sam umoran ali opet...

ona atopic note probudio me bole neispavanog i sad kad dobijem prvu priliku opbrushitju se na njega tako brutalnim, ali krajnje zalsuzhenim hejtom da ce sledeci ptu kad pomisli da nekog zove izmedju 2 i 6 (my nap time) dobro da razmisli o potencialnim posledicama

Link to comment
Share on other sites

ako polozim analizu i diskretnu u prvom semestru

necu doci na 4um 7 dana!!!!

gledajte da mi nesto sredite

u obostranu korist! :*

dajem dzhabe privatne chasove, dao sam i analizu i diskretne u prvom roku [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dajem dzhabe privatne chasove, dao sam i analizu i diskretne u prvom roku [:D]

i posle ja hejtujem bezrazlozhno????

ajd nek se neko drugi obrushi na hajlija zbog ovog sto je napisao...

ja cu samo da pitam : "zhelish da DAJESH.... DAKIJU...PRIVATNE...CHASOVE...???" zaboga hajli bio si kul tip =o(

a vudu, naravno kazhu "prichaj nam starino kako je bilo u tvoja vremea dok dinosauri hodashe shumama dzhinovske paprati, do je isus nosio prastare stvari tipa reeboka jer su tada bile u modi, a svi su slushali tehnologiju kamenog doba tipa AIWA"...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...