Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Q2 RURLEZ!!!!!!

ahaha :)) pazi, josh dva kompa da nabacimo, i opusteno da gruvamo 3 na 3 ctf, na recimo nekoj manjoj CTF mapi bi zabava bila zagarantovana :) Mada je i ovako sjajno ... samo sledeci put da ponesem konfig, podseti me, i loodilo ;)

@ topic - dos'o kutji, bio do redakcije, bila neka zurka na sedmom, sad planiram da popijem caj pa na spavanje, sutra rano ustajem.

Link to comment
Share on other sites

hahaha [roflmao]

dobra, dobra ^_^

ma nista posebno, par dana sam nesto sav nedefinisan, moram da privedem vaj diplomski kraju, ubi me savest izgleda.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pisali smo o tome vise puta, ja ako spavam 8 sati ja posle nisam nizasta :) Generalno mi je optimum sna recimo 6 sati, sve preko toga se "prespavam" i onda me boli glava, kasnije mi se opet spava itd. A plus mi je optimum za ustajanje izmedju recimo 6 i 8 ujutru, tako da recimo ako legnem u 3 spavam 5 sati pa ustanem u 8, itd itd. A nikad mi nije frka bila da ustanem bas rano, mnogo vise mi ne odgovara da ustanem kasno :) Jos se i iznerviram sto mi je propalo pola dana ;))

Mnogo je dobro to, svaka chast. Nekoliko puta sam pokushavao da se naviknem na to krace spavanje, ali mi uopshte nije ishlo... Posle nekoliko dana sam odustajao jer se srushim [:)]. Ali, imash mnogo vishe vremena za sve.

@topic: Video se sa drushtvom iz srednje, nas 10-ak, izblejali u Buongiornu, isprichali se malo. Sad cu na spavanje polako. Sutra je novi dan.

Link to comment
Share on other sites

grafiq.

:roLaJz:

ahaha :)) pazi, josh dva kompa da nabacimo, i opusteno da gruvamo 3 na 3 ctf, na recimo nekoj manjoj CTF mapi bi zabava bila zagarantovana :) Mada je i ovako sjajno ... samo sledeci put da ponesem konfig, podseti me, i loodilo ;)

i like the way you think.

low gravity ctf sa uključenim kukama?

Link to comment
Share on other sites

odigrao CS malo.

sad na spavanje. sutra ponedeljak. omg... chim se vratim za mesec dana na zimski raspust, naspavacu se za ceo zivot.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

desi maki. paa, meni nije, a nije ni tebi.

samo nesto kukas po forumu, babo :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...