Jump to content

Ko na ruru ima...


exile

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

glupe su priche oko para. mozhe da se kenja do sutra i ne mozhe nishta da se izvrti. a mogu da se upotrebe i ultimativni argumenti i na jednoj i na drugoj strani tipa "zhivimo u kapitalistichkom drushtvu" i "vreme je novac" i "nije sve na prodaju" i opet da se ne stigne nigde. to mu dodje kao religija, ili verujesh ili ne mozhesh da kazhesh da nema, a ne verujesh .. tj ili su ti pare bitne ili nisu, al ne mozhesh bez njih da funkcionishesh.

sad ni meni nishta nije jasno =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

U novcaniku:

12,980.00 din

65 eura

U sobi:

123 din u kovanom novcu

3 eura u kovanom novcu

1 srecka "50,000 eura" neogrebana

E sad pravno, kuca u kojoj zivim je na moje ime, centar grada, lokal, 207 kvadrata + podrum.

Na drugu stranu, ako bi kojim slucajem uspeo da nadjem posedone papire ili pisani dokaz o vlasnistvu zemljista i zgrada koje su pripadale mom pradedi sa oceve strane, imao bi dobar deo Topcidera, tamo gde su nekad bili hoteli i kafane, pre blesavih komunista. Nisam bas upoznat sa tim delom BG *ili sa bilo kojim drugim, iskreno*

Zato ako je neko voljan da juri za mene da mi se to vrati, dobija jednu zgradu na tom zemljistu besplatno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

u zivotu nisu nista pare vec ljudi.

ako imas dovoljno jake ljude oko sebe nikad neces biti gladan niti ces biti u nekoj neprilici.

druga vazna stvar u zivotu je snalazljivost.

mozes ti da imas koliko hoces para ako si nesposoban da ih odrzavas.

ja ovako fizicki nemam preterano puno para ali nije ni da sklapam kraj sa krajem.

ali sto se tice ovih drugih stvari... pa tu nemam sta da brinem

definitivno si u pravu , a svoju izjavu dokazujes i u praksi ;)

svaka cast !

ja sam na oba polja siromasna [:(]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

kad proklete Babylon dronove dohvati Rastafarian navy u svoj silini svog pravednog naleta, nece moci da pokupe ni milion dolara sa sobom, sve da su im vezani za guzicu.

pare nisu bitne, volim i ja vas.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...