Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vi ste ozbiljni to za vikend? petak i subota otpadaju, jedino u nedelju, a i to ako se ne raspadnem od subote uvece :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Help!!!!

znaci, sutra bi trebalo da odgovaram istoriju, a nisam 15 strana ucila. da li da pobegnem ili da se "izvinim"? stvar je u tome sto sam ja dobro dete, nisam nikad pobegla :) pa ne znam kako bih to izvela, tj. sta bih rekla toj profesorki i razrednoj kad bih pobegla...?

Ma izvini se... Ja sam prosle godine isao na bezanje pa se nisam proslavio [|)]

Bezi samo ako nemas opciju izvinjenje

Link to comment
Share on other sites

kad mi se poslednji put desilo da izadjem iz kuce u pola sedam i vratim se u petnaest do pet? hm... nikad. ne ponovilo se. idem igram basket pa shta Bog da... iako mi oni crnci ne izgledaju kao bash najbolji protivnici za basket. :p

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kako sam se smorio danas aaaaaaa ;)

imao sam pre podne chas iz matisha od 9 do 11,

onda u shkolu a tamo me mrachili sa tom jebeno dosadnom

matematikom :)

i sve u svemu dan mi se sveo na matish, i ispravljanje KECAaAaAaA

Brate kad pre dobi keca???<|o.O|>

Relativno smoren da u shkoli/pre/posle nje. Sad skidam neq ziq i chatujem, ko zna do kada cu ovako.

.

Link to comment
Share on other sites

kad mi se poslednji put desilo da izadjem iz kuce u pola sedam i vratim se u petnaest do pet? hm... nikad. ne ponovilo se. idem igram basket pa shta Bog da... iako mi oni crnci ne izgledaju kao bash najbolji protivnici za basket. :p

samo zapamti da ne igrash ledjima ka koshu...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jebote kad god pomislis da u ovoj zemlji nesto krene normalno opici te nesto toliko da skapiras da ne da zivis u banana drzavi nego u skupini potpunih ludaka. Mislim znam ja da u Bibliji pise da je svet stvoren za sest dana, ali ga ovi bas preterase.

Blago onome ko nije skapirao o cemu pricam :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Brate kad pre dobi keca???<|o.O|>

Relativno smoren da u shkoli/pre/posle nje. Sad skidam neq ziq i chatujem, ko zna do kada cu ovako.

tesla chini chuda :))))

Jebote kad god pomislis da u ovoj zemlji nesto krene normalno opici te nesto toliko da skapiras da ne da zivis u banana drzavi nego u skupini potpunih ludaka. Mislim znam ja da u Bibliji pise da je svet stvoren za sest dana, ali ga ovi bas preterase.

Blago onome ko nije skapirao o cemu pricam :)

znachi blago meni [:D]

Link to comment
Share on other sites

sutra sam pimp master.

znaci oblacim lepo sako, pantalonice, cipelice, kravata. pa palim u narodno pozoriste gde imam posao da odredjujem sta radi 12 hostesa... hohoho :)

mozda me cak i budete uhvatili na tv-u.

bitje direktan prenos u pinku u 8. :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...