Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dao sam pretposlednji ispit danas...sad se bacam na diplomski, za jedno metar dana cu i poslednji da polozim, a onda necu da izlazim iz kafane nedelju dana..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sinoć sam podesio profile na telefonu dve i po godine nakon što sam ga kupio.. i 'quiet' mi je baš dobro došao :)

... i sve su vileeeee maaaa sveee suuuu kraaaljiiiiceeeee....

.... al' sve su nevazhneeee nasspraaaammmmm njeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... [:/]

ruuuzhiiiicaaa siiii biiilaaaa saaadaa aviiisheee niiisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

more alko'ola ne mozh isprati ovu dtugu....

/:|

Nemoj Balasevica na forumu, leba ti.

i know where you live.

Ne kenjajte, ja sam samo realan.

obožavam ovog vudua :)

Link to comment
Share on other sites

Seca li se neko one epizode Nika Slotera kad ima neki problem, pa ne sme da se lozi ni na jednu ribu, pa racuna brzinu svetlosti na 10 decimala svaki put kad snimi neku dobru cicu?

Elem, smara mene neka koleginica sa posla vec duze vremena da odem do njene cerke da joj podesim mail... Vecina ovde verovatno zna koliko neki ljudi mogu da budu dosadni u tim stvarima, i na kraju, posle duzeg izvlacenja, pokleknem ja juce i kao ajde oticicu sutra ujutru. I rece mi ona da njena cerka ide u srednju skolu, ali nisam bas nesto preterano pridavao znacaja tome. I tako ja jutros skroz u nekim desetim razmisljanjima, kad mi otvara vrata slatka klinka u papucama i mini teksas sorcicu, sa sve mindjusom u nosu... Bogami, ni to sto je osam godina mladja od mene, a ni preracunavanje brzine svetlosti nije previse pomoglo... (da predupredim pitanje, nisam prco, mnogo bi to bilo komplikovano sto se posla posle tice) Ali dobro, bar mi lepo poceo dan [:D]

edit: Kad smo vec kod koleginica sa posla (ne lozite se, radim sve sa babama, ali imaju cerke), ovoj sad drugoj jednoj treba da procita hotmail, posto joj je cerka otisla u Kanadu, a naravno zena od 50 i kusur godina nikad to nije radila pa joj trebaju uputi. I scena kao "evo ovde vam je poruka od cerke", "aha, da vidimo sta pise (sad mi ona cita): Eto stigla sam, spava mi se... bla bla...p.s. veceras smo poceli da pravimo bebu" [roflmao]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

lol zverko kako je tebi dobro

also, kad vec nisi dotichnoj cerkitzi namestio sem maila i rur account da lepo uziva u diskusijama visokih umova ovde ti imash idealnu proliku za urnisanje foruma tako sto cesh dati matorim koleginicama pristup na isti... ono prvo da zavlache mlade heroje darkvuda jedno mesec dana a onda okache sliku =oD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...