Jump to content

Prison Break


Corey

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bog blagoslovio wow!

zbog njega imam toliko serija da nadoknadjujem da ne moram da gledam ich sto iko proglasi za semiinferiorno ;o)

lichno sam se oladio i od losta i od pb, mada ako krenem nesto da gledam pre cu lost (koji je vec po pitanju priche zajeban, pb ce tek da zajebu ;o))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

za nekih 4-5 dana (i noci) sam bukvalno progutao sve 44 epizode..

nista zaraznije u zadnje vreme nisam gledao.. znaci samo mi je letela na ekranu jedna za drugom..i s te strane ne znam kako bi podneo da sam gledao normalno - fazon da cekam nedelju za nedeljom - ispizdeo bi..

generalno serija je jako jako jako dobra, nije vrhunska samo zato sto je americka i ima njihovih glupih forica..i zato sto se nije zavrsila onde na brodu (i da su malo pomogli nesretnom sucreu koga baxuz u stopu prati i ne prestaje)..da jeste zazmurili bi sto ventvort i burazer nemaju bash puno ideja o glumi ( dodushe kao i vecina postave kad dodje do emotivnih ili bilo kakvih glumacki zahtevnih trenutaka, sa izuzetkom maestralnog t-baga i mahouna ) sto mahoun ima para-telekineticke moci, sto se i on i kelerman teleportuju s jednog kraja amerike na drugi dok trepnes..ali dobro to se od amer.produkcije moglo i ocekivati..sve u svemu, izuzetna zabava..i kakav god bio nastavak price i razvitak u toj 3. sezoni verujem da ce ga svi koji su gledali pre nastaviti da gledaju. uz sve zamerke..samo ne znam to iz nedelje u nedelju kako ce da mi padne:)

Link to comment
Share on other sites

Heh, pa Majkl je lik koji celu seriju ne progovori 5 složenih rečenica. Ne znam gde može da prikaže to što vi hoćete? Nije ovo "Gone with the Wind". Uloga je takva kakva jeste i on je dobro odradjuje.

posebno t-bag kada ubaci neku dozu romanse uz sve to

Jel to ono kad vitla nožekanjom ili kad palaca jezikom?

Link to comment
Share on other sites

Heh, pa Majkl je lik koji celu seriju ne progovori 5 složenih rečenica. Ne znam gde može da prikaže to što vi hoćete? Nije ovo "Gone with the Wind". Uloga je takva kakva jeste i on je dobro odradjuje.

Jel to ono kad vitla nožekanjom ili kad palaca jezikom?

To drugo :P, a ima i tripove da grize usnu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne, covek je jednostavno objasnio..i ne znam dal je bilo osobe koja se nije sazalila nad njim ma kakav manijak jebeni i psiho bio..onaj deo u bivsoj gajbi..znaci perfektno..a mislim da je majkl mogao od svoje uloge da napravi vise..da je umeo naravno.

nije dzabe glumio u spotovima maraje keri..pfff..koji shljam..aj ako ju je kresnuo u redu..ali ovako..pfffff:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

upravo danas sam odgledala tu poslednju

moram vam retji da sam se nikad gore naprzila na pb mada slazem se da ima par gluposti al kad je dotle doshlo ja moram da odgledam celu seriju do kraja, mada ovo u poslednjoj epizodi kako je krenulo ispashce da je majkl neki experimentalni super chovek i da su josh i vanzemaljci umeshani i to sve u matrixu, u onom zatvoru u panami se bore ko u areni a bivsha predsednica mu je u stvari prava kewa

nervira me linc shto u celoj seriji on se samo neshto zali dok se njegov buraz lomi da izvuche situaciju i jedino shto ume da kaze je 'shta cemo sad?' mislim ne secam se da je on u toku ove 44 epizode smislio bilo shta pametno

a ventworth ili kako se vec zove...auuuuuuu kakav frajer mljac :P

onaj zutatj je inache filipinac al u seriji ko zna ;)

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...