Jump to content

Prison Break


Corey

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sezona 3 potvrđena!

http://www.tv.com/story/9135.html?om_act=c...adlines;title;1

još malo teksta

The answer to the question that has been on every prison break fan’s lips is right here. Yes there will be a season 3. Season 3 of Prison Break (which may have a different name announced soon) will be premiered on 29th August 2007, almost 5 months after the season 2 finale. Most of the conspiracy storyline (about 90%) will be wrapped up by the end of season 2, and the third season will have a completely new plot. Scheuring quotes “The audience will definitely get closure. It'll feel like this is the endgame of the story, and yet there will be a few unanswered questions."

"The third season will have eight major roles, including new additions to the cast. Most of the surviving crew will be brought together somehow, and there will be one or two new faces. When asked about the fate of Mahone played by William Fichtner, fans were told that Scheuring was very happy with William, hinting that Mahone will make a comeback in season 3.

One of the new additions is a female character who is Michael’s equivalent in intelligence, and she will act as a love interest for one of the guys. Who will it be? Your guess is as good as mine. Scheuring also let slip “And she would seem to be coming down on the side of good initially, but there will be questions [about] whether that's a facade.”

Ausiello quotes: “Paul Scheuring also teased that Season 3 would feature "a different storytelling process" that will begin to "play out in the last couple episodes of Season 2" and "leave some cliff-hangers, including one with Sara." Paul Scheuring also teased that Season 3 would feature "a different storytelling process" that will begin to "play out in the last couple episodes of Season 2" and "leave some Sara Tancredi fans may have been worried that she may be killed off because the actress playing her, Sarah Wayne Callies, is pregnant, but Ausiello assures us that she’s safe. He says that Paul Scheuring won’t kill her off because he believes that Sara Tancredi is a strong component in the show. Sarah is due in the late summer, which coincides with the premiere of season 3, and she will be gone for a while, but will be back soon after the birth of her child. Scheuring says that her disappearance will fit into the plot, but refuses to confirm rumours of Sara Tancredi being kidnapped. Season three will provide some of our favourite characters with redeeming moments. Michael Scofield's tattoo still has one more important role to play before the second season ends. Not everyone at the Paley Festival Event will survive to see season three. The show will continue to shoot in Dallas for season three, with secondary units covering Florida and Lousiana. The cast present at the Paley Festival were Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Robert Knepper (T-Bag), Wade Williams (Captain Brad Bellick), Rockmond Dunbar (C-Note) and Amaury Nolasco (Sucre)"

samo da ne useru seriju

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

vec su je usrali ovom objavom da ce biti trece sezone.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A sto su usrali? Mislim, ne znam u cemu je problem? Mnogo je bolje da zapocnu novi plot nego da cede ovo jos 5 sezona. Uostalom niko nikog ne bije po usima da gleda nesto, a da ne govorimo da je ova serija daleko od toga da bude smatrana za vrhunsku.

Hocu da kazem da su se ljudi vezali vise za likove nego za radnju sto je veoma pozitivno za producente jer sada mogu da naprave seriju gde su Link i Mjakl detektivi, npr. (naravno ovo sam lupio ali bitna je poenta).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

fora je shto ce opet da razvuku radnju, i na kraju ce od odlichne serije da nastane Lost..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma koja crna odlicna serija. Dramaturski najaca recenica u celoj seriji je u poslednjoj epizodi, kada Majkl prihvata odgovornost za sve nevine ljude koji su nastradali zbog njega i njegovog brata (spominjao je on to i ranije, ali sada bas konkretno) i lik Mahonija sa njegovim moralnim dilemama.

Heroes je dramatuski tri koplja iznad PB i slicnih serija. Hocu da kazem da je to najznacajnija promenljiva u vrednosnom sistemu.

A ako posmatramo iz ugla zavere, mislim da je tu PB daleko otisao (dublje od bilo koje serije do sada), naravno gubio se i gubi se jer je to jako tesko napisati da bude ubedljivo i zato bih voleo da se u tom smeru razvije, npr. u trecoj sezoni da raskrinkaju ljude iz senke, jer je u krajnjoj liniji jedan od najvaznijih momenata u americkoj kinematografiji moc da pojedinac moze da promeni/ne promeni sredinu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Bila bi odlichna da je ostala samo na jednoj sezoni, ko i Lost, gde je S1 bio odlichan, a dvojka totalni smor. Ovako shto vishe idu dalje, prave sve vece gluposti (samo iz poslednje, Majkl je morao da istetovira ime keve na ruci, ali je zato znao odmah da se ona baba u Panami zove Mrs. Vasquez), a koliko je josh glupih stvari bilo u drugoj sezoni to necu ni da navodim. Sve shto serija vishe odmiche, sve je gluplja, i trenutno su mi Heroes i Rome mnogo mnogo bolji.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

naravno, nishta ne prekidam na pola, pa necu ni ovo, pre bih prekinuo lost da imam neke principe [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

B je jedan od malobrojnih pismenih ljudi na forumu pa mi upalo u oko, inače ne bih ni primetio. Tebi je samo krivo što nisam kupio tvoj ATI ;)

@thread

Upravo odgledah aktuelnu epizodu, nothing special. Valjda će početi neka radnja, u suprotnom sledi agonija.

P.S. Michaelu je prilično brzo zaraslo lice posle peglanja od strane Kima [:)]

Link to comment
Share on other sites

Evo odgledah i 21. Opet produžuju na idiotski način. Par katastrofalnih momenata koji prevaraju seriju u loš SF. Počećemo od toga da polu-bogalj uspeva da pobegne sa nišana policajcu udaljenom 2 metra. Nakon toga Link (životinjski snažan) udara 4,5 puta iz sve snage Mahonija koji leži i on se nakon toga diže kao da se ništa nije desilo. I na kraju, divno otimanje pištolja taf gaju kao da je u pitanju slatkiš u bebinoj ruci...

D'ough... [xx(]

Edited by Tauruss
Link to comment
Share on other sites

Evo odgledah i 21. Opet produ

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ljudi su u pravu alooooo to je fbi agent, a ovaj je balavac bez dinara, nije sve u izgledu, a sto se tice pistolja videli ste kako mu je oduzeo, ja bi isto tako postupio jel jbg sa oruzijem sam ono ko sto kaze covek drzim lizalicu i ne moze to bas tako lako da se upotrebi........prema tome.......mirni...... :)

Link to comment
Share on other sites

Alo munze, spusti se na zemlju [8D]

Hah... Balavac bez dinara? Izgled? wtf? Pa on je tokom cele serije prikazivan kao žešći fighter, mutni poslovi su sve što je u životu radio. Ne verujem da je kao thug čitao knjige. Uz to mu dodaj rage auru (dobio je kada mu je FBI ubio ex gf i oca) pa izračunaj njegovu snagu udarca i spretnost sa oružjem. Izguglaj zašto ga zovu Linc da Sink (imaš i na imdb, videh slučajno) [;)]

ja bi isto tako postupio jel jbg sa oruzijem sam ono ko sto kaze covek drzim lizalicu i ne moze to bas tako lako da se upotrebi

Ako neko razume ovu rečenicu dobije čokoladu se celim lešnicima [:)]

Link to comment
Share on other sites

Taj fajt Mahona i Linka je mnogo, ali mnogo debilan ... znaci kraj poslednje epizode je mozda cak i najgluplji od svih epizoda, kao ugrizao ga za koleno i uzeo stoljpi, i to je to... ma daj.

Lost postaje keva za PB ... :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Druga polovina epizode je ahahahahaha, pa ljudi koji ovo pishu su potpuni geniji. A evo kako je tekao dijalog - Senarista (S), Producent (P).

S - Covece, ja stvarno ne znam kako smo uopste napravili drugu sezonu.

P - Velika gledanost, lepo sam ti rekao jos onda kada smo mislili da ce prva sezona biti 13 epizoda.

S - Da, ali to je bilo drugacije. Sta cemo sada?

P - Kako sta? I dalje je velika gledanost, znaci treca sezona.

S - Ne znam kako da zavrsim drugu, a kamoli kako da pocne treca.

P - Ma samo se ti opusti, imam ja poverenja u tebe.

S - Besmisleno je, mislim, sta, ponovo da ga vratimo u zatvor?

P - Odlicno si se toga setio! Bravo! Znao sam ja. Slusaj, idem sada nesto da jedem, pa da jebem.

P odlazi, pa se vraca.

P - Slusaj, rece mi ova moja, koja je inace veliki fan serije, da bi bilo pametno da ubacis teoriju zavere na neki visi nivo, tipa, da korporacije misle da rade za vladu, a u stvari, postoji vlada unutar vlade koja je vojska, koja smislja novo psiholosko oruzje i super coveka, sve u jednom. Pravo da ti kazem, obecao sam joj da cu ti preneti jer ce posle da mi pruzi ATM.

P odlazi. S ostaje sam, razmislja naglas.

S - Ovo uopste nije losa ideja. Hmm, cek cek.

Pise na laptopu. Posle 15 minuta.

S - Odlicno! A za trecu je posle ovoga lako. Jos da nagovorim P-a da dovede nekubivsu holivudsku A zvezdu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...