Jump to content

Prison Break


Corey

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

akonto boletovog big screen potencijala likova iz serije...

stacey keach je tek sada faca ali previshe je mator da bi dobio ikakvu zapazhenu ulogu

pit stormare je to sto jeste - ludi rus ili italijan, nema neki opseg tj mozhda ima ali typecastuju ga, slichan jei kneper koga typekastuju kao varijaciju na teme "juzhnjachka seljachina"

fichtner je bolestan chovek, on glumi u svemu od teshkih arthouse stvari do armageddona gde sa kamenom facom pruzha ruku liv tajler kao cerci najhrabrijeg choveka na svetu =o)

purcell - previshe "groteskan" za holivud, nabildovan, a talentovan glumac, nikad nece imati nesto kvalitetnije od retardirane uloge u bladeu 3

robin tunjava - pretplacena na uloge brizhnih devojaka koje ubijaju, sto po serijama sto po filmovima, she's not going places either

doktorka - mislim da je niko nece uzmati ni u razmatranje za ozbiljne holivudske uloge...izlgeda previshe prirodno za neke imba starring uloge ;o)

i na kraju

chovek sa 2 prezimena - realno najbolji glumac u seriji, ali ne na osnovu onoga sto tamo pokazuje, mnogi imaju bolje momente u seriji od njega, nego bash na osnovu onoga sto je pokazao u svojim epizodama na filmovima. samo od njega za jedno 10ak godina ochekujem da lagano evoluira u pravog a-list glumca

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, mada nisam mislio na ove glumce. Za ovog poslednjeg pretpostavljam da mislis na glavnog glumca serije, Wentworth Millera? Realno on jedini od svih moze da ode na veliko platno iz vise razloga, mada nisam siguran da bi gluma bila na prvom mestu. U PB-u on nije imao skoro nijednu scenu da pokaze fantasticne sposobnosti, za razliku od Robert Kneppera ili Silas Weir Mitchella. Wade Williams je napredovao bas dosta kao i Paul Adelstein, ali to samo zahvaljujuci scenaristima. Cudi me da su zapostavili Amaury Nolascoa u ovoj drugoj sezoni jer je on bio jedan od najpopularnijih likova u prvoj, a i lik je ala spanska serija, pa me to malo cudi.

Pomesao sam sada PB sa likovima u istom i sansama za veliko platno, ali, realno, najveca zvezda te serije je sigurno William Fichtner u smislu prethodne karijere, sto se vidi i po glumi koju pruza.

Iako su televizijske serije u Amrici mnogo napredovala od momenta kada je Dzordz Kluni izasao iz ER-a i rekao da se vise nikada nece vratiti na televiziju, i dalje ima tu mnogo razlike u odnosu na film. Uostalom to je tako i sa pozoristem i filmom, tako i treba da bude, inace bi bilo mnogo dosadno.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

koja crna josh jedna, ova da se zavrshi josh do 22-e epizode plafon i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sad ozb, šta mislite ako bude treće o čemu bi moglo da se radi ?

Sećam se kraja prve sezone i kao wtf, kako će da razvuku njihovo bekstvo na celu jednu sezonu.Kada je počela da se prikazuje, s2 je bila jedini razlog mog radovanja ponedeljku koji mi je inače najgori dan u nedelji.Mahone ftw!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...