Jump to content

Prison Break


Corey

Recommended Posts

da, kelerman je gledao 24 :)

a ti imaj na umu da je u međuvremenu zaglavio tvorzu, jedva ostao živ, ostao bez sina i da već par nedelja beži ko životinja. u takvoj situaciji treba da se hvata za svaku slamku, a ne da ubija lika koji može da mu reši sve probleme.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

belik je majka odvalice ih sve....

anyway sta mislite el ce onaj crnja da spasava zenu od zatvora ili ne... vidim niko to ne komentarise....

i sta je bilo sa sucreom.... totalno sam zaboravio sta se njemu desilo u prosloj epizodi posto se u ovoj nije pojavio

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ma T-Bag je kralj, ali ce neko da spasi Ms. Hollander i njenu decu, jebiga.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

belik je majka odvalice ih sve....

anyway sta mislite el ce onaj crnja da spasava zenu od zatvora ili ne... vidim niko to ne komentarise....

i sta je bilo sa sucreom.... totalno sam zaboravio sta se njemu desilo u prosloj epizodi posto se u ovoj nije pojavio

pa iskočio iz aviona ko i pilot, samo što se njemu otvorio padobran

poslednje što je bilo je kako stavlja kapu i nestaje u neku njivu :)

iz trailera se vidi kako je ukrao neka kola i policija ga juri

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sha mislish kolko je on kukija uzimao [:D]

( [;)] )...

[:)]

Mozda se napuco pre nego sto je doso u zatvor ?

To je nebitno.

Nebitna je i serija u nashem zhivotu pa je gledamo.

Mishicna masa nije kliker da je jednom dobijesh i imash ceo zhivot. Mora stalno da se radi i pre svega kvalitetno jede a veoma lako se gubi.

Ma T-Bag je kralj, ali ce neko da spasi Ms. Hollander i njenu decu, jebiga.

Highl1 butcher! [}:)][:p]

Link to comment
Share on other sites

[:)]

.

Mishicna masa nije kliker da je jednom dobijesh i imash ceo zhivot. Mora stalno da se radi i pre svega kvalitetno jede a veoma lako se gubi.

HVALA STO SI MI OBJASNIO

Mozda je doso u zatvor nekolko dana pre nego sto smo ga mi videli.

ako si prvi put na filmu ili seriji video nekog napucanog u zatvoru onda jebiga.

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

HVALA STO SI MI OBJASNIO

Mozda je doso u zatvor nekolko dana pre nego sto smo ga mi videli.

ako si prvi put na filmu ili seriji video nekog napucanog u zatvoru onda jebiga.

Nemoj da se nervirash, nema smisla, samo pazi shta pishesh.

Ako si uopshte gledao epizodu onda si verovatno chuo/prochitao u toku iste kako

je crni baja u talu sa velikim brojem strazhara i ujedno je boss svoje ekipe koje

se celi zatvor plashi.

To se u zatvoru ne stiche za nekoliko dana. Mozda u filmovima koje si ti gledao... [;)]

Link to comment
Share on other sites

extra sam se obradovao novim epizodama jedva cekam 15tu

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

OMG PA I BELIK POZNAJE NEKE STRAZARE MORA DA JE I ON TU MNOGO DUGO

SAD MI TI OBJASNI DA JE ON BIO UPRAVNIK I DA ZBOG TOGA ZNA STRAZARE A JA CU DA PAZIM STA PISHEM

Takve strvari za u americkim filmovima/serija je normalna stvar i ako si gledao neku seriju pre PB bilo bi ti jasno.

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

OMG PA I BELIK POZNAJE NEKE STRAZARE MORA DA JE I ON TU MNOGO DUGO

SAD MI TI OBJASNI DA JE ON BIO UPRAVNIK I DA ZBOG TOGA ZNA STRAZARE A JA CU DA PAZIM STA PISHEM

Takve strvari za u americkim filmovima/serija je normalna stvar i ako si gledao neku seriju pre PB bilo bi ti jasno.

ako si dobro pazio video si da je belik vecjinu strazara drkao i da je dobar deo njih poslao da rade nocju smenu,tako da u toku dana moze da bude zasticjen ali uvece...hmmm mislim da cje ga posetiti crna vila sa 150kg cistih mislicja [:D]

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

ako si dobro pazio video si da je belik vecjinu strazara drkao i da je dobar deo njih poslao da rade nocju smenu,tako da u toku dana moze da bude zasticjen ali uvece...hmmm mislim da cje ga posetiti crna vila sa 150kg cistih mislicja [:D]

poznaje ne znaci da je dobar sa njima i da ga oni vole.

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

OMG PA I BELIK POZNAJE NEKE STRAZARE MORA DA JE I ON TU MNOGO DUGO

SAD MI TI OBJASNI DA JE ON BIO UPRAVNIK I DA ZBOG TOGA ZNA STRAZARE A JA CU DA PAZIM STA PISHEM

Takve strvari za u americkim filmovima/serija je normalna stvar i ako si gledao neku seriju pre PB bilo bi ti jasno.

Ne shvatam zasto ti je toliko stalo do diskusije kad si iznad neshto lupio pa sad spamujes da bi ispao u pravu i terash na silu najjeftinijim sarkazmom. Ja znam da se sve to javlja u americhkim filmovima ali me to ne ogranicava da komentarishem i kazhem da je glupo, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...