Jump to content

Prison Break


Corey

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A vi posto ste odgledali mnogo serija znali bi sta da radite u toj situaciji. Bravo! BRAVO!

haha, istina :P

ali da je glupa, glupa je.

'oh moj tata nije covek koji ce da izvrsi samoubistvo' = i ona konta da je golema zavera u pitanju

dolazi u stan i zatice sve ono sa likom koji oce i nju da rokne. = zavera je jos vise golema

posle takvih stvari, svako normalan bi se sakrio u kanalizaciju, a ne zvao nekoga po imenu bruce.

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Zasto mrtve. Za svaki slucaj + javnost ce biti zadovoljna. Inace svidja mi se taj obrt, u pocetku sam mislio da je on neki sto hoce pravdu, a onda je polako krenuo da bude bezobrazan, pa ubio klinca i sada je sve jasno.

Sto se tice prepoznavanja zavere, ne znam sta da kazem, osim da ako to u realnosti postoji, onda to nije prosto kao sto je na tv-u u serijama i filmovima, ukratko, 99% ljudi nece znati sta ih je strefilo. U serijama mora malo da se objasni i za one sa jeftinijim ulaznicama. To sto je na RUR-u prosek IQ-a preko 140, to ne znaci da smo mi ciljna publika.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Jesi ti ozbiljan?

Osma i deveta su najbolje epizode u drugom serijalu, definitivno.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

moram da priznam da me je mali klinja opasno nervirao tokom cele epizode, osetio sam srecu kad ga je lupio auto. i malo vec nerviraju sa tim paternom kao panduri skontaju sve sta ovi smisle i onda zakasne za sekund iza njih. smaraju. treba nesto novo da ubace

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

lol, n00b, zato lepo napraviš "raspored" sa danima u nedelji i samo popišeš serije :D i prilepiš na monitor :p

vrh epizoda, ko što reče lasica sve bolje i bolje.

I šta se ona likuša folira ovo ono, prave jebenu špansku seriju od njihove ljubavi :))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...