Jump to content

Fudbalska reprezentacija Srbije


Lex

Recommended Posts

Evo kraj utakmice 3:1 za SRBIJU .... Ovo je 15 puta bolja igra od one na SP...

Ako nastave da se trude mozda i bude neshto... shto se mene tiche GG...

Ja sam presrecan ovakvom igrom,naravno ima tu josh po neshto da se uradi i to je to GG josh jednom !

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a bre, razmisli :))) ko bi propustio ovakav penal, neposredno posle tvog komentara gol daje igrach koga ti pljujesh [:D]

i to sto kazes...:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Svaka im chast.

Dojajan je bio trenutak kad je svirala himna na pochetku...bice extra kad budemo igrali ovde a ceo stadion peva himnu.

Shto se tekme tiche, ochigledno koliko se Klemente razlikuje od Petkovica u shvatanju fudbala, samo nek nastavi tako...kad se Vidic oporavi bice sjajan par sa Stepanovim koji josh mora malo da se kali. Shto se tiche napadacha - najbolji izbor u ovom trenutku.

BTW Neko je valjda rekao da Kezhman ima bolju tehniku od Pantelica...ROFLOL!!!!1

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Realno,svaka chast za igru.IMO,zigic i pantelic ce biti sjajan tandem u repki,samo kad se malo uigraju.Odbrana je delovala izvrsno,a bishevac osim onog kiksa je bio izvanredan.

Srednji red je totalno dominirao nad chesima,a akcije su bile uigrane i osmishljene,i nije se igralo na silu,shto je oduvek bila nasha karakteristika.Ko pljuje pantelica moze samo da mu olize muda,majstorski je odigrao...

Sve u svemu svaka chast,ako ovako igraju dva nada nakon shto se skrpishe,kako li ce tek to izgledati kad se uigraju...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Video sam samo rezultat, i svaka im chast.

Ali ako mislite da ce Zigic i Pantelic da nastave da igraju zajedno grdno ste se prevarili.

Kezmana nije zvao zbog crvenog kartona, nemoze da igra prvu utakmicu u kvalifikacijama a i Savo Milosevic se opametio i nastavice da igra za kako vi to kazete "repku".

Vidica nema zbog povrede, on kad se vradi bice skandal [:D]

Ima josh njih dosta koje nije zvao a zasluzili su ..... o tome mozemo da prichamo ceo dan

Link to comment
Share on other sites

Evo kraj utakmice 3:1 za SRBIJU .... Ovo je 15 puta bolja igra od one na SP...

Ako nastave da se trude mozda i bude neshto... shto se mene tiche GG...

Ja sam presrecan ovakvom igrom,naravno ima tu josh po neshto da se uradi i to je to GG josh jednom !

Trudili su se oni i u proslim kvalifikacijama pa si video kako smo prosli... :)

e sad ovako da krenem lagano...Stojkovic sjajan,on definitivno nakon onog debakla treba da preuzme jedinicu(ne zato sto je Jevric nesto kriv) nego zato sto dokazuje da izrasta u fenomenalnog,sigurnog golmana i zato sto je mnogo mladji...Bishevac koliko god napredovao,uvek ce ostati jebeni kiks igrac,sta drugo da kazem...Stepanov ok,ima potencijala i sve,ali jebe ga ta brzina,ali vise volim da njega gledam nego Gavrancic i Krstajica...u paru sa Vidicem bice sve to ok...Lukovic sjajan,znaci i da je odigrao lose ovu tekmu ja bih ga i dalje branio zato sto je covek fenomenalan,najbolji levi bek kojeg smo imali u skorije vreme...Markovic zalutao,nema sta da trazi u repki,narocito sa onakvim odnosom prema igri...Duljaj standardno odlican...Deki standardno na pogresnoj poziciji,nije ga bilo uopste na terenu...Koroman motivisan kao i uvek,ali losa partija sa njegove strane...Ilica nisam video na terenu,totalno sam zaboravio na njega...Lazovic isto izgubljen,nisam mogao celo poluvreme da provalim koja je njegova funkcija na terenu,ok dao je gol,ali to je sve sto smo videli od njega...Pantela koliko ga svi mrzeli,ja sam ga uvek gotivio zato sto je on tip igraca koji se toliko lozhi,znaci da mu das ashov,on bi ceo teren preorao koliko hoce da pobedi i koliko se trudi,a ovu tekmu je odigrao odlicno,bilo ga je po celom terenu...Zhiga odlican,covek je dobio 90% duela...Kovacevic isto fenomenalan,borben i motivisan,par puta me je extra zacudio svojim driblinzima :)...Ljuboja standardno dobar,proveren igrac za repku...Trisovic je odlican igrac,ali vidi se da je nekako bojazljiv,ko da je pod nekim pritiskom,bice to bolje kad prodje neko vreme...Bane Ivanovic je igrao prekratko da bih ga nesto znacajnije komentarisao ali znamo svi njegove kvalitete iz mlade repke...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Neko rece da Bisevac nije rupetina. On uvek odigra dobro ostatak utakmice, ali nekako uvek on bude apsolutni krivac za gol. Klemente je odabrao stvarno dobar tim, mada po meni sa par izmena bi bio dobar. Bisevac u siri krug kandidata za mesto centralnog beka, a tandem da budu Vidic-Stepanov i bice sjajno. Lukovic je bio dobar, mada se ponekad kasno oslobodi lopte. Markovic nije bio los, mada sam sumnjicav po pitanju njega. Koroman je bio odlican, Stankovic je imao samo par dobrih poteza, Duljaj odlican celu utakmicu. Jedino su nam napadaci takve rupe da je to strasno. Lazovic dade onaj gol i to bi bilo to od njega. Pantelic se stvarno trudi, ali je po meni slab za prvi izbor napadaca repke. Ziga je bio ok, mada nije puno toga uradio, Ljuboja je bio skroz dobar, lepi poteze pre asistencije Trisovicu.

E sad, nadam se da Clemente nece zvati Savu, nije valjda lud da dovede onu rupetinu ponovo. Kezman-Zigic po meni moze da bude dobar tandem, jos je Kezman sad u dobroj formi. I da, poredjenje Kezman-Pantelic je glupo. Kezman je prvo dosta bolji strelac, bolji je tehnicar i brzi je. A drugo, igra srcem jednko koliko i Panta, tako da je izbor jasan, jedino se ne vraca nazad kao ovaj, ali to i nije toliko bitno...

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Vidi se totalno drugachiji pristup igri, nema davljenja lopte, trchi se svuda na terenu i igra prvi put za Srbiju shto je mozhda i najpresudnije u celoj prichi jer stalno je taj kamen stajao nad glavom svih, ne samo fudbalera. Za pochetak je odlichno, da ne odemo u neku preveliku euforiju, ali najzad jedna zaista dobro odigrana utakmica. Ako igrachi isposhtuju Klementea ovaj tje im uzvratiti desetostruko. Nije to nikakva nuklearna fizika, oni su fudbaleri i zna se tu kako i shta, naravno lopta je okrugla. Imali smo i srece ali sa novim dresovima i novom himnom, nek potraje taj osecaj zajednishtva i ja ne brinem da tje stitji mnogo bolji rezultati. Shto se tiche tima josh tje tu biti prevrtanja, isprobavanja igracha, imatje prilike svi da se pokazhu.

Stvarno sam presretjan i dosta ochekujem od ovog novog tima...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Kanadska fudbalska liga obratite pazhnju na prvoplasirane na ukupnoj i internacionalnoj tabeli. :)

I sajt http://www.ultra-serbs.com/, njihove navijachke grupe. :)

Serbian White Eagles 10 10 0 0 30

СРБИЈА ДО ТОКИЈА!!!!!! [:D][:D][:D]

Toronto Croatia 13 8 1 4 28

8x3=24

1x1=1

-----------

=25

WTF!!!!!

и онда као нема теорије завере!

[:o)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

procitaste li za jevrica. jebiga, zao mi coveka, branio je.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

procitaste li za jevrica. jebiga, zao mi coveka, branio je.

Sta ima tu da ti bude zao...sujetni retard...ne razumem coveka, sta kao iznenadilo ga je to sto su stavili na gol 10 godina mladjeg golmana koji je uz to bar za klasu bolji!? Dobro da se i Borota nije nasao uvredjenim, ubuduce svaki sledeci put kada na golu bude neko sem njega, FSS ce da mu posalje pismeno izvinjenje i orden zasluga.

fml

Link to comment
Share on other sites

LOL,Stojkovic ima potencijal da bude najbolji golman koga je ova drzava ikad imala.Jevric se nasao uvredjenim?who gives a fuck

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...