Jump to content

Mi Nismo Andjelji 3


Recommended Posts

Da, ona tripuje da je veličina kao Brena ili Zdravko Čolić nekad.
Brena velicina ???? Zdravku Colicu skidam kapu, al' de nadje ovu seljancuru koja nam i danas zagadjuje Grandom domacu scenu, zatrova i sjeba domacu muziku, ode u ambis:) a pritom je ta ista, a njena Grand produkcija dize u nebesa, njeno visocanstvo:)

realno, variola vera je odlichan film... i naterate da ne kuntash [:D]

elem...

imdb ftw! andjeli 3

( [;)] )...

Najjacu ulogu je dao Rade Sherbedzija, bash prava shmekerska uloga, samo zbog njega sam gledao vishe puta ovaj film:) "Da sam znao da tako dobro izgledate sishao bih trceci." lol Edited by niple
Link to comment
Share on other sites

Brena velicina ???? Zdravku Colicu skidam kapu, al' de nadje ovu seljancuru koja nam i danas zagadjuje Grandom domacu scenu, zatrova i sjeba domacu muziku, ode u ambis:) a pritom je ta ista, a njena Grand produkcija dize u nebesa, njeno visocanstvo:)

To jeste, al njene pesme iz sredine osamdesetih su imale "du

Link to comment
Share on other sites

Brena velicina ???? Zdravku Colicu skidam kapu, al' de nadje ovu seljancuru koja nam i danas zagadjuje Grandom domacu scenu, zatrova i sjeba domacu muziku, ode u ambis:) a pritom je ta ista, a njena Grand produkcija dize u nebesa, njeno visocanstvo:)

Najjacu ulogu je dao Rade Sherbedzija, bash prava shmekerska uloga, samo zbog njega sam gledao vishe puta ovaj film:) "Da sam znao da tako dobro izgledate sishao bih trceci." lol

nije to domaca muzika to je njihova muzika :) a to sto danas preko 60% ljudi gotivi to za to su krivi mediji ,jbg kad ti se nesto namece i samo to vrti nemas puno izbora.kad vidim ovu danasnju decu kada se loze na sinan hasan jasar saban nino seki i jos neki (da malo citiram boru djordjevica :).........tuga....

a i ovi andjeli 2 i 3 su u fazonu granda da pokupe publiku koja ima <15 godina

Link to comment
Share on other sites

Dimitrije Vojnov .... Vodja statista - "ti si jedan ugojeni degerik"

on i seka aleksic, odlichna kombinacija, za izbegavanje filma...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

o koja grand parada likova :))))))

ovaj ladno pravio film da se ljudi smeju stvarnim licnostima :)))

bila mi devojka na poslednjoj klapi zurci, al me nije zanimalo da je pitam o cemu se radi u filmu ...

pitacu zbog vas pa cu vam reci ako zna :)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Prvi deo Andjela je stvarno predoar film , odgledam ga bar jednom nedeljno , nas najbolji domaci film.

Andjeli 2 , a bogme i 3 su sranje odvratno.

Ma da li si ozbiljan... Kada je to bilo, u petom razredu?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

al najjace kad je Dragojevicj nesto srao po pitanju uspesnosti andjela 2 aka totalno govno i kaze"brojali smo koliko se puta publika nasmejala i izbrojali 251 put" kad sam to cuo ja sam se raspao od smeha i krstio i levo i desnom

a sto se tice 3 dela citao sam komentar ove masne debele seljancure Seke kaze kao kako su svi bili zapanjeni kolika je ona profesionalac i kako je sve snimano tipa jedanput i kako nista nije moralo da joj se objasnjava,kako je talentovana i tako to.. mislim se obrisi usta musava si od govana

ma def 3ka cje prevazicji i najimbecilnija ocekivanja to cje morati da se odgleda cisto da bi imali uvid da nasa kinematografija vredi koliko i puknuti kurton:)

1.deo faking rulez!!

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Gori vatra aaa, sve u nama aaa, gori ljubav aaa, puna plama aaa

ili

Ajde da se drogiramo nek nam ochi sjaje

Do jaja je scena bila tad [:D]

Andjeli 1 su stekli popularnost preko TV-a, a u bioskopu su bili krsh. Dvojka je bila orjenstisana vishe teen-retard populaciji koja je mogla da bude dobra da nije bilo katastrofalne glume tjerke, kao i gomile proizvoda koji su prodefilovali, stvarajuci sam film jednom dugometraznom reklamom. Trojka nece biti nishta drugo nego josh jedna reklama koju snima drugi lik.

Edited by stalja_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...