Jump to content

Onaj tenis po kishi sto se igra...


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KAKO DOBAR MEC!!!

nisam bio u mogucnosti da gledam ceo, zbog fuddbala naravno, ali ono sto sam video je bilo strava! iako nisam neki tenis fan bio sam odusevljen igrom i potezima! defiinitivno je jelena zasluzila da prodje. dan je upotpunjen pobedom nase princeze, ane :)

jos nolle sutra da dobije i bilo bi super po nas!

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh, samo ako se Jelena ne iznervira mozhe dobro da odigra, sto se i pokazalo tacnim. Kad je krenula da se nervira, pocela je i da gresi. Srecom se iz toga izvukla. Realno, mislio sam da ce izgubiti kad je u trecem setu bilo 2:0, jer mi se i ucinilo da crnkinja ima mnogo vishe snage (a i bilo mi je nekako prirodno) ali se Jelena ipak potrudila da proslogodisnju sampionku posalje gajbi.

Ana je isto bila dobra, mislio sam da ce Safina da je vishe pritisne u drugom setu, no srecom je ova uspela da se izvuche i onda je pawnuje u nastavku.

Bilo bi sjajno da se Ana i Jelena nadju u najboljih 8, ali ipak Ana vs Ameli i ovamo Jelena vs Myskina ... ono, bash ce biti jako tesko da tu nesto urade, ja bih licno voleo jer ne bi bilo prvi put da Ana dobije Morezmo (za jelenu vs myskinu ne znam) ali ce bash bash biti hevi. Bilo bi dobro da Morezmo preda mech na primer ;)

Novak vs Ancic ce biti odlican mech, ako budu igrali kako treba obojica, jer su em "stari znanci", em slicno igraju, em su obojica sa Balkana, bice zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

mislim da cu po prvi put od mecheva sampras-agassi posvetiti punu paznju jednom mushkom mechu :)

realno, 3-1 za anchica...

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi sjajno da se Ana i Jelena nadju u najboljih 8, ali ipak Ana vs Ameli i ovamo Jelena vs Myskina ... ono, bash ce biti jako tesko da tu nesto urade, ja bih licno voleo jer ne bi bilo prvi put da Ana dobije Morezmo (za jelenu vs myskinu ne znam) ali ce bash bash biti hevi. Bilo bi dobro da Morezmo preda mech na primer ;)

Novak vs Ancic ce biti odlican mech, ako budu igrali kako treba obojica, jer su em "stari znanci", em slicno igraju, em su obojica sa Balkana, bice zanimljivo.

ako bi lepota bila u prvom planu navijao bi za anu i miskinu, ovako cu navijati ipak za jelenu :) miskina mi je nekako naj od ostalih teniserki (po igri), naravno od ove godine vaidisova nema premca. verujem da jelena ima sanse, posto je anastazija sklona velikim padovima (setimo se prosle godine).

ana ima iskustva sa ameli, samo ne znam kako se on snalazi na travi, lackiy?

verujem u nolleta, ali mario je odlican ove godine. stvarno je stasao u pravog igraca, vise nije dzigljavi klinac :) ocekujem 5 setova!

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

nole izgleda ipak uzima englesko drzhavljanstvo.. zapenila mu keva za parama, jer nash savez ne moze da finansira.. smorih se...

[

mislim da noletu posle ovogodisnjeg r. garosa i vimbldona lova nece biti nikakav prob, tako da ono

Bahatost roditelja mozhe da dostigne neslucene visine shto se lepo videlo na primeru Jelene Dokic i njenog matorog

Link to comment
Share on other sites

ana ima iskustva sa ameli, samo ne znam kako se on snalazi na travi, lackiy?

Ma ameli je kompleksasica, realno. Nemam problem sa tim da ce ana proci dalje ako ne bude puno gresila, jer je pred morezmo mnogo veci pritisak da "mora da pobedjuje" nesto sto je nad anom (stvoren kod nas u zemlji). Samim tim mozhe na psihickom planu lako da je pobedi, a onda ce ostatak da odradi "skolski". Nazalost, ako ameli zaigra kako ume, nema tu puno prostora za anu, posebno ako na ovako brzoj podlozi krene da je kenja onaj bekendslajs.

Bahatost roditelja mozhe da dostigne neslucene visine shto se lepo videlo na primeru Jelene Dokic i njenog matorog

nazalost, i po pitanju 3/4 drugih tenisera i teniserki. Tripujem se da je tu najveci uticaj "zeljavih" roditelja na decu, valjda zbog kesha koji se tu vrti. Mozes "u trenutku" da se setis jedno 5-6 tenisera koji su ili posvadjani sa roditeljima, ili odustali od tenisa, ili "pokorno slushaju" i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Jankovic - Myskina 0:2 (4/6 6/7)

Bio je dobar mech. U nacelu sam zadovoljan kako je Jelena igrala, ovo je lako mogla biti njena pobeda, da nije par loshih poteza, nesrecnih udaraca i tome slicno. U drugom setu je cak imala i priliku da ona povede uz tri brake lopte, ali ih je propustila. Steta prava, ravnopravno se nosila sa Myskinom.

Uskoro pocinju Djokovic - Ancic / Ana - Ameli, ali u medjuvremenu je zanimljivo gledati i Hewitt vs Ferrer, 2:0 ovaj prvi, onda dobra igra Ferrera koji sada ima priliku da osvoji cetvrti set za 2:2.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, mozhda, posto nikada u zivotu nisam igrao tenis. Pa samim tim, ako sam bio talenat, da, sad sam propao ;))

eeeNivejZ, Ameli vs Ana 2:0 (6/3 6/4). Steta sto je Ana pocela tek na kraju drugog seta da igra kako treba, i problem je sto je vec na pet gemova za Ameli krenula da igra, samim tim imala presiju tog zavrsetka mecha. Uspela je da stigne do 5/4, imala priliku za 5/5 (zapravo dve) ali ih je propustila. Kasno sam video da da DSF prenosi mech, pre bih gledao taj nego Ancic vs Novak.

... jer je taj drugi, iako pravi "derbi", skroz u fazonu ko kome uzme brejk dobija set ;) tako da je trenutni rezultat 6/4 4/6 1/1.

Link to comment
Share on other sites

laki je propali talenat zhenskog tenisa ;oP

OLOLOL KAKVA ISPALA!!11

eNivejZ, Novak i Mario idu u peti set, Djokovic je neobjasnjivo uspeo da na svoj servis izgubi gem pri rezultatu 5/4, satim tim je trenutno 2:2 i krece peti set.

Link to comment
Share on other sites

I evo i raspleta - Ancic - Djokovic 3:2, u poslednjem setu 6/3. Ocigledno je onaj problem sa ocima uticao na Djokovica kad je uspeo da izgubi dva gema za redom, i to bi bilo to. Time smo ujedno i ostali bez takmicara u singlu.

Zimonjic je pobedio u dublu, Jelena ne znam sta je uradila u dublu, bilo je 1:1 poslednji put kada su o tome izvestili.

Link to comment
Share on other sites

Ma ajde bre Djokovitj uvek pocne da se prenemaze nesto kad se mech oduzhi:).Stvarno je igrao odlicno veci deo meca i trebao je lagano da zavrsi taj cetvrti set.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

izgubile su 6-4 u trecem setu...

djokovic se popravlja veoma brzo, nema shta... servis mu je dosta napredovao, ovako laichki bih primetio ;)

anchic sada ide na mashinu, zao mi je shto tako brzo zavrshava put... :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Bash me interesuje taj razvoj dogadjaja oko britanskog drzavljanstva, kapiram da ce biti neka interesantna spika.

Sto se ancica tiche, mozhe on dosta da namuchi rozhea, ovaj em nije imao bas blagonaklon zreb, em ancic ima stvarno dobar servis i sve. Mislim da ce to biti zanimljiv susret. Dok su svi ostali nekako bezvezni, ne mogu da verujem kako je odredjene ukenjao zreb ove godine.

Sa druge strane, zenski parovi cetvrtfinala su potpuno interesantni, bitje tu zanimljivih mecheva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...