Jump to content

Onaj tenis po kishi sto se igra...


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ameli - Zastin

Nazalost, posto svi znamo da najvijam za Zastin, uze Morezmo turnir. Ocekivano, posto je Henin pravila neke glupe greske u drugom setu, da to stvarno nisam davno video. Ali dobro.

Zimonja/Santoro dubl

Covece, ja ne znam kako uopste neko mozhe da dobije mech protiv blizanaca od kojih jos jedan udara levom a drugi desnom rukom. Videlo se da ponovo jedan brejk odlucuje, cak se Zimonja i dobro drzao, ali je imao par nekoliko glupih poteza koji su ih kostali gemova u kriticnim trenucima.

Rozhe - Rafael

Sve ste vec rekli, nema potrebe da komentarishem :) Ja sam na Rozheovoj strani, tako da mi je ok sto je uzeo a bice zanimljivo gledati nadala na par narednih turnira.

Link to comment
Share on other sites

sejnte, izgubio sam opkladu? :'(

mi se na tvoju zhalost nismo ni kladili :) a i na pesminu :P pichke, bili bi ste u plusu :))

Kao shto sam i prognozirao, nadal je uzeo samo jedan set, ali moram priznati da je mali lav, svaka mu chast.. bice od njega veliki igrach ako ne pregori pre toga, jer ovako trenirati sa 20 godina nije humano..

navijam dugo za federera i jako mi je drago shto je prelomio napokon protiv nadala :)

Link to comment
Share on other sites

gledao sam prva 2 gema .. i opet sam se iznervirao. federer ma koliko dobro igrao mi toliko ide na qrac, tako ruzhan tenis, na snagu, bez emocija igra da je to za mene totalni horor, dok mi nadal iako je vechiti 2gi igra za oko lep tenis.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

mislim da je 4-1, al mislio sam u poslednjih 2 ili 3 turnira federer je uzeo 1st place, a ne nadal.

iz ovog drugog ne znam dal me nisi razumeo al mislio sam samo na federera .. nekako mi suvishe robotski igram, ne radi nishta omg

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

gledao sam prva 2 gema .. i opet sam se iznervirao. federer ma koliko dobro igrao mi toliko ide na qrac, tako ruzhan tenis, na snagu, bez emocija igra da je to za mene totalni horor, dok mi nadal iako je vechiti 2gi igra za oko lep tenis.

maude, nemoj vishe da gledash tenis :P :* nadal je sad prvi put prestao da igra linijashki tenis i iz nekog razloga izashao na mrezhu, svaka chast - dosta je unapredio igru... a ako neko igra lep tenis i ima masu lepih poteza po mechu - to je federer, a video bih tebe kako bi igrao tenis sobzirom na tenziju koju ti mediji stvaraju jer napokon igrash sa najvecim protivnikom "kod kuce" a pre toga te dobio 4 puta zaredom na shljaci.. napokon je prelomio skor i kapiram da uzima sledeci garros.

skor je do juche bio 6:1 za nadala, 5 pobeda na shljaci i nijedna na travi..

Link to comment
Share on other sites

ma kakvi lepi potezi .. svaki iole duzhi poen u njihovi medjusobnim mechevima je dobio nadal. vidi se i po servisu koji je tip igracha. nadal izvodi mnogo vishe dijegonala po mechu. gledaj malo pazhljivije.

sampras nije bio toliki robot, ovaj ko da igra poker, takva uzhasna njushka.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ako federer ima uzhasnu njushku, shta tek onda nadal ima ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A zasto svi sad odjednom pljuju po Nadalu? Zato sto je dobar? Zato sto jedini moze da dobije Federera? Kako to da ne mrzimo Federera, ipak je on najbolji? Sta se desava bre ovo, jel to samo ovde ili inace. Brazil, Nadal, Shumaher (pretpostavljam), itd.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja pljujem nadala jer ima shpanski mentalitet, odugovlachi non stop, brishe se posle svakog poena itd... a federera volem zbog balls of steel ;)

EDIT: i dok je federer tu nadal nije isto shto i "shumaher i brazil" ..

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...