Jump to content

Onaj tenis po kishi sto se igra...


Lucky

Recommended Posts

:)

Pashanski izgubio od Agasija, a bash bezveze ... iako je dobio prvi set, posle se ocigledno smorio i izgubio zelju, a imao je priliku da izjednaci, 2:2 u setovima.

Djokovic je dobio svoj prvi mech, a uskoro krece Tipsarevic protiv Rodika. Devojke josh nisu igrale.

Nego, jel se to meni cini ili Eurosport ove godine ne prenosi turnir? Kad god prebacim nema mecha, al' zato prenosi OBN :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eurosport vec nekoliko godina ne prenosi wimbledon, neshto ste vi pomeshali... bilo je na dsfu proshle godine, sa tim ste pobrkali verovatno...

i ja sam ubedjen da sam gledao wimbledon na eurosportu prosle godine, ali mozhe biti da je to zapravo bio RTS :) DSF nije sigurno, zato sto mislim da cak ne znam ni gde mi je memorisan taj kanal :)) Jedini problem je sto je prosle godine WB bio i na trecem kanalu, a ove tog kanala nema + je svetsko prvenstvo, pa ce kolicina prenosenih meceva biti verovatno cetiri ;)

Link to comment
Share on other sites

Eurosport ne prenosi sigurno, jer nikad nisu otkupili prava na prenos. Čuo sam da će OBN prenositi, DSF prenosi svake godine, trebalo bi da tako bude i sada.

evo komentara nekoga sa b92 foruma, potvrdjuje me :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Na trecem nisi sigurno jer treci vise ne postoji :) Bilo je znachi na drugom. Ne znam dal' sport klub ovo prenosi.

Ja evo sad gledam na drugom Tipsarevica protiv Rodika, 1:0 u setovima, nije loshe, samo da nastavi tako! I naravno da se ne usere kao sto ume kada igra, napravi neku glupost i onda ga ovaj drugi pwnuje.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj tipsarevic nikako da uzme brejk, sve se rodik vraca sa 40:15 na 40:40, neverovatna stvar, pocinje da me nervira sad :) I uvek izgubi ...

Jelena Jankovic inache pobedila u prvom kolu, a Ana Ivanovic je tek sad krenula da igra. Interesantno, na tom terenu nema kamera :)

Link to comment
Share on other sites

Moguce, moguce ... verovatno me je zbunilo to sto ima bas dobre podrske turniru na eurosport sajtu, pa sam pomislio da ima i prenosa. Nema veze, moracu znachi da pojurim taj dsf, mislim da mi je na cetres' i nekom kanalu ;)

dok ja kao korisnik mocnog ikoma mogu da se pohvalim da smo umesto dsf od pre neki dan bogatiji za eurosport 2 :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ahaha, ikom rulz :) Mada dobro, pazi, eurosport 2 je ok, svojevremeno je to bio onaj eurosport news sto je bila glupost, ali sada imaju i oni prenose i sve. Recimo uleb se prenosio na eurosportu 2. Mada ne znam sta ga nisu samo dodali a ne izbacivali dsf :)

Sve u svemu, posle pobede Ane i Jelene, Tipsarevic je ipak uspeo da izgubi. Skapirao sam jos jednom koliko onaj Rodik nema pojma sa igrom, van servisa. Znam, recicete "eh samo to", ali to mi je uvek bilo bezveze. Bukvalno je u fazonu sta uradi servisom uradio je, ostatak greshi gore nego Bozoljac ;) A nashao se prosle godine u polufinalu/finalu (sta beshe). Ovde kapiram da nece proci dalje od treceg kola, ako i toliko.

Djokovic je krenuo da igra protiv Robreda, trenutno je 6:6.

Link to comment
Share on other sites

Tipsarevic igra u naletima, i izgleda da mu je sada uleteo nalet kada igra dobro. Medjutim, ne mogu se slozhiti da je Rodik bilo sta tempirao. Evidentno je bilo da se iznervirao do jaja danas kad je igrao, i da Tipsarevic nije pravio greske na svoje servise i naravno par samo njemu karakteristicnih poteza, mislim da je opusteno mogao da uzme onaj treci set i time poprilicno zakomplikuje stvari Rodiku. Suvishe veliki rizik za njega da bi "tempirao formu" i to u prvom kolu.

Djokovic je uzeo prvi set protiv Robreda, ako sam dobro cekirao, ali je mech odlozhen ... verovatno za sutra, posto je kasno poceo, jer je u isto vreme Haas pikao tj. zavrsavao svoj (i nije bilo kishe).

Link to comment
Share on other sites

Djokovic dobio Robreda - 7/6 6/2 6/4, i u narednom kolu igra protiv Mikhail Youzhnya iz Rusije. Ako njega prodje, ide ili na Wawrinka koji je igrao onaj stravicni mech protiv Karlovica, ili na Ancica. Sve u svemu, ako prodje Mihajla ;) nece mu biti lako, s kim god da igra.

Jelena i Ana jos ne igraju, ali je izuzetno zanimljivo na mechu Kendrick - Nadal, kojeg Rafael gubi sa 2:0 u setovima.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao do kraja, smorio me u trecem setu :) Ali kapiram da je bio ok. BTW, nisam ni gledao onaj deo kad je linijski sudija otisao, kao, sta je bilo, pao u nesves', ili slicno?

btw, ana dobila rutinski, Jelena uz malo vise borbe (tri seta), tako da imamo jos predstavnika u narednom krugu.

Link to comment
Share on other sites

nisam bash gledao sa tolikom paznjom da bih video za tog sudiju :)

ma ja se kao ukljucio, snimaju amera, i komentator kao "obicno je lekarski prekid 3 minuta, ali kad se dese ovakve stvari, ko bi ga znao" ... i ja rek'o, nadal se nesto skenj'o, kad snimaju i njega, zivog i zdravog ... onda komentator "tu su uvek lekari, ali su oni mahom tu zbog igraca" i snimaju stolicu glavnog sudije kojeg nema tamo. Rek'o, njega nesto "spichilo" ;) kad na kraju, linijski sudija ... i josh mu na kraju svi aplaudirali, mora da se osetio super ;)

jelena protivu venus mozhe biti zanimljiv mech, samo jankovic ne sme brzo da se iznervira zbog glupih gresaka koje i dalje pravi.

Link to comment
Share on other sites

Ma strasni su oni ... prosle godine je fur'o sve 3K, sad, jer ga nemaju vishe, ide na drugom tek ponesto.

Inache, cisto da prokomentarishemo, ok je odradio Novak posao protiv Juznog, ali Wawrinka i Ancic jos nisu odigrali svoj mech pa ne znamo ko ce mu biti protivnik nadalje. Ono sto je interesantno (ili ovaj kostur se istripovao) je da se ne ukrshtaju kasnije u top8 1 i 2 bracket vec 1 i 3, 2 i 4, pa, ako je to tacno, ako prodje dalje, novak nece u top 8 naleteti na rozhea, vec na neke manje poznate likove.

Danas pikaju i Ana (Safina) i Jelena (Venus), ali isto tako igraju i jedna protiv druge u dublu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...