Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sigurnost koju pruza duga veza ?!?

sa nekim si ili nisi jer ga volish ili ne volish, a ne zbog osecaja sigurnosti, odnosno necu da budem sam. ako ti treba sigurnost kupi dobermana.

btw josh sam u osposabljavanju kompa. kupujem hw, sredjujem potrepstine za more i tako,

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Poshto nemam bolja posla, sedim na phorumu i udaram refresh [:D]

welcome to the club [8D]

@soad

tesko da ces opet moci da donosis sama svoje odluke ,i sa 18, sta ces da radis pogotovu ako su ti roditelji u fazonu da ti i dalje nesto brane da radis.

posto ,a sad ona chuvena , ti i dalje zivis pod njihovim krovom i jedes njihovu hranu ili mozda imas plan da odes da zivis kod decka [:)]

@topic

ustao sam ovako rano zato sto sam spavao od juche od 2 posle podne [^]

zato sto sam prethodnog dana spavao 1h i ustao u 8 da imam cas iz voznje :S

Link to comment
Share on other sites

rodjaci .. ja i dalje ne mogu da se oporavim od sinoc/jutros .. KOJE VECHE .. toliko sam prso da ne mogu da spavam i ne znam shta da radim sad sa samim sobom [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

danas treba da se vidim sa likom koji moze da mi obezbedi dobar posao u Nishu... frka mi je bash, bash, bash...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

E trebalo bi malo da porazgovaras sa bratom!!!

Gurao je svetlece stapice u gatje na exitu i izvodio zanosne pokrete kukovima!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

koji sam deda postao, ako ne sabijem kamilicu ili nanu ne mogu da spavam normalno. bar sam potvrdio shta mi pomazhe da se kako tako naspavam. sad sam u procesu radjenja neki zadataka .. jebene tabele vishe ne znam shta sa chim ide .. i josh za bedak ne mogu da nadjem digitron pa moram preko kompa da rachunam :)

ololololo ali maude sto si ovo napisao??? sad cu morati da te pitam za kamiliiicu na prvom rhh....tj svi dobijaju alkohol a za tebe chaj =oD

on a topic note, probudio me pljusak u pola pet...jurio do 10 po bolnaji sad usporavam malo =o)

a sutra ako ne padnem s nogu ne znam...bukirali me preko 300 minuta u operacionoj sali nisu normalni =o(

Link to comment
Share on other sites

dan mi je ocajno poceo...

sinoc je ortak dosao do mene, da proslavi sto je raskstio sa cimerom pa smo se ubili kao macici...

budim se jutros, jos uvek pijan/mamuran/raspadnut gledam na sat, kad ono kasnim sat vremena na posao... uzvikujem OH NOEH! oblacim pantalone, sandale i neku prvu majicu i uskacem u taksi...

sad prekucavam neke gluposti

aaaaaaah!

MORAM DA SPAVAM! NE SPAVAM VEC DANIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

OD CETVRTKA NISAM SPAVAO KAO COVEK :((((

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Zabradatio sam, a mrzi me da se brijem.

Ni ne morash:)

welcome to the club  [8D]

@soad

tesko da ces opet moci da donosis sama svoje odluke ,i sa 18, sta ces da radis pogotovu ako su ti roditelji u fazonu da ti i dalje nesto brane da radis.

posto ,a sad ona chuvena , ti i dalje zivis pod njihovim krovom i jedes njihovu hranu ili mozda imas plan da odes da zivis kod decka  [:)]

Od septembra zhivim sama:P

@ topic, juche mi doshao drug motorom iz bg-a, vratila mi se drugarica sa mora, druga se muva sa nekim crncem......Bar je njima lepo:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...