Jump to content

Recommended Posts

Meni je lep onaj način kao u epizodi Simpsonovih kada se Homer kobajagi otruje FUGU ribom, pa mu ostane 24 ili 48 sati života... Tako da, voleo bih da znam par dana u napred i da tih dana budem sposoban (svesan i pokretan) da se oprostim sa svetom.

Mislim da je glupo umreti iznenada, a nije ni hrišćanski želeti tako nešto...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bi sve pare spalio... da vidim za kim tje vishe da plachu kad odapnem.. za mojim parama il zamnom.... hmm ah provalih da mi plan ima rupu, netju videti... bitju mrtav [:D]

( [;)] )...

Ma, ima jjos jednu vecu rupu nemas kintu..

Sajro slusas MDB?

Do jaja..

Link to comment
Share on other sites

Sajro slusas MDB?

Do jaja..

Yap, pocheo sam da ih slusham pre otprilike 4 godine.. ono uz razne druge metal bendove.. svakim danom sam ih slushao sve vishe do trenutnog stadijuma koji je neshto tipa 6-8h slushanja MDBa dnevno vetj oko godinu dana.. ponekad slusham i druge grupe, ali sve se zavrshi na onom "ma jebesh ovo, daj da pustim MDB".. =) I ti ih slushash? Nazalost znam samo jednu osobu koja je zaludjena MDBom kao ja.. a tu osobu sam upoznao i nisam je vishe nikada video! :(

Btw skupio sam skoro sve albume, originali naravno.. sada trazim For Darkest Eyes a skoro sam kupio Sinamoratu tako da se poslednje 2 nedelje time drogiram.

Uveliko se skupljaju pare za Sloveniju 22. =)))) NE MOGU DA DOCHEKAM.. samo o tome razmisljam!!

Slu
Link to comment
Share on other sites

Realno zabole me,samo da ne bude neka bash jadna i sramotna,ili pak bolna i duga...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Prizeljkujem...prizeljkum smrt u nuklearnoj vatri! Dugu i bolnu, gde cu goreti sa jos 10 milijardi dusha!!!

A mozda i ne ^^ :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ma, naravno da slusam MDB, a jedna ortakinja ih obozava..

Njih ladno mozes da slusas ceo dan, ako se ne ubijes posle pola sata..

Drago mi je da josh neko shvata velichinu MDB-a.. =)

sta je MDB?

My Dying Bride, doom metal grupa iz Engleske.

ne znam ti ja te narkomane

Molim te, kontrolishi se da ti ne bude posleo zao..

Link to comment
Share on other sites

nisam nasao dovoljno glup smajli koji bi se uklopio u ovo..

Bogami iako ne gotivim dariana opet ne kapiram ni ovo ...

MDB nije bash mega poznati bend, chak stavishe ja sam kao klinac slusao death metal, a sad volim neke trash metal grupe i nikad cuo za my dying bride ... cak sam i proguglao i ljudi kazu da je to neki nju doom metal sound stoga ova gore recenica nema nikakvog osnova, a ono darianovo za narkomane iako nedolicno mu dodje odgovor na ovaj hejt.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pazi kad ja tek necu da ulazim u raspravu sta je MDB poenta je (a nisi je skapirao btw) da je to mozda popularni DOOM bend ali DOOM je daleko od popularnog osim ako ne pricamo o igrici samim tim izchudjavanje sto neko nije cuo za MDB i hejtovanje tog istog nije na mestu iako je taj neko darian. I kao sto rekoh ne gledam na to kao obozavatelj armanda van heldena vec kao neko ko se naslusao metala u proshlosti ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...