Jump to content

Recommended Posts

Pazi, ovako, necu da ulazimo u raspravu o My Dying Bride-u, ali oni nikako nisau samo neki nju doom sound, ali ok..

Armand van Helden?

rofl

http://en.wikipedia.org/wiki/Armand_van_Helden

izvoli, a njega sam uzeo kao primer jer mi je prvi pao na pamet. tako da to sto ja ne znam neke venosecitelje ne znaci da nisam kul kao ti... samo sam ti pokazo da ne slusamo istu muziku i da ti nemas pojma o ovoj koju ja slusam i to definitivno nije razlog da se qrchis i omalovazavas druge... jos si ti dete

my dying bride - rofl ali ime je rofl rofl

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakvu smrt prizeljkujem?

pa, neku zestoku, kao u dobra stara herojska vremena... smrt za pravu stvar, vitlajuci smrtonosca u ruci, na nekom epskom bojnom polju, sav u ranama, ali bez bola, u odsudnom gromovitom poslednjem jurisu sa mojim junacima, gledajuci kroz krvavu koprenu, satiruci neprijatelje divovskom snagom, koju bi mi davala muzika koja ne moze da se cuje usima...

i da prezivim toliko da vidim poslednji put izlazak sunca nad bojistem.

ko moze to da mi ponudi?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kakvu smrt prizeljkujem?

, sav u ranama, ali bez bola,

A jelte, vi bi da se jebete a da vam ne upadne :)

Dodozi u 23 na bnet pa cemo te izranjaviti na sredini :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Bogami iako ne gotivim dariana opet ne kapiram ni ovo ...

MDB nije bash mega poznati bend, chak stavishe ja sam kao klinac slusao death metal, a sad volim neke trash metal grupe i nikad cuo za my dying bride ... cak sam i proguglao i ljudi kazu da je to neki nju doom metal sound stoga ova gore recenica nema nikakvog osnova, a ono darianovo za narkomane iako nedolicno mu dodje odgovor na ovaj hejt.

Jel Mohi ti ceo dan gledash postove na RURu i trazish neki "penal"/"greshku"/"glupost" gde bi morao da postujesh svoje mishljenje kako ustvar nije "to" nego je "ovo".. u svakom sluchaju reci tim ortacima/ljudima da su retosi ako je za njih MDB "nju doom metal"..

Few facts about MDB:

MDB prvi demo - 1990. godine. MDB prvi EP - 1991. godine. MDB prvi album 1992. godine! = YES RIGHT, NJU DOOM METAL.

A ono chisto sranje da MDB nije poznati bend.. to je tipa "bullshit of the year", pazi kada znam neke ljude koji slushaju "tjirilicu iz naftalina" a nachuli su za MDB. Najvetji doom metal bend I K A D A i jedan od najkvalitetnijih metal bendova inache.. i NE, to nije subjektivno mishljenje - to je opshte-prihvatjena realnost.

I da.. pre nego shto krenesh lupash gluposti proveri.. imash gomilu sajtova gde mozesh da se informishesh pre nego shto bacish "neku pametnu".

my dying bride - rofl ali ime je rofl rofl

E Darjane.. ajde please umri u nekoj rupi i prestani da trujesh ovaj forum.

Link to comment
Share on other sites

aj ne..... hahah.... hahha....

ju samo kad se setim kad sam imo 12 godina i kad sam se palio na iron maiden mojim drugarima sam pricao price kao ove gore ^^

sad mi smesno kad se toga setim, kao, ja to slusam i to je najbolje.... ma idi covece ;)

i da, IM je najbolji bend IKADA!!

jebote, sad kad razmislim... koji sam ja saban sto ne slusam nju dum metal ffs

Edited by dzontra.volta
Link to comment
Share on other sites

@tjira

To sto ti se ne svidja moje misljenje to je tvoj problem. Ovo je forum a na forumu se diskutuje ... ja sam izneo svoje misljenje da bobo nije u pravu i potkrepio sam i zasto. Ti mislis da si drugaciji od recimo nekog ko slusa cecu zato sto slusas metal, a u stvari si mnogo gori ... on makar slusa to sranje i jebe mu se ne ulazi u dubinu dok ti slusas svoje sranje i sve je kul dok neko ne dirne u to tvoje sranje a onda krece automatski hejt zato sto nemas chinjenice kojima ces potkrepiti bilo sta ... jbt pola ljudi nije culo za doom kao podpravac metala ... I cisto ako nisi skapirao poentu ovoga sto sam rekao, ne napusavam ja vas voljeni MDB vec sam rekao da nemate osnova da nekoga napusavate ako pita sta je MDB ...

Ne doom metal nije popularna muzika i ne ljudi ne znaju za doom bendove i ne ne znaju za MDB ... tj da je napisao odma my dying bride mozda bi mi i zvucalo poznato ali kad neko napise skracenicu tipa st ... i sta je to koji k ? suicidal tendencies wau znash kad bi izvalio da je to iz st ...

I ako cemo realno likovi cije sam postove citao na nekom stranom forumu ocigledno slusaju neki doom koji je podosta stariji od MDB-a i da se mi ne lazemo bendovi kojima su prvi albumi 1990+ mogu lagano da spadaju u nju-*** posto je tad i pocela ta euforija sa nju-blabla

i evo ponovicu ovde opet u boldu posto imate tendenciju da od svih rechi mog posta napravite neku recenicu koja vama odgovara i na nju odgovorite

Ne napusavam ja MDB vec napusavam to sto prozivate likove koji ne znaju sta je to a realnog osnova nemate

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@sajro & happy metal family

trolovi screwy.gif...

i jos da se primate ko beba na sisu kad neko pljune na vasu malu srecu u zivotu ...

svidja mi se sto mislite da ste "metalci" ... tako su se u moje vreme ponasali skinhedi i turbo-folk ekipa ...

emperor i mayhem, pride, se ponasaju ko kju-klux klan ...

metal je u originalu Blue

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...