Jump to content

FIFA World Cup - Germany 2006


Lex

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

losee...

koncentracija nije na dovoljno visokom nivou.

odbrana neogranizovana i konfuzna.

sutevi i dodavanja neprecizni.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Uzasna utakmica. I nije mi jasno sta je Koroman lose uradio, jedini je trcao i dobro igrao. Napad je uzasan. Savo i dalje igra i ja i dalje ne mogu da shvatim zasto. Od pocetka Kezman i Zigic treba da igraju, Savo da menja kad se neko umori, a Ljuboja tek ako se neko povredi. Ma uostalom, lako je biti general posle bitke.... Sve u svemu, neka pakuju polako kofere. Cisto sumnjam da ce otici dalje...

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

ubilo nas prvo poluvreme :( osnovna greska je sto je stavio savu da igra od pocetka zajedno sa kezmanom kojem su se noge odsekle (prve tri lopte koje je primio se okliznuo sam od sebe), i sto ih je zaboga obadvojicu promenio plus jednog odbrambenog... a vezni red se sastojao od dva igraca koja su trebala da kvare igru (dujlaj i nadj) a samim tim ni ne ucestvuju u organizaciji igre, i djordjevica i stankelje.... djordjevic sa 34 godine moze samo jedno poluvreme da igra... sto znaci da za organizaciju napada ostaje samo stankelja a to niko ne moze...po levoj strani dragojlovic ne moze da bude ofanzivan jer je uzasno spor...

i dalje ne mogu da se opasuljim da koroman nije igrao od pocetka... cist krivac je trener iz mog ugla... dobro je kad nije bilo 3:0 jer su bile stopostotne sanse za to... druga prica je sto nije sviran penal kao suza za nas... gospode boze, nije bilo namere ?!?! centarsut u sesnaest metara?!?! mislim da je na sredini terena pa kao nije bilo namere... ma jebe nas ko stigne, nece nista od naseg fudbala biti dok svi igraci ne zapevaju boze pravde iz svog glasa na pocetku tekme...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Drugo poluvreme mnogo bolje nego prvo,ali opet to nije to...

Mozda ce sad ispasti da kenjam,jer je Vidic igrao u Zvezdi,ali kapiram da bi imali mnogo bolju odbranu da je on igrao...

napad losh...

moje mishljenje je da Zigic treba da igra od prvog minuta...mnogi ce reci da ne zna ni da potrci sa loptom,ali bar zna da spusti,trudi se...

ne znam da li je neko primetio pri kraju utakmice kad je Van der Sar po zemlji dodao nekom igrachu loptu,da je nash (ne znam ko) samo da je uklizao mogao 'ladno da presece pas...ali jebiga kad nema pozhrtvovanosti...

sta da kazhem...neka nam je bog u pomoci sledece dve tekme... :/

e da...iznenadio sam se sto smo imali pristojnu podrshku navijacha :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda ce sad ispasti da kenjam,jer je Vidic igrao u Zvezdi,ali kapiram da bi imali mnogo bolju odbranu da je on igrao...

Nije igrao zbog crvenog kartona iz kvalifikacija.

nece nista od naseg fudbala biti dok svi igraci ne zapevaju boze pravde iz svog glasa na pocetku tekme...

ISTINA!

BTW Nemoj svi odma da se bacate u depresiju...sve ekipe su izjednachene, Argentina nije bauk...imamo shanse protiv njih ako budemo igrali (a hocemo) ofanzivnije.

Bice bolje.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Tuga me uvatila kad vidim kako igramo...Mislim ne vredi pocinjati utakmicu sa ciljem neresenog rezultata , ako nam je cilj bio plasman na mondijal ,trebali smo lepo kad smo se kvalifikovali , da uzmemo te pare sto se dobijaju i kazemo , hvala , ali posaljite nekog drugog , mi smo ostvarili cilj.

Super su mi bili Kezman i Milosevic , 2 puta se sudarili , a Kezman josh 2 puta pao.

Predrag Djordjevic odlican...

Link to comment
Share on other sites

tuga je shto smo mi ochajni, a holandjani samo malo manje ochajniji. Nistelroj loptu nije primio, van Persie se isto nije video, Cocu ko da je presedeo tekmu i sl... A Petkov izbor igracha necu da komentarishem, mi jedini robujemo velichinama tipa da Savo dogura 100 tekmi i sl, drugi pametni svoje "dede" ostave kuci i na mundijal idu sa mladicima..

neka u petak stavi od starta zigu, koromana, ljuboju pa neka i izgubimo 3-0 ali barem da se borimo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kako je svaki srbin predsednik premijer selektor i trener da bacim i ja par svojih...

gledao sam utakmicu opet u onoj bashti de uvek gledam...bila simpa atmosfera, i neka ekipica od 10ah ljudi koji su hejtovali holandjane/navijali za nashe...i medju njima par nashih, bilo simpa...

sto se igre tiche..., moj laichki komentar je da je postavka koja iz izashla na teren izashla jer jebeno ne mozhe niko da trchi 90 minuta kako treba pa je petko odmarao ovih par koji su posle uzlauzili...a i da su bili u igri od pochetka popili bismo taj gol...mozda i vishe...

u drugom poluvremenu nas je bog spasio da ne bude 3 ili 4:0, i ko kazhe suprotno smeshno je subjektivan ...

ok, na tu foru moglo je da bude 3:2 za njih ali opet, mi ovde nemamo sta da trazhimo...kakva je bre to igra? ne mozhe niko da dobije jedan 1na1 duel, ne mogu da sastave 3 pasa kako treba, i onda genijalna ispucavanja lopte u generalnom pravcu protivnickog gola kao sistem za organizaciju napada? exquize me? baking powder?

mislim za holandiju, a pogotovo za argentinu treba nam prvo kondicija pa onda i neka takitka a ne ovo smeshno italijansko oslanjanje na sretju....igrali mso ljigavo i shodno tome super smo prosli

lichno milsim da ce ilija da im jebe oca i majku nakon ovoga i da ce da zaigraju malo bolje i da sa argentinom izvlachimo neresheno, a onda ce obala slonovache da nas razvali sa 2 razlike =o))

akonto nechijeg komentara da je swedska vs T&T bila losha tekma - brate odbrana trinidada u zadnjih 30 minuta je bila uzhivanje za gledati za razliku od ovih nashih debilarija...

Link to comment
Share on other sites

Realno,mnogo vise tu nedostaje od formacije i izbora igraca.Neverovatno je kako tim koji je u kvalifikacijama imao 6-4-0 izgleda tako neuigrano i pravi toliko gresaka na terenu.Napadacki fudbal je u modi odavno a mi nemamo ni brzinu,ni tehniku ni talentovane igrache za takav fudbal.Igramo potpuno isto ko pre 10 godina...jebem ti i zivot i fudbal nas.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

pa josh je i dobro bilo kako sam mislio.

pochetak utakmice je totalno obecavao i lep fudbal i lepu nashu igru. gol koji smo primili nas je totalno smorio. svaka pohvale duljaju, koromanu i celavom. ostali horor. definitivno treba da utakmicu pochnu zigic i ljuboja, a ne majmun koji rikne posle pola takme i nafurani kezman koji ne zna da primi loptu. holandjani nishta spec nisu igrali sem nasnifanog robena koji nas je sam dobio.

najvishe nas jebe je shto smo ovim rezultatom skoro se otpisali. ono postoje te neke teoretske shanse al mrka kapa od toga.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ocekivao sam remi. smorio me roben. odusevio koroman.

vise srece protiv argentine sa kojom mozemo do remija ako budemo igrali kao u prvih deset minuta drugog (STO JE NEMOGUCE S'OBZIROM NA NJIHOVU KONDICIJU).

uopste ne zelim da ulazim u detaljniju analizu (a ko da nekoga zabole sta bi ja rekao) posto bi se sve vise i vise nervirao.

jednostavno nas nacin igre ubija u pojam. poceti sa dva zadnja defanzivna i sa 4 u odbrani je po meni presudilo utakmicu. odmah u startu se znalo da sa takvom taktikom nemamo ni grama sanse protiv brzih napadaca holandije, na celu sa robenom i van persijem (koji se i nije video na utakmici kao ni rud).

pokazalo se da je dobitna kombinacija 4-4-2 sa brzim krilima koromanom i djordjevicem kao i stankovicem i jednim koji kvari protivnicku igru. u napadu zigic sa nekim brzim napadacem, pre sa ljubojom, posto sam video da se bolje kontaju njih dvojica. ne zelim da me neko pogresno shvati, nije da ne volim savu vec jednostavno on vise nema sta da trazi protiv brzih, spretnijih i jacih protivnickih odbrambenih igraca, njegovo vreme je proslo. moze samo nesto na iskustvo da odradi.

nadam se samo da je petko izvukao pouke, i da ce naci pravu jedanaestorku za argentinu i obalu, posto nam trebaju obe pobede za prolaz. verujem ja u njega.

sto se ostalih tice, ovo sto sam video do sada ne govori nista. moraju da se odigraju bar dve utakmice da bi se videlo sta i kako.

navijacu za englesku, nekako mi se oni najvise svidjaju i voleo bi da igraju finale sa brazilom. bila bi to lepa utakmica.

iznenadjenje bi mogao togo da napravi, pogotovo zato sto ih je napustio selektor. ni gana nije za potcenu.

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

tuga smo, petko je uradio shta je mogao, nije on kriv shto ima 22 debila kojima ne vredi prichati jer nishta ne mozhe da im se utuvi u glavu... holandjani trche, nashi shetaju po terenu.. stankovic koji je verovatno u 45 minutu otishao da kupi hotdog i seo na tribine da pojede na miru poshto se nije video do 80 minuta kad je popio zhuti...

napad? mi to nemamo... savo koji je spor i mator, kezhman koji se standardno usrao, zhigic koji se usrao jer treba da se proda pa mu nishta ne ide od ruke, i ljuboja koji jedini ume da primi loptu i da se zagradi ali mu je pas ochajan... ne znam, onakvom igrom nismo ni zasluzhili remi a kamoli pobedu..

Link to comment
Share on other sites

CECA JE NA DNEVNIKU PINKA REKLA DA NASIM FUDBALERIMA TREBA SADA NAJVECA PODRSKA I DA MOZEMO DA DOBIJEMO ARGENTINU!!!111,a to je ipak Ceca tako da ovoonoludilo ;))

@nasa reprezentacija: bolje bi im bilo da trche po celom terenu u petak i zalazu se da damo GOL malo za promenu,a ne da ga ne primimo pa makar izgubili sa 2-3 gola razlike.Ako to ne urade nadam se da ce do sledecih kvalifikacija izbaciti sve 30+ godina igrache i poceti da prave tim koji ce za 4 godine moci da parira jebenoj Holandiji...koja ima jebeno ocajan tim u odnosu na onaj koji su imali ranijih godina.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...