Jump to content

Crna Gora


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bio prosle godine u bugarskoj... ne znam koliko moras da jedes i pijes da bi samo na to potrosio 500 evra, ja koji se smatrama 'jeshnim' (pojedem za vecheru porciju za dve osobe) sam na klopu dao oko 100 evra (klopao sam u starom gradu u nesebaru) i jos toliko na sve ostalo... mislim na more idem da se jebeno kupam suncham i uveche provedem... potroshio sam 250 evrica jer sam kupio par gluposti...

ove godine cu opet u bugarsku ili neko splavarenje...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

U CG sam poslednji put bio '95. i nikad vise! Krf mi se opasno smesi ove godine.

OBAVEZNO iznajmi kola od neke agencije koju drze srbi, i pravac Kavos na jugu ... ko god ti kaze da ne ides nije u pravu :)

tamo je najbolji provod - kafic, klopa, disko, klub, ambulanta, kafic, klopa, disko, klub, ambulanta ... :))) pretezno su englezi tamo, ludi su ko struja, pijanci se do ujutru a ujutru svi goli, kupanje na plazi :) sredom ima klub koji ima samo PENA partije ... pena do usta i svi luduju :)))

toliko ludacki bude da interventna izadje na ulicu i ide uzduz, kako prilazi sve se gasi, ljudi cekaju da prodju, i posle se sve opet pali, i tako celo vece.

likovi ispred klubova te vuku za ruku da udjes kod njih, obecavaju ti besplatne satove posle svakog pica ...

samo se kloni pijanih grka u Kavosu, posto vole da se biju sa englezima ...

stono bi reklo - ne pricaj engleski ako ne moras :)

BTW to je samo tako u Kavosu, svuda ostalo je tako-tako, mada je sam krf prelep, ima svasta da se vidi, ako zelis i kulturno da se uzdizes. najbolje plaze su uz magistralu, ima jedna na 30km od glavnog grada, uvala sa skakaonicom od 20m + kafic gde se vrti tehno ceo dan :)

1)hrvatska...isao sam kao klinac, zhudim za onim morem, al mi je frka...

placem za hvarom :(

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Pa izvalili ljudi da im ide

pa taj rad,a baš ove godine kada postoje šanse da prvi put letujem negde a da to nije cg.

Josh lovackih prica ... Kako nemate makar malu dozu kritichnosti za sve gluposti koje chujete vetj ako vam zvuce gotivno da se od toga napravi interesantna konstatacija samo furate ... Svarno razmisljate ko da imate 15 godina i da citate zonu sumraka ...

da,ćale me je slagao,izvini

i zona sumraka ftw

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minuta nekada ume da bude jako nezgodno pesacenje... recimo uzbrdo :)

ovaj kori je odlican. Pa u bugarskoj za 75 evra _po_danu_ mozes da iznajmis skupstinu bugarske republike, a ne sobu kod nekog lika na 15 minuta od plazhe.

Link to comment
Share on other sites

75 eura za bugarsku je mnogo.

Na krfu/zakintosu je 10 nocenja u odlicnom apartmanu (ali odlicnom ) 60 eura. S tim sto se more/plaze ne mogu porediti. Mozda jedino bugarska ima blagu prednost jer nema engleza.

Na prvom prstenu halkidikija (kako se ono zvase) je jos jeftinije. Drugi prsten (kako se ono zvase) je skup za sve pare ali i vredi.

@yevod...kavos je jedno tuzno i sramotno mesto. Mozda gresim, ali gledati pijanu englesku radnicku klasu kako loce/jebe/gleda fudbal i organizuje takmicenje u blowjobu u crkvi nije neka ideja provoda.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mislim na kavos, grad na krfu. Tamo je pre 3 ili 4 godine bila cuvena pusangija. Bio je i mali medjunarodni skandal zbo toga. Atos je 3-ci prsten, sitonija valjda drugi, a kasandra prvi prsten halkidikija.

Nema inace veze ovo sa moralom, prosto su odvratni i smaraju. Posebno njihove zenske osobe (mislim zenske) koje su prilicno napadne ruzne i glasne.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Aha.

I onda dodjes tu, i gledas ih kako izlaze iz peska, vesele volontere kako ih kopaju nazad u pesak (jer ako izadju po danu umru) a pored stoji pripiti englez upire prstom u kornjace i vice nesto tipa : "holly fuck!!! Lovely-jobbly!!! Is this a dinosaur!!! Bljaaarghh"

Ja sam prosle godine tamo platio smestaj za 10 dana 60 ili 69 jura, daewoo matiz za 7 dana je 180 eura, ima megamarketa (dielas pre svega) gde je hrana dzaba, ima par dobrih restorana ( Rostilj salata pice pice pice izadje oko 10 - 15 eura) kafici standardni 2-3 eura pice i taaakooo.

Pravi dozivljaj je poletanje sa aerodroma. Toliko je mali da avion ode na kraj piste i odma mu ga da po turbu kao sa nosaca aviona.

Tako da cu ja verovatno opet tamo il na krf. Ali te plaze i more :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i babe i dede

Prosto sam razmisljao dal da te nahejtujem, ali u principu si u pravu, ima dosta matorana, a ono mladjeg sveta su, jelte, engleskinje i to prilicno skrnave.

Al ko jos ide na more da bi jebo/bio jeban....

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...