Jump to content

Crna Gora


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne zbog toga sto su mi se mogle desiti neprijatne situacije nego zato sto su realno tolko nazadni zatucani i uz to seljaci da ne mogu da vam opisem. Isao sam kolima i zaustavili su me u PG panduri i naplatili mi nepostojecu kaznu 10e. Bg tablice. Klasika.

Isti takvi su ljudi i ovde tako da ne budi licemeran ...

hah. zaboravio sam. bio mom kumu pre neki dan neki gistro brat iz crne gore. 19 godina ima mali. kaze da su maturantima "neke cike" otkupljivale licne karte za po 100-200 evra za glasanje. posle su ih dobijali nazad. koje sranje.

Lovacke price mislim halo? To su iste one price da su protestanti 97' godine dobijali 50 maraka po danu protesta ... pa de su onda meni te pare ...

isto tako su "čike" slali pisma studentima u BG-u da im ne garantuju bezbednost ako dođu u CG da glasaju,ćale mi ovo pričao pošto je profan na BG univerzitetu.

Josh lovackih prica ... Kako nemate makar malu dozu kritichnosti za sve gluposti koje chujete vetj ako vam zvuce gotivno da se od toga napravi interesantna konstatacija samo furate ... Svarno razmisljate ko da imate 15 godina i da citate zonu sumraka ...

@topic

Ako uspem da odem verovatno bugarska sto se tiche mora a nesto se tripujem tamo posle sezone na neko konkretno inozemstvo tj oko mi je zapelo za portugaliju ... Mozda odem i do cg kod rodbine mada je to sve veliki upitnik posto me cheka dosta obaveza ovde ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ovaj topic se pretvori u Gde ce te na more? [:D]

ove godine jedino u cg ako zabodem nekom ortaku gajbu....

ovako imam 2 druge opcije...

1)hrvatska...isao sam kao klinac, zhudim za onim morem, al mi je frka...

2) bugarska ili tako nesto... u tursku necu(nisam ni bio)...

u sustini sve zavisi kao i uvek od kesha koji skrpim za more.

Link to comment
Share on other sites

godine dobijali 50 maraka po danu protesta ... pa de su onda meni te pare ...

ovaj topic se pretvori u Gde ce te na more?

Pa da si malo bolje procitao prvi zekijev post, video bi da je to poenta :)

To su iste one price da su protestanti 97' godine dobijali 50 maraka po danu protesta ... pa de su onda meni te pare ...

Dao za WoW pretplatu?

@ topic - u CG sam poslednji put bio mislim '98e ili tako nesto, i tada su vec bili uzasno skupi, a da ne govorimo sto nisi mog'o da nadjes apoteku ili kupis nesto drugo sto nije lopta za vodu, novine ili razglednica. Sad se valjda sto se ponude tice stanje popravilo, ali su cene jos uvek "odvaljivacke", pa nemam nijedan dobar razlog da idem u CG. Ako ides kolima, bugarska mu dodje pet puta bolja, autoput pa autoput, nema kanjona, zezanja, useka i ostalih tripova. Jedino sto je bugarsko more = jezero, al' sta sad.

Nemam frku sa time dal' je crna gora nezavisna ili nije, vec prosto, nemaju da ponude nista sto moze da me zainteresuje. Sto se tice putovanja na more, gledao sam bash neku emisiju pre neki dan i neki lik iz udruzenja turistickih agencija je rekao da je opalo solidno interesovanje za CG ove sezone od strane nasih ljudi.

Link to comment
Share on other sites

@ mlohi

pa nisu lovacke price, malom i njegovoj ekipi su dosli likovi i nudili kesh za licne. sta ti nije jasno? mog kuma burazer, ne bi ni on mene, a ni burazer njega lagao.

no nije to tema. verovatno cu u bvlgariu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebote koji je ovo bio uzhasan spot [:D]

ahaha, ne seri da su to oni retardirani bugarski reperi...kako glupa pesma:)

ja idem verojatno u shkotsku na more ;)

elem, stigli mi fakin papiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeeeeeeeeeeeeeeeeee!

tako je zlajo...skotska i irska imaju najlepshe obale...samo nemoj da skaces na glavu sa njih:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja sam bio u bugarskoj pre dve godine, i nije bilo skupo. Mek je bio odvaljivao, toga se secam, nego kao obrok ceo 600 dinara (kad preracunas) al' ovako pored toga je bilo krajnje umereno. Doduse, vec tada smo i mi izvalili oscilacije, recimo kod sladoleda (delta, ima i u bugarskoj) cene su se razlikovale i po citav evro za isti sladoled u skladu sa lokacijom. A jedna od skupljih bi trebalo da je Albena kao mesto, jerbo su tamo sve nemci.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo nisko :P

ma znam ja da ces ti to shvatiti kao salu :)

na granici smo ostali 6h duze. dosli u nesebar oko 8h uvece i naidje na nas covek kolima kaze imam smestaj za 3je imam sve ekstra za 75 po osobi. mi stacemo reko ajd. i bili smo u nesebru u starom gradu skoro na kraju. puno smo hodali do grada i plaze ~ 10, 15min ali ok...

Mi smo na granici bili 9 sati duzhe. I to nije bila nikakva "blokada", vec prosto ne moz' covek da se izbori od onih turaka koji idu gajbi iz austrije/svajcarske.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...