Jump to content

Crna Gora


Recommended Posts

Bio sam u Crna Gora. Danas sam se vratio. Dj si dje sii. I mogu vam rec da je isti kurac , ali kao sto sam i ranije pricao izbegavacu je u sirokom luku. Ne zbog toga sto su mi se mogle desiti neprijatne situacije nego zato sto su realno tolko nazadni zatucani i uz to seljaci da ne mogu da vam opisem. Isao sam kolima i zaustavili su me u PG panduri i naplatili mi nepostojecu kaznu 10e. Bg tablice. Klasika. I to je jedino sto sam dobio. U principu kao sto rekoh isto samo sto je sad jako, jako napeto i lose za njih jer su se oni izdelili izmedju sebe. I sada maltene mozete da vidite ili da se desi da se pobiju crnogorci koji su naravno sa jedne strane bili za nezavistno i drugi za zajednicu. U svakom slucaju svesni su da ce ovo leto mozda biti i najgore u poslednjih ihaha godina jer se dosta prica o tome kako niko nece doci od Srba pogotovo iz Bg-a dole.

U svakom slucaju niti zelim da zapocinjem jos jednu totalno glupu politicku temu u kome ce svako da kaze dal je tamo neko u pravu ili nije ili ko ih jebe ili bla bla ali samo me interesuje da li ce ti ici na more dole ili negde drugde. Ja u Grcku.

poz ;)

V

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veliki sam ljubitelj Bugarske i ritualno tamo idem vec nekoliko godina.

Tako da moj vote ide za BG

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Aj idem u Crnu Goru ^^ :PPPP

Naravno da necu ici u glupi montenegro,neka vide malo shta loshe(izmedju ostalog) nezavisnost donosi,pa mozda ce se i opametiti.Ali tada ce za njih biti kasno...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bugarska ownz stip stibidi dip

jebote koji je ovo bio uzhasan spot [:D]

ovaj razlaz je reshio moju vechitu dilemu: da li ici na domace more ili u inostranstvo [:D]

meni je najveci bedak zbog samih crnogoraca, i ranije su se klali oko ovoga - cenim da ce sad biti josh gore. videh onu parolu na partizan-buducnost shto su crnogorski grobari doneli.. bice svashta..

a more ko more - grchka mi je x puta bolja, ali svaki put kad sam bio u cg ekstra sam se proveo jer smo se uvek povezivali preko nekog sa lokalnom ekipom koja nas je vukla svuda u dobar provod, i danju i nocu :)

Link to comment
Share on other sites

ne idem :)

iso pre u greciu, al ove godine nigde :)

stekam se za zimu - Kaprun u Austriji, skijanje na 3230m glecer i tako to :)

JAO JEDVA CEKAM, nisam skijao doooooobrih 10 godina ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

odavde ocigledno niko nece ici, ali ce im primorje biti krcato, kao i svake godine. neke ljude jednostavno zabole i za referendum, i za politiku, i za sve. a da ce biti sranje, bice.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hah. zaboravio sam. bio mom kumu pre neki dan neki gistro brat iz crne gore. 19 godina ima mali. kaze da su maturantima "neke cike" otkupljivale licne karte za po 100-200 evra za glasanje. posle su ih dobijali nazad. koje sranje.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

isto tako su "čike" slali pisma studentima u BG-u da im ne garantuju bezbednost ako dođu u CG da glasaju,ćale mi ovo pričao pošto je profan na BG univerzitetu.

CG-Bugarska

50%-50%

Bugarska je bila do jaja,ali kažu da je sada poskupela 150% za vreme sezone

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...