Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Uff text za rush.. totalno sam zaboravio.. danas bese peti... jao stavice me bole u top :)

a lepo je chovek slao mailove da nas obavesti koji dan je peti. :)

i pored toga zaboravis [;)]

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shto meni ? mislim nisam ja bash neki ice breaker, moja specijalnost dolazi tek posle :) mada mozda sam dobar u pijanom stanju al tad se obichno ne secam :)))

ajde, ajde, čemu ta skromnost :D

Link to comment
Share on other sites

sišao ispred zgrade, šutirao na koš i slušao ziku. totalno opuštajuće... sve dok nisu komšije krenule da se deru da se basket trenira ujutru :(

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

^^

Jos jedan sto za sat i pedeset minuta uspe da izadje, kao napije se, vrati se kuci i to podeli sa nama.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

maitai.jpg

he Mai Tai is a very misunderstood cocktail. Many people think this is a tropical fruit juice cocktail, but the reality is that this is a very strong rum based drink.

* 1 fluid ounce light rum

* 1 fluid ounce dark rum

* 1/2 fluid ounce coconut rum

* 1/2 fluid ounce apricot brandy

* 3 fluid ounces pineapple juice

* 3 fluid ounces orange juice

Link to comment
Share on other sites

mai tai ftw

jedino shto naravno sve zavisi od toga gde ga pijesh tj ko ga sprema, al kad je dobar onda je mnogo dobar.

privodim kraju jednu partiju civ4 pa na kunt.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

cekaj... popio si litru vina i 6(shest) aftershockova?! i "malo" si zaplitao jezikom?

pa dobro... jeste da ja svoj kapacitet treniram godinama. jeste da imam 2 metra i sto kila. ali meni je od litre vina super... a s'obzirom kakav je aftershock(ako si ga pio pravilno)... pa druze moj ti treba da si na ispiranju... a ne da "malo" zavrces jezikom...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

druze moj... brate... prijatelju... to mozes samo ako si pojeo pechenog vola sa 3 tone hleba i da imas najmanje 100 kila da te ta kolicina alkohola ne rastavi na atome...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

mai tai u bar centralu je do jaja..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...