Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

dosao iz zavoda, nadrkan kao vepar...

no dobro, jos jedna radna nedelja se zavrsila...

danas mi zvanicno puklo pola godine armije [:D]

jos samo 3 meseca.. aerrrrghhh...

za sat i nesto palim na busku, pa do zene... imam neki cudan osecaj da me ceka ne bas tako jako lep vikend... kontam da cu malo previse potencirati neke price, koje mozda ne bi trebao... al jbg... kad volim da isteram sve da bude kristalno jasno...

enivej, sta god bilo, cuce se... u nedelju uvece :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zhvrnjau .. budim se posle nekog isprekidanog sna, sa moderate oteklom glavom shto znachi da sam sinoc popio vishe piva nego zestine pa se nije dobro sleglo. haos veche.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta je gore na kraju, kad ti je dosadno, ili kad ti toliko nije dosadno da nemas vremena da odspavas kao covek a da ne zazvoni hiljadu puta mobilni telefon ili tako nesto. Danas sam uhvatio jedno sat vremena za sebe, osecam se kao preporodjen covek, jos ako bi mi isto poslo za rukom i za vikend - wuhuuu!

Btw - Sat vremena za sebe je posto radim u drzavnoj firmi pa je najnormalnije da blejim na netu, inace je to u stvari vreme provedeno "na poslu" [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

svaki dan covek nesto nauci. umesto da svakog dana kuvam rucak, spremio sam ga u vecoj serpi, tako da sutra ne moram da kuvam 8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

^

u, to nesto za draleta :)

Odgled'o Federer vs Nalbandian, sad se spremam za ovaj drugi mech, malo sredjujem sobu, rezhem diskove za drugare (ne zaboravite da dodjete po iste) i tako ... pravim ratni plan za sutra :)

Link to comment
Share on other sites

hehe... ja sam preko puta maxsija na predzadnjoj 26.

Pa desi komshija!  [:D]

i ja sam vam komshija...

okretnica 26 [^]

bio u skoli,igrao fudbal...

ceo dan cu da sedim za kompom i djuskam cs

veceras gledam neku tekmu koja bude bila na tv...

standardno... :/

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

jedva chekam SP... ne radim prijemni... zivot mi postade previse monoton. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Formice, zajebi to zezanje, sedni i uchi i spremaj se.. zamisli ne prodjesh na prijemnom!!!! grrr! nema shale sa tim!

JBT! Svi mu ga dodjemo komshije.... pa nishta.. kad bude lepo vreme pravitjemo neki shtiljro kod mene na terasi :)

na 15.tom sam spratu tako da Xtra!

Elem, bio pejoslav i doneo mi jedan od najlepshih uzhitaka tj. lost, ondak sam uzo neki burek pizzu na tjoshku i sada se najedam... ali nekako mi slaba klopa.. moratju pred tekmu da sidjem po pljesku ili tako neshto...

A juche mi sestra donela 6 na 1. dvdjcu chika Stevu Sigala te tju sada prvo da odgledam Under Siege 2 poshto se dugo kanim da dodjem do ovog filma i napokon ga pogledam, ondak tekma, pa lost do jutra pa na posao :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

skuvao ruchak i gledao tenis loma.

ipak sam skapirao da sam presisao sinoc. kad sam sada uzeo da jedem, a hrana mi ima uzasan ukus, a zeludac mi svira serenadu :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

mi mrzimo vas likove sa konjarnika... :P

elem... pijanka sigurno mora da pande definitivno plus fotke...

sad bash odgledah kako shvabe deru kostarikance.. hteodoh napisati portorikance... ali nema veze... moj ortak koji sedi pored bi rekao kamerun... al nema veze... nije bilo loshe... chak 4:2...

sad blejim tu na netu/fotelji i tako dok crtam novi strip :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ustao u 5.10 bez budilnika

petak opusten dan u nemachkim bolnicama (totalno ko kod nas akcija smesti svom drugaru pacijanta na odlenje za vikend radi samo tako =o)))

gledao tekmu sa mnogo veselih nemaca

razveselio me fudbal ko kad sam bijo malji decca

dosaho da se presvuchem i izvisim malo na netu, a onda malo da si dam razlog da se sutra ne budim pre podne ;oP

uzdravlje

Link to comment
Share on other sites

elem... pijanka sigurno mora da pande definitivno plus fotke...

Pijanka pada chim rasteram ove huligane koji se SVAKO 'ebeno veche okupljaju ispod mog prozora i deru se kao nezdravi....sve bi ja to u rudnik pa da kopaju! [:(!]

@topic

Na poslu malo raduckao, malo gledao otvaranje i tekmu, sacu da letim malo pa na spavanjac!

Link to comment
Share on other sites

Kori sine zashto si debil ? :)

Kad zavrshish shkolu i budesh video kolegu na faxu kako je redovno padao na avgust a sedi pored tebe, ukapiracesh da je sav taj trud pointless [normalno ne kazem ti da treba da padash na avgust vec da se manje cimash oko svega toga]

brate,

ako sam ja debil zato što ne želim da sebi upropastim leto onda stvarnoo :))

sa kim ti ideš na fax jebote :*

Elem, bio pejoslav i doneo mi jedan od najlepshih uzhitaka tj. lost,

peja poštar,kome sve nije dao lost [jupi] kralju

pomogo ćaletu da složi neke daske da se osuše za brodarski brod,pa onda zapalio u gym,sabio sam ga,treba da se ide u neki diskać,zajebi

šta bih dao da imam adsl

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...