Jump to content

Eurovision song contest


Recommended Posts

Blejao kod ortaka i onako bacim oko na evroviziju.. Od smeha do suza. Ko je gledao zna o cemu pricam. FINCI! wtf?#=?=!#" Kao da su pobegli iz WOWa ili neke slicne MMORPG igre ;) mada pesma im je ok, osim refrena...hard rok aleluja???

Ostatak sam na mahove gledao...hari poter hari je oduvao.

primetio sam mnogo "darijan looking guys" i slatkih devojaka KRUPNIH BUTINA. jebote svaka ima takav veliki batak ;)

Sad nisam siguran, dal estonka ili ... ma plavusa koja je trenirala fudbal u mladosti ;) ... najacu facu ima.

ne znam ko je sve prosao...rusi, litvanci, irci, bih, makedonci, island??...

btw. nadam se da ce SEVE da ih pokida sutra ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam chuo ni jednu pesmu , mada iskreno pobednicka pesma i josh par mi se uvek chak i svide , i budu ok , i to traje nedelju dana , i onda te pesme pocnu da vrte u svakom kaficu/diskoteci/na radiju/tv-u/kolima/kuci/stanu , i onda pesme jakooo smore , i zamrzim ih :)

Link to comment
Share on other sites

Da, mislim shto se eurosonga tiche, a i muzike uopshte, kad je u pitanju zhensko veoma su bitne butine

istripovala si, meni je bitnija guza..

a sad ozbiljno, ako se one prodaju preko seksa, što ja ne bih prokomentarisao kakav batak imaju?

Link to comment
Share on other sites

umro sam od smeha na kostime finaca .. podsetili su me na one likove iz deep space nine lol

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nisam chuo ni jednu pesmu , mada iskreno pobednicka pesma i josh par mi se uvek  chak i svide , i budu ok , i to traje nedelju dana , i onda te pesme pocnu  da vrte u svakom kaficu/diskoteci/na radiju/tv-u/kolima/kuci/stanu , i onda pesme jakooo smore , i zamrzim ih :)

Bas se pitam dal ce sad da vrte pesmu ovih Finaca svuda [:D]

Link to comment
Share on other sites

hahaha, sto volem kad gledate ta njesra pa onda dodjete ovde da patite i javno,

sta ce vam to u zhivotu bre kad ZNATE sta vas cheka (dodushe, flamingosi i zavrsnica

onog cirkusa kod nas je i mene odushevila, pogotovo razjarena publika)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

to to brate, znamo svi kako to ide... pvo su bili etno fazoni... sledece godine ce svi da salju metalchugu na ES, ima da bude extra :-)

Nego, secate se kad je neko zezao novobeogradskog voodooa nesto u fazonu 'brate, sta bi ti poslao na ES, Kraljevski apartman?' sto se taj sad ne javi:-)

Mislim, ne ne znam koliko ovo ima smisla, al' ajde... :-)

E nasao sam, nije bilo za voodoa, a genije, pogadjate, darijan:-) znaci ,dogodine saljemo Kraljevski? Ili Alogiju? Ritam nereda? Aj, dajte bre predloge....

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

pesma ce se naravno vrteti na tv i radio stanicama.pa ne bi pobedila da se ljudima ne svidja ,ipak glasale su 24 zemlje.samo se mozda kod nas nece vrteti jel kod nas 90% ljudi ce pre slusati onog bosketa harija i retardiranu stiklu nego neke tamo fince.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...