Jump to content

uzenizabanje


Recommended Posts

trebalo bi da krenem na plivanje, kako zbog astme, tako i zbog ledja, iskrivih se...glavno pitanje je da li su poceli da greju bazen na 25. maju jer mi je nekako najbolje tamo da idem, nema guzve, i prevoz mi odgovara.

Ako neko uopste ide na 25. maj. Ako ne, moracu licno da proverim.

U slucaju da je jos 'ladovina, koje mi alternative ostaju? Tash je smor zbog satnice, cene, i svega drugoga.

hvala hvala

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

na tashu je oko 200 ja mislim :P na 25. maju nije vise od stotke.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Puno para ispadne rekreativno da idesh na bazen :(

Ja jurim varijantu recimo sa nekim klubom za neku sicu tipa 500 dinara mesecno neogranicheno da idem na zenba ovde, mogao bi i ti tako neku varijantu u bg-u da nadjes, preko nekog trijatlon kluba, kao chlan rekreativac.

Link to comment
Share on other sites

Kakav u stvari raspad :(

Hteo sam i ja da idem 2 puta nedeljno na bazen i kad bacim izbor na papir imam :

1. 11 april koji ne radi

2. Pinki koji je jeftin, nema guzve, ali nekako je mali.

3. tash...nemam pojma ne svidja mi se

4. 25 maj....nisam bio nikad

5. olimp...jes pa da me ubiju cigani.

Mozda ipak pinki inije losh izbor. Ti jos valjda zivis negde odje na nbgd.

Link to comment
Share on other sites

na nbgu sam, pinki bi mi verovatno kul legao, sedne na 45 i tamo sam jako brzo. Kako bre to "nekako mali"? :))

Jel guzva? Jel greju vodu? Jel cisto?

Ortak mi je dobio mononukleozu na pinkiju pre 2-3 godine, bash je lepo smrshao [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa pod nekako mali mislim da nije olimpijski.

Sad je cist, greju.

Onako kul je, al nije to to.

U stvari sad sam zamislio svoj idealan bazen : 45 stepeni temperatura vode, i drzac za glavu da mogu da dremnem :)

Link to comment
Share on other sites

U stvari sad sam zamislio svoj idealan bazen : 45 stepeni temperatura vode, i drzac za glavu da mogu da dremnem :)

Takav bazen je poznatiji pod imenom dzakuzi [:D]

Elem, pre mnogo mnogo godina sam trenirao vaterpolo na 25.maj, i razlog zasto sam prestao je ocajno hladna voda. Mada cujem da su ga pre nekog vremena malo sredili, uveli novi nacin grejanja bazena, te bi sad sve trebalo da bude ok.

Nazovi ih, vidi kad imaju otvoreno za gradjanstvo, idi jednom i probaj, pa odluci. To ti je moj predlog.

Link to comment
Share on other sites

na tashu od 9-11 sredom je besplatno, samo recite da se sa mashinca/etfa (naravno ako jeste sa istog, poshto oni uopshte ne proveravaju).

jedina mana je peshkir presvlachenje na tribinama ili u nekoj sobi

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Takav bazen je poznatiji pod imenom dzakuzi [:D]

Elem, pre mnogo mnogo godina sam trenirao vaterpolo na 25.maj, i razlog zasto sam prestao je ocajno hladna voda. Mada cujem da su ga pre nekog vremena malo sredili, uveli novi nacin grejanja bazena, te bi sad sve trebalo da bude ok.

Nazovi ih, vidi kad imaju otvoreno za gradjanstvo, idi jednom i probaj, pa odluci. To ti je moj predlog.

ma znam kad je otvoreno i sve, samo me brine temperatura. ql, aj da vidimo i to chudo, valjda greju..."novi nacin grejanja" je "upaliti grejanje".

@ hoze

to je vikendima od 12-18.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma kod pinkija je uzas shto kad izadjesh iz bazena do kabine izadjesh direktno u hodnik gde su obavezno otvorena vrata, promaja i cao glava. da ne pricham da je pre bio prljav dojaja ono ganci kupanje i ti fazoni. poshto se isto kanim vec duze vreme za bazen, raspitivao sam se i doshao do infoa da je jedino tash prihvatljiv sve ostalo sachuvaj boze.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

25. maj je imao neki fazon za ono vecernje kupanje, mislim da mi je bash bole nesto za to rekao, na fazon 1000 dinara mesec dana nesto izmedju 20 i 22 ili tako nesto.

Od alternativa mogu da ti preporucim samo Vrachar, uvek ljudi nekako na njega zaborave, mada ti je verovatno daleko. Inache je sam po sebi ok, nema neke guzve i to.

Link to comment
Share on other sites

ja sam fora trenirao plivanje i placao mesecnu clanarinu ljadu i boleo me tux...

ph0wer0 to je mnooogo gej

forevero...

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

ma ph3er0

Elem, pre mnogo mnogo godina sam trenirao vaterpolo na 25.maj, i razlog zasto sam prestao je ocajno hladna voda.

isto sam trenirao tamo :)

mi smo se zagrevali bukvalno sat vremena,pa sad vidi da li ćeš da ideš tamo ako ne greju :)

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...