Jump to content

WoW na B92,veceras u 17:00


Mitch

Recommended Posts

Ovako,juce je u platou bila b92 ekipa i ispitivali su likove sta igraju,zbog cega i tako dalje.

I eto oni ugledase mene i protagonista(verovatno ga znate ovde sa wow foruma) kako igramo i odabrali su bas njega :)

Pa eto ko hoce da pogleda malo proseravanja o wow-u moze danas u emisiji na b92,ne znam kako se zove,u 17:00.Kratko je ali eto cisto malo da i ''normalni'' ljudi saznaju sta je to wow :P

Mozete posle i lock topic ako je previse off,ali samo sam hteo da podelim ovo sa vama. [:D]

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

al' kad sam vid'o da su je potpisali kao "psiholonestonesto" ... nemam ja nista protiv nekakve ravnopravnosti i slicno, al' kao mi uzeli da izmisljamo toplu vodu, sta? pa sad smo korektni, mora sve u muskom i zenskom rodu da bude, iako dobar deo sveta zabole paja za takve gluposti.

Link to comment
Share on other sites

haha, da i ja i ortak smo se pocepali kako je pisalo to, zaboravio sam tačno.

Moram da pozovem mamu da sedne pored mene dok radim instancu, da vidi šta njen sin igra.

kako beshe ono ... da ti likovi dobiju imena prichu itd itd da ne bude samo puchachina ...

kako ljudi ne kapiraju da ti sto igraju "pucachine" igraju smesno u odnosu na hc igrache quakea wca wowa i sl al jbg ignorance is bliss

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ma kad sam video onog zadriglog lika kao igra pucacine,sve mi je bilo jasno...

Ali isprozivali onog sto je bio na strani igraca,kao vodeitelj je satro jebac pa mu nije jasno kako neko moze da provede toliko ispred kompa/...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

voditelj je noob =)

ljudima ne mozesh da objasnish da igranje nekih igara moze da se poredi sa sportom... nije toliko korisno ali je proces uchenja isti

ako neko hoce to da shvati mora da proba...

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...