Jump to content

WoW na B92,veceras u 17:00


Mitch

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebote i ja sam trenirao tenis dugo. I iz vise razloga batalim. Moji tad nisu bili nesto jaki sa lovom, a izdaci poceli da budu sve veci, skapirao sam da ne mogu da budem Kurijer ( inace to sam mislio). Sad iz ove perspektive to je bila prava odluka. Svi moji koji su nastavili da treniraju su dosli na neki nivo koji je recimo dobar za ovde, ali ne mogu da zive od toga. A pri tom su posvetili tome celu mladost, naravno ne zavrsavajuci nijedan fax. Tako da treba prvo ljudi da budu svesni gde zivimo i kako ce ova zemlja da se razvija odnosno ne razvija...Just my 2 c's...

Link to comment
Share on other sites

e pa dobro, posle sto godina neigranja wow-a i jos manje prelistavanja uvek krajnje interesantnih postova na ovom forumu ;) da naletim na temu o sportu. dal je moguce? e svaka cast perune. mada moram reci da iako je potpuno off topic ja se skroz slazem sa tim tvojim poredjenjem wow-sport. sport valja samo kao rekreacija i samo ako volis, nikako na silu. ajde sad svi na fudbal

Link to comment
Share on other sites

all real men love a good pink pussy...

also, to "godinama" je oko 3 meseca za prva 4 ingame dana i oko 1 mesec za drugih 5...to istina nije bilo pametno i realno naspram toga 16ak sati EPa nije nista ;o)

a ostale reputacije kao sto su znadalari, ad ili cc radim/radio sam bash opusteno i lagano

on a topic note - i dalje chekamo da neko kazhe da li je snimao =o)

Link to comment
Share on other sites

jel neko ne daj bozhe snimao ili nije bilo dovoljno smeshno pa da ne gubim vreem na nabavku te emisije?

Ma nema ama bash nista zanimljivo. Kao, bili u Platou, snimili par likova, pitali ih sta igraju, pustili malo wow gameplaya, malo countera i to je to. Onda je studiju bila spika "igre su loshe i teraju decu da ubijaju svoje roditelje nozhevima ostrim" vs "igre su kul", bez pominjanja neke specijalne.

Link to comment
Share on other sites

Haha kako su krenuli da ismejavaju emisiju na pocetku topica,sad ispada ovo jedan od zaniljivijih,a u emisiji ako su rekli par reci o wow-u... :))

Sto se tice tenisa,mogu da potvrdim ono sto je amoskg rekao,i ja sam ga trenirao jedno 5 godina,cak sam jedno vreme isao i 6 puta nedeljno da bih na kraju batalio,jer sam u jednom trenutku shvatio da treneri svima pricaju da su nevidjeni talenti i buduci Agasiji,samo je potrebno nastave sa zestokim treninzima.I naravno onda ocarani roditelji kupuju deci sve novije i modernije rekete,specijalne tike,sorceve ne bi li njihova deca dobila motivaciju na putu ka Rolan Garosu...

U najboljem slucaju od tenisa mozes ovde da budes trener kasnije sto i nije lose u neku ruku,ali moze ozbiljno da zamori.

Tako da zajebite sport i pravac WoW! (my 2 cents) [:D]

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

e-sport, sport, instrumenti...

iskreno kao kapiram ja to zemlja uslovi itd, ali verujem u neku borbu i inspiraciju koja dolazi iz pojedinca.

Mozda pogresno zivim, ali verujem u to da svako moze da uradi sve ako je to ono sto istinski zeli.

Link to comment
Share on other sites

e-sport, sport, instrumenti...

iskreno kao kapiram ja to zemlja uslovi itd, ali verujem u neku borbu i inspiraciju koja dolazi iz pojedinca.

Mozda pogresno zivim, ali verujem u to da svako moze da uradi sve ako je to ono sto istinski zeli.

da, al u kurcu u srbiji. Znam mali milion talentovanih sportista koji greju klupu u ko zna kojem klubu jer im matorci ne keshiraju direktore klubova. Vrlo su retki oni koji se probiju od njih.

Slichno je i za gejming, pare za net/komp/ostali troshkovi i matorci na grbachi, teshko da je neko odavde uspeo u progamingu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, od toga ce narochito da se opare u grand-pink-srbiji

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...