Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heh... nema nista vise da se uchi... 5.00... sad je vreme za uzivanje uz chokolino :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ustao u 10.00 (po prvi put za mesec dana), gledao Top Gear, ishao da shetam malog u kolicima, bio u prodavnici, doshao kuci sa namirnicama, pa otishao da kupim kadu za klinca, ruchao, sada treba da menjam vodu kornjachi i da zavrshim neku tezgu... Izem ti nedelju.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaa baba je kupila kirbi usisivac za 2 000 eura aaaaaaaaaaa da li je ona normalno to je mogao biti moj motor a sta sada da vozim kirbi po kuci !!!!!!!!!!!

:(:(

Daj mi odma telefon babe, idem sad da joj uvalim peglu za 500 i sporet za 10K evra :)

Link to comment
Share on other sites

Al' kad sam tachno znao da ce migsa da se javi za penal :D

video si dole da pishem? \o/ :D

elem... zavrshih sa treningom, zapalio do kupatila da se istushiram, poneo flashu ledene vode i onako pustio vrutju vodu, a bio zhedan i drz ledenu vodu i mnogo je dobar trip ledena i vrela voda :D uf, kolko je prijalo... i posle sam se tushnuo nabrzaka 2-3 minuta sa ledenom vodom... chelik ovoono [:D] ahh kolko se lepo osetjam... mada kad sam zavrshio izlazim iz kade i pogledam kroz prozor kad me neka zhena gleda... o.O i zatvara prozor ahahaha smeh :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

jeo sam malo duvan čvarke (koji je to vrh kulinarstva), sad da se zaperem pa idem u grad na bleju..

Bilo mi dosadno danas pa sam uzeo iz haxovao beotel bazu sada opet imam adsl i to for free :)!!!

A da poz svima i am back zvanichno ;)

wb

a jesi prvo haksorovao ili prcao kajli? :)

Moram da prestanem da pravim scene koje bi se mogle protumachiti kao da sam bi......

a možeš i da probaš sa društvom koje je manje ograničenih shvatanja?

Link to comment
Share on other sites

drugarica mi se za 2 meseca udaje za tipa koji je 10 godina stariji od nje, ima bivsu zenu, cerku od 2 i sina od 9 godina, kradenog mercedesa, tromesecnu robiju zbog pucanja liku u noge (ljubavniku te bivse zene), nosi bodi srebrne i zlatne majice uvucene u famerke i nezaobilaznu zlatnu narukvicu i prstencugu...sve bi ja to razumela (hmm...ne bas sve) da je on neki frajer, da je lep, zgodan blabla...ali tip je neki ciga koji je nizi od mene za glavu i provereno nema preko 60 kila...

sta je s jebenim mozgom

sutra moram da pocnem da vezbam maaaatiiisss jeeeej : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da procitam kao nesto vise stranica ovog pricajte topica, al' posto sam pre toga imao 17 strana activnih topica (naravno da nisam procitao svaki topic odatle) rek'o necu, nek ostane nesto i za neki drugi dan kad bude smor ;) Malo da sredim forum, cekiram, ovo ono, pred fudbal, pa da vidim sta i kako dalje posle toga. Ima i nekog poslitja, bilo je dosta odmaranja u petak a posebno juche :)

Link to comment
Share on other sites

heh... nema nista vise da se uchi... 5.00... sad je vreme za uzivanje uz chokolino :)

reci mi da se zajebavaš

u vezi 5,0 i čokolina

aaaaaaaaaa baba je kupila kirbi usisivac za 2 000 eura aaaaaaaaaaa da li je ona normalno to je mogao biti moj motor a sta sada da vozim kirbi po kuci !!!!!!!!!!!

:(:(

hahahahahha

ček hahhaha

gledaj to sa vedrije strane,da su ti došli ovi iz Rainbowa,otišlo bi 5k jura u vazduh

90+ mushkarac [:D]

[^]

Mislio sam da procitam kao nesto vise stranica ovog pricajte topica, al' posto sam pre toga imao 17 strana activnih topica (naravno da nisam procitao svaki topic odatle) rek'o necu, nek ostane nesto i za neki drugi dan kad bude smor ;) Malo da sredim forum, cekiram, ovo ono, pred fudbal, pa da vidim sta i kako dalje posle toga. Ima i nekog poslitja, bilo je dosta odmaranja u petak a posebno juche :)

bolje ti je

načitao bi se brdo postova migše šta radi iz sata u sat i za vreme pauza dok pumpa svoj biceps i triceps [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...